Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświadczenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• To mieszanka różnych chmieli i... albo mi się trafił badziew, albo coś w mieszaniu nie pykło - aromatu w zasadzie prawie nie ma.
    Lipiec 1945: Obława Augustowska -Największa zbrodnia Sowiecka na terenie Polski.

Komentarz

• Taki duży chłopiec i nie wie, że alkohol i mieszanie to nie jest dobre połączenie.
      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Oświadczam, że zaczyna się wysyp tych malutkich podłużnych robaczków, tzw przecinków. Kij im w te małe odwłoki, niech ginie ta zaraza włażąca we włosy i miziająca skórę i wpychająca się w matrycę monitorów. Tfu!

Komentarz

• Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
          Oświadczam, że zaczyna się wysyp tych malutkich podłużnych robaczków, tzw przecinków. Kij im w te małe odwłoki, niech ginie ta zaraza włażąca we włosy i miziająca skórę i wpychająca się w matrycę monitorów. Tfu!
          Co dokładnie?

Komentarz

• Raczej, to wciorniastki. Maluteńkie podłużne robaczki spadające z drzew, albo obsiadające surfinie jak ktoś ma na balkonie. Wszędzie się to wciśnie i łazi po człowieku i w*****a Nieszkodliwe (chyba), ale irytujące jak cholera, co oświadczam :/

Komentarz

• Dostałem podwyżkę co oświadczam

Komentarz

• Mango.24 RIP. ????
                "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                "
                Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Bardzo mi się podoba tak krotka przerwa w rozgrywkach co oświadczam
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Pracuję...
                  X