Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświadczenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Z jednej strony fajnie, bo śpię godzinę dłużej.
    Gorzej tylko z moim szkrabem, jak zamiast o 6 zbudzi się o 5

Komentarz

• Jak tam w Warszawie? Bo w Lublinie widoczność na 50 metrów. Lubię mgłę i tak to sobie oświadczę.

Komentarz

• Słoneczko napie.ala jak gupie, nie lubimy mgły
        Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Oświadczam, że pierwszy raz w życiu zrobiłem sobie prawie cały dzień bez telefonu. Muszę przyznać, że było Ciężko ale polecam każdemu
          349meczów*
          71 goli*
          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Oświadczam, że nie myślałem, że kiedykolwiek wypowiem zdanie "podoba mi się Toyota Yaris, jeździłbym"

Komentarz

• Oświadczam, że trzeci raz w ciągu czterech tygodni załapałem katar...dobija się do mnie śmiertelny wirus
              #MuremZaBonusem

Komentarz

• Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
                Oświadczam, że trzeci raz w ciągu czterech tygodni załapałem katar...dobija się do mnie śmiertelny wirus
                Oświadczam, że Ci zazdroszczę. Z trzy razy w ciągu czterech tygodni nie miałem kataru Od kilku lat tak mam, okrągły rok, na plaży także. Podobno wychodzi teraz łażenie przez połowę życia po dworze zimą z łysą głową he

e:
                Przy okazji. Oświadczam, że pogoda i onet prowadzą do depresji.

Aż sobie screena na pamiątkę zrobiłem. Gdy będzie mi za wesoło...
                Ostatnio edytowany przez Raczej; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Mogę powiedzieć, że w sumie wiem co przeżywasz, bo od kwietnia do prawie końca września kiedy pyli jakieś badziewie to chodzę i zasmarkany i zapłakany, a od końca września do końca marca cyklicznie łapię katar z tym, że w tym roku jakoś bardziej intensywnie...niech mi teraz ktoś powie, że jednym z powodów nie jest noszenie tych szmat na pół twarzy
                  #MuremZaBonusem

Komentarz

• Oświadczam, że mimo że dość dobrze śledzę co się dzieje w piłce nożnej dopiero wczoraj ogarnąłem, że było już losowanie na euro

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
                      Oświadczam, że mimo że dość dobrze śledzę co się dzieje w piłce nożnej dopiero wczoraj ogarnąłem, że było już losowanie na euro
                      A ja Oświadczam, że mimo że dość dobrze śledzę co się dzieje z Koronaświrusem dopiero dzisiaj ogarnąłem, że było ogłoszenie otwarcia galerii, nie mając pojęcia, że były zamknięte

Komentarz

• Ale rasistowsko za oknem
                        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• White Lives Better

Komentarz

• dobre
                            Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Oświadczam ,że mural powstańczy nad trasą AK wygląda na zdjęciach zajebiście !!! Szacun dla wykonawców !!
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                                Oświadczam ,że mural powstańczy nad trasą AK wygląda na zdjęciach zajebiście !!! Szacun dla wykonawców !!
                                O którym mówisz, tym przy Potoku na wysokości kładki ?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

Pracuję...
                                X