Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświadczenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Na meczu z Piastem coś tam zgubiłem i odnalazło się, za co dziękuję znalazcy, bo bezpośrednio nie miałem możliwości, zawsze bądźmy wobec siebie uczciwi, co oświadczam.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
      widzę, że nie tylko ja przeprosiłem się z biedrą na ten trudny czas.
      A co takiego odwaliła biedra że byłeś z nia na wojennej ścieżce?

Komentarz

• Wojną bym tego nie nazwał, ale starałem się omijać.
        - wieczne kolejki
        - wędlina w opakowaniu
        - brak kas samoobsługowych
        - ciągły tłok, człowiek chciał na spokojnie coś wybrać a już czuł na sobie kogoś oddech

Dlatego wolałem po większe zakupy podjechać do kerfa czy kauflanda, gdzie jest dużo lepszy porządek, więcej kas czy różnorodny towar.

Ale w pobliskiej biedrze zamontowali kasy samoobslugowe, poza tym ceny też robią swoje.

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
          - ciągły tłok, człowiek chciał na spokojnie coś wybrać a już czuł na sobie kogoś oddech
          No cóż ,parę wizyt na kozetce i przestaniesz mieć takie odczucia)
          "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Oświadczam, że pech mnie ostatnio nie opuszcza. W zeszłym tygodniu ukruszył mi się ząb, doszło do infekcji i powstał od tego ropień (ból kurewski). Jak już się powoli zagoiło, to wypierdzieliłem dzisiaj rowerze tak, że chwilę mnie zamroczyło od uderzenia tyłem głowy w asfalt (tak, wiem, trzeba używać kasku) i przy okazji obdarłem sobie mordę

No i druga sprawa - w związku z tym, że mam wielkiego siniaka z tyłu głowy, a do pracy jutro muszę iść, wiec po drodze jakoś trzeba wyglądać, wiec pytam mojej kapo czy nie widziała gdzieś mojej czapki z daszkiem. 5 minut pozniej wchodzę w neta przez telefon i jaka reklama kontekstowa się wyświetla? Oczywiscie kaszkietowki. Nie szukalem tego ostatnio. Przypadek?

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
              No i druga sprawa - w związku z tym, że mam wielkiego siniaka z tyłu głowy, a do pracy jutro muszę iść, wiec po drodze jakoś trzeba wyglądać, wiec pytam mojej kapo czy nie widziała gdzieś mojej czapki z daszkiem. 5 minut pozniej wchodzę w neta przez telefon i jaka reklama kontekstowa się wyświetla? Oczywiscie kaszkietowki. Nie szukalem tego ostatnio. Przypadek?
              U mnie w robocie kiedyś była taka sytuacja. Kolega wykańczał dom i był na etapie kupowania agd. Rozmawialiśmy akurat o lodówkach. Ja za swoim biurkiem, on za swoim. Przede mną na blacie telefon no i komputer stacjonarny włączony, ale bez mikrofonu/głośników. Po 10 minutach wchodzę na stacjonarnym w przeglądarkę i wszystkie reklamy, na każdej stronie, z lodówkami... Tak więc chyba nie przypadek, tylko permanentna inwigilacja
              ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• No właśnie. Ale na jakiej zasadzie to działa? Przez mikrofon, który jest w tel/laptopie?

Bo to, że u Ciebie głosniki w stacjonarce byly wylaczone moze znaczyć tyle, że tel i komp byly polaczone z jednym wifi i dlatego też w stacjonarce się wyswietlilo, a mikrofon z telefonu.
                Ostatnio edytowany przez b.; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Jeżeli nie ma opcji wyłączenia uprawnień, albo ich ręcznie nie wyłączysz, to taki np Messenger ma prawo bez twojej wiedzy nagrywać mikrofonem w telefonie i robić zdjęcia aparatem. A potem masz reklamy dopasowane do rozmów toczonych np w towarzystwie. Też już empirycznie doświadczyłem czegoś takiego, więc staram się jak najwięcej uprawnień ręcznie wyłączać, ale nie ma gwarancji że coś to daje
                  You'll take my life but I'll take yours too
                  You'll fire your musket but I'll run you through
                  So when you're waiting for the next attack
                  You'd better stand there's no turning back.

Komentarz

• Ale tylko messenger? Nie mam ani messengera ani pejsbuka.

Edit: dobra, kobita ma, wiec moglo pod tym jednym wifi w ten sposob zadzialac.

Komentarz

• b. miałem to samo już kilka razy, nawijaliśmy w robocie o Lidlu, na przerwie przeglądam YT, a tu reklama Lidla, mówię do żony, że muszę kupić rashguard nowy, a tu jeb za kilka minut reklama Pit Bulla w przeglądarce, z ziomkiem gadaliśmy sobie o UDT, a tu jakaś reklama firmy szkoleniowej, już się przyzwyczaiłem
                      #MuremZaBonusem

Komentarz

• Jak macie np. Androida i włączonego asystenta głosowego to Google może was przez cały czas nagrywać, bo niby czeka na komendę głosową.

Komentarz

• Ja po tym jak rozmawiałem z kolegą z Częstochowy o piłce nożnej, przez długi czas dostawałem powiadomienia o meczach Rakowa
                          Nie mówię szeptem, gdy mówię skąd jestem.

Komentarz

• Oświadczam, że tak jak zaraz po wprowadzeniu e-recepty byłem sceptyczny (widząc straszny bałagan), tak teraz cieszę się, że to wprowadzili. Telefon do przychodni, cyk, kod na leki i dziękuję. Bez ściskania się w poczekalniach.

Komentarz

• Wrzucam tutaj, bo powiało pesymizmem w niektórych kręgach:
                              https://www.kontrowersje.net/dwa_2_000_000_euro_kary_dla_polski_od_tsue_gersdor f_zostaje_na_drug_kadencj

"Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                              "
                              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
                                Zachodni warszawski- we wtorek na jednym z Orlenów jeszcze był, potem nie sprawdzałem, kradnę płyn i żel z pracy
                                Oświadczam że potencjalne posty tego Pana w tematach "Dam/szukam pracy" należy traktować z należytą rozwagą
                                ...Trzech setek armat ryczy kanonada,
                                Zda się pod trupem ziemia się rozpęknie, —
                                O dziecko polskie, za Twojego dziada,
                                Który tam zginął, niech Twe serce klęknie,
                                O dziecko polskie, święć się krwi szkarłatem
                                I wołaj: Wolność! I bij w kratę lochów,
                                Bo jeśli Bóg jest nad tym podłym światem,
                                Toś ty zbawione przez Wolę i Grochów...

Komentarz

Pracuję...
                                X