Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświadczenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Oświadczam posłusznie, że znowu jestem
    Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Komentarz

• Wszelki duch Pana Boga chwali!
      Witaj
      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Nie mogę się przyzwyczaić do nowego wyglądu forum i doceniając pracę Wojtka, oświadczam, że wolałem to stare.
        ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Zamieszczone przez rey Zobacz posta
          Nie mogę się przyzwyczaić do nowego wyglądu forum i doceniając pracę Wojtka, oświadczam, że wolałem to stare.
          Mam podobnie, co oświadczam.
          04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• I ja, przy cytowaniu też jakoś dziwnie
            Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta

Mam podobnie, co oświadczam.
              +1 zmiany na gorsze niestety

Komentarz

• Zamieszczone przez SirKruszon Zobacz posta

+1 zmiany na gorsze niestety
                Zmiany zmianami - idzie się może do oprawy graficznej przyzwyczaić...aczkolwiek sam jestem AGAINST MODERN FORUM

Tylko jak do kurwy nędzy zrobić to, żeby posty wyświetlały się w kolejności od najnowszych do najstarszych (w sensie łopatologicznym - wchodziłem w temat - na pierwszej stronie, na górze nowe posty - lecisz w dół czytasz stare)
                Tak miałem na starej dobrej forumce, teraz przyszedł PiS i wszystko spierdolił
                Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

Tak miałem na starej dobrej forumce, teraz przyszedł PiS i wszystko spierdolił
                  Współczuję ci że bez polityki żyć nie możesz.Smutne życie musisz mieć co oświadczam

Komentarz

• A w następnej odsłonie żydowsko-masońki spisek spowoduje, że będziemy czytać i pisać od lewej...

A tak serio, jak się komuś nie podoba, to raczej doby omen, bo to znaczy że ma zadatki na dobrego konserwatystę, który zasadniczo jest nieufny w stosunku do zmian. Natomiast z czasem można się do nich przyzwyczaić, a nawet może się okazać, że zmiany były na lepsze.
                    Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
                    Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
                    ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмº

Komentarz

• Zamieszczone przez L.. Zobacz posta

Współczuję ci że bez polityki żyć nie możesz.Smutne życie musisz mieć co oświadczam

strasznie mam smutne,
                      jedyną radością są Twe posty
                      Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Ja wiem, że koronawirus i świat już nie będzie taki sam, ale czym nasze forum zawiniło?. Podłączam się pod pytanie TNTP.

Komentarz

• Oświadczam że tylko całkowita kwarantana w kraju moze nam pomóc , żadne inne ograniczenia nie sprawia ,że ludzie zaczną myśleć.

Ps. No chyba że ciągły deszcz co oświadczam.
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Widać, że ludzie siedzą na chacie i im się nudzi, Woytkowi też
                            #MuremZaBonusem

Komentarz

• Też wolałem stare forum, co oświadczam.
                              Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Oświadczam, że zmiana czasu jest gupia i sika na siedząco

Komentarz

Pracuję...
                                X