Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświadczenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Śnieg za oknem a wylosowany zostałem po grube zakupy do Oszołoma, nie wiem co oświadczę po powrocie. Liczę, że poniedziałkowy poranek okaże się bezludnym. #Jprdl #ZostańWDomu

e:
    To oświadczam, że nie ma tragedii. Kupiłem z listy wszystko co miałem kupić, ludzi średnio mało, bez kolejek na kasach i zakupowicze omijają się szerokim łukiem. Pod aptekami kolejki do 6 osób(1 osoba tylko w środku), odległości kilkumetrowe. No i jakoś tak każdy do siebie z uśmiechem zrozumienia. Jakoś tak pozytywnie mnie ta wyprawa nastroiła. No i duża torba sportowa/turystyczna robi robotę zamiast kilku siatek/toreb, polecam.
    Ostatnio edytowany przez Raczej; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Oświadczam, ***** jego mać, że nawet sobie nie zdawałem sprawy z powagi sytuacji. Normalnie dziś widzielibyśmy się na Żylecie a świadomość, że najbliższy mecz będzie....... no właśnie..... po prostu mnie rozpierdala....Śpiewam!!!
      To nasza jest duma , to nasza jest sława...

Komentarz

• Oswiadczam, że chciałbym już powrotu "normalności " ....
        349meczów*
        71 goli*
        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• To ja sobie oświadczę, że prędko tego powrotu nie uświadczysz. Właśnie sobie pojechałem na działkę (pierwsze wyjście z domu od tygodnia) i to co widziałem u siebie "na mieście" to jest dramat. Ludzie w kolejkach do sklepu po 2 osoby bez odstępu, spacerowicze bez odstępu. Ziomeczki sobie urządzają pogaduchy - oczywiście bez odstępu. Życie toczy się jak gdyby nigdy nic. Wróży to fatalnie.

Komentarz

• Oświadczam, że żałuję, że jeszcze nie byłem w Białowieży.

ps: muzyka najlepsza

Komentarz

• Oświadczam, że od razu skojarzyła mi się z refrenem (od 1:17)

Ostatnio edytowany przez Foxx; [ARG:4 UNDEFINED].
              My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Oświadczam, że "dzięki" koronawirusowi, na forum ujawniło się kilku/kilkunastu domorosłych kibolskich fachowców w następujących dziedzinach:
                1. ekonomiści
                2. socjolodzy
                3. matematycy
                4. specjaliści od medycyny
                5. statystycy (EyeQueue jest tutaj chlubnym wyjątkiem - szacun)
                6. jakiś ***** z kibice.net
                7. frajer, wrzucający rzygowiny z "NIE"
                8. wizjonerzy .
                Oświadczam też, że jutro jestem zmuszony udać się na pocztę w Mordorze.
                Żegnajcie.
                "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                "
                Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                  Oświadczam, że "dzięki" koronawirusowi, na forum ujawniło się kilku/kilkunastu domorosłych kibolskich fachowców w następujących dziedzinach:
                  1. ekonomiści
                  2. socjolodzy
                  3. matematycy
                  8. wizjonerzy .
                  Żegnajcie.
                  Ja wyczerpuję kilka punktów jednocześnie, co oświadczam
                  Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

Ja wyczerpuję kilka punktów jednocześnie, co oświadczam
                    Ty jesteś jako 11 (lewoskrzydłowy).
                    "
                    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

(...) Żegnajcie.
                      Zapomnij!
                      Browara mi wisisz ... albo ja Tobie? ... albo tak w ogóle, spić mieliśmy we Źródle bez zadłużeń żadnych.
                      Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Komentarz

Oświadczam, że "dzięki" koronawirusowi, na forum ujawniło się kilku/kilkunastu domorosłych kibolskich fachowców w następujących dziedzinach:
                        1. ekonomiści
                        2. socjolodzy
                        3. matematycy
                        8. wizjonerzy .
                        Żegnajcie.
                        I jeden fachowiec od wszystkiego. Niezastąpiony komentator, recenzent, mąż opatrznościowy, opiniotwórca, arbiter i nieomymylny mentor.

Komentarz

• Zamieszczone przez Yanks Zobacz posta

Zapomnij!
                          Browara mi wisisz ... albo ja Tobie? ... albo tak w ogóle, spić mieliśmy we Źródle bez zadłużeń żadnych.
                          Ja pamiętam. Podbijaj zatem na Mordor dziś.
                          "
                          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Ja pamiętam. Podbijaj zatem na Mordor dziś.
                            Zachowajcie dystans!
                            Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta

Zachowajcie dystans!
                              Luzik. Jesteśmy ludźmi zasad.
                              "
                              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Choć bywają też ludzie kwasów (i innych trunków z widełkami). Kto je jeszcze pamięta?
                                Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
                                Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
                                ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмº

Komentarz

Pracuję...
                                X