Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświadczenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• widzę że naszej forumowej parce ciśnienie skoczyło podczas wystąpienia Biedronia. bolą was czy to trybuny polskich stadionów, czy to wyniki wyborów i bardzo dobrze obyście się męczyli z tym jak najdłużej
    Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Oświadczam, że kolej to nieporozumienie. Ledwo powiało, a opóźnienia od 15 minut wzwyż.

Komentarz

• Oświadczam, że kupno biletu w komunikacji miejskiej w Trójmieście to wyższa szkoła jazdy...
        #MuremZaBonusem

Komentarz

• Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
          Oświadczam, że kupno biletu w komunikacji miejskiej w Trójmieście to wyższa szkoła jazdy...
          I jeszcze te ich śmieszne kasowniki.

Komentarz

• Za to w Krakowie okazało się, że wsiąść do tramwaju wyposażonego w biletomat, do tego drzwiami oznaczonymi "biletomat", to za mało. Trzeba jeszcze posiadać drobniaki, bo kart nie czyta i to nie jest awaria...
            Skarbonki se q...a poinstalowali...
            Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
            Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
            ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмº

Komentarz

• W Warszawie też jest nieźle. W tramwajach są dwa rodzaje biletomatów,z których jeden przyjmuje tylko kartę(częściej),a drugi tylko gotówkę.I weź tu zgadnij,na jaki trafisz.
              #MioduskiOut

Komentarz

• Serio?
                Rzadko (bardzo) jeżdżę, ale jeszcze nie widziałem...
                Ktoś potwierdzi, bo w razie "W", chciałbym być przygotowany.
                Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
                ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмº

Komentarz

• Zamieszczone przez EyeQueue Zobacz posta
                  Serio?
                  Rzadko (bardzo) jeżdżę, ale jeszcze nie widziałem...
                  Ktoś potwierdzi, bo w razie "W", chciałbym być przygotowany.
                  Potwierdzam. dobrą opcją jest też że bilety z tych biletomatów nie pasują do bramek w metrze, więc musisz jeszcze szukać gdzieś "wejściówek na peron"
                  Cała Polska widziała Warszawa nie zapomniała!

Komentarz

• Czyli bezpieczniej obstawiać biletomaty stacjonarne. Czyli jak w Krakowie. Trochę obciach. Co oświadczam.
                    ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмº

Komentarz

• Do tej pory zastanawiam się czy jechałem SKM-ką do Gdańska na legalu czy na przypale
                      Bilet kupiłem w biletomacie, oczywiście dopiero jak wybrałem jeden z 15 różnych, nie wsiadłem od razu do pociągu, bo odjechał 10 sekund po tym jak kupiłem bilet, a podobno trzeba jechać pierwszym który podjedzie, nic nie kasowałem, bo bilet z biletomatu nie mieścił się do kasownika, kabaret
                      #MuremZaBonusem

Komentarz

• Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
                        W Warszawie też jest nieźle. W tramwajach są dwa rodzaje biletomatów,z których jeden przyjmuje tylko kartę(częściej),a drugi tylko gotówkę.I weź tu zgadnij,na jaki trafisz.
                        We wspomnianym Krakowie to samo.
                        Mioduski won
                        Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                        Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Polecam moBilet, od ponad roku mam święty spokój z kupowaniem w biletomatach czy kioskach
                          #MuremZaBonusem

Komentarz

• Skycash i tyle w temacie
                            "Bo dla Nas to jest coś więcej niż tylko MECZ.."

Komentarz

• Ja kupuję przez aplikację banku (Millenium, ale inne też chyba mają) Super sprawa, sprawdzone u nas, w trójmieście i aktualnie w Krakowie.
                              ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Oświadczam, że ciekawe uczucie wrócić tutaj po czterech latach
                                https://www.facebook.com/AngelaDesign

Komentarz

Pracuję...
                                X