Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświadczenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Moriarty
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez jarecki_ Zobacz posta
    Oświadczam, że niestety ale spora część użytkowników zapomniała do czego służy forum dyskusyjne.
    Wśród swoich kolegów po szalu powinniśmy mieć prawo wyrazić swoje opinie i o nich dyskutować.
    Bez przekonywania, że moje jest lepsze, mojsze a Twoje jest kretyńskie itp... bez wycieczek osobistych i wyśmiewania.

Oświadczam, że kibicom Legii nie wypada prezentować tak żenującego poziomu dyskusji.
    Nic dodać, nic ująć

Zostaw komentarz:

• Majkisek
    odpowiedział(a)
    Podpisuję się pod poniższym postem

Zostaw komentarz:

• jarecki_
    odpowiedział(a)
    Oświadczam, że niestety ale spora część użytkowników zapomniała do czego służy forum dyskusyjne.
    Wśród swoich kolegów po szalu powinniśmy mieć prawo wyrazić swoje opinie i o nich dyskutować.
    Bez przekonywania, że moje jest lepsze, mojsze a Twoje jest kretyńskie itp... bez wycieczek osobistych i wyśmiewania.

Oświadczam, że kibicom Legii nie wypada prezentować tak żenującego poziomu dyskusji.
    Ostatnio edytowany przez jarecki_; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• szaka
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    To znaczy, że tej wody nie było na maksa, jak rano nie potrzebowałeś za potrzebą. Musisz powtórzyć eksperyment.
    Młodyś jeszcze, z potencjałem ale nie do końca opierzony, kiedyś zrozumiesz, że stare wygi podczas eksperymentu jedzą łyżką, nie chochlą

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez szaka Zobacz posta
    Kiedyś spróbowałem.
    Wieczorem woda na maksa.
    Rano- bez żadnej potrzeby, czyli zmiana.:
    To znaczy, że tej wody nie było na maksa, jak rano nie potrzebowałeś za potrzebą. Musisz powtórzyć eksperyment.

Zostaw komentarz:

• szaka
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
    Spróbuj kiedyś na odwrót.
    Kiedyś spróbowałem.
    Wieczorem woda na maksa.
    Rano- bez żadnej potrzeby, czyli zmiana.
    Wieczorem - zachciało się piwa. Czyli też inaczej, w porównaniu do matrycy eksperymentu.
    Kolejnego ranka - po staremu, znów chce się wody.
    Tego nie da się złamać systemowo. Po prostu nie da

Zostaw komentarz:

• Jaco
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez szaka Zobacz posta
    Z piwem to jest trochę taka tajemnica życia.
    Nawet jak wieczorem nawodni się człowiek tym szlachetnym napitkiem na maksa, to i tak z rana chce mu się chłeptać wodę, jak zwierzęciu.
    Nie ogarniam tego
    Spróbuj kiedyś na odwrót.

Zostaw komentarz:

• szaka
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Mieczysław Zobacz posta
    Oświadczam iż picie browaru z butelki z zatkanym nosem nie jest łatwe, lekkie ani przyjemne ale co zrobić jak człowiek może się napić tylko piwem ?
    Z piwem to jest trochę taka tajemnica życia.
    Nawet jak wieczorem nawodni się człowiek tym szlachetnym napitkiem na maksa, to i tak z rana chce mu się chłeptać wodę, jak zwierzęciu.
    Nie ogarniam tego

Zostaw komentarz:

• Mieczysław
    odpowiedział(a)
    Oświadczam iż picie browaru z butelki z zatkanym nosem nie jest łatwe, lekkie ani przyjemne ale co zrobić jak człowiek może się napić tylko piwem ?

Zostaw komentarz:

• Peace
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez e(L)si Zobacz posta
    a żużel - chociaż niszowy - swoich wiernych fanów ma. Co oświadczam.
    Wydaje mi się, że najlepszym określeniem na żużel jest "regionalny". Tak jak piłka jest ogólnopolska, tak żużel jest tylko w części kraju, ale tam gdzie jest potrafi być sportem numer 1. Co oświadczam.

Zostaw komentarz:

• Mayhe(L)
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    ... Podejrzewam, że żużlofani się zmobilizowali i tyle...
    Dokładnie jak mówisz. Zawieszono międzyklubowe spory (nawet Unia Leszno która ma kosę ze Zmarzlikiem) i wszystkie kluby zamieściły na swoich FB takie grafiki. Podobne poparcie dali na TT żużlowcy z różnych klubów. A wiadomym jest, że w żużlu zawodnicy z przeciwnych klubów w jednej lidze, w innej lidze mogą być klubowymi kolegami jadącymi w parze. Mobilizacja była ogromna i przeważyło wieczorne głosowanie SMS podczas gali.

Zamieszczone przez e(L)si Zobacz posta
    Gdzieś o uszy obiło się info, że suweren oddał ponad 100tyś głosów na Zmarzlika, zaś na Lewego ok.75tyś, zatem przewaga znacząca, a żużel - chociaż niszowy - swoich wiernych fanów ma. Co oświadczam.
    Szczegółowe wyniki pierwszej trójki:

1. Bartosz Zmarzlik - 98 327 pkt.
    2. Robert Lewandowski - 75 785 pkt.
    3. Paweł Fajdek - 59 428 pkt.

Czy żużel jest niszowy (patrząc na frekwencję i dane o oglądalności) polemizował bym. A że swoich wiernych fanów ma - również potwierdzam . Lewa w górę dla tych co widzą o co chodzi .

Zostaw komentarz:

• e(L)si
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    (...) Podejrzewam, że żużlofani się zmobilizowali i tyle. (...)
    Gdzieś o uszy obiło się info, że suweren oddał ponad 100tyś głosów na Zmarzlika, zaś na Lewego ok.75tyś, zatem przewaga znacząca, a żużel - chociaż niszowy - swoich wiernych fanów ma. Co oświadczam.

Zostaw komentarz:

• Raczej
    odpowiedział(a)
    Ciekawe czy ktoś z Was głosował na Lewandowskiego. Ja dopiero dzisiaj rano latając pilotem po kanałach dowiedziałem się z pasku Polsatu News, że była gala sportowca roku. Podejrzewam, że żużlofani się zmobilizowali i tyle. Ciekawe czy Kowal oddał jakikolwiek głos na Lewego. Dla mnie Lewandowski jest sportowcem roku ale te płacze są żałosne i wychodzi słoma, zero szacunku dla innych dyscyplin. Taki był wybór. Trzeba było głosować i tyle a nie teraz płakać w tak żenujący sposób.

Zostaw komentarz:

• ZwykłyCzłowiek
    odpowiedział(a)
    To, że Kowalczyk to zwykła kanalia i zakompleksieniec wiadomo nie od dzisiaj. Szkoda, że co jakiś czas musi wszystkim o tym przypominać. Nie zmienia to faktu, że tytuł dla Zmarzlika kosztem Lewandowskiego, to smutny żart.

Zostaw komentarz:

• Brylancik
    odpowiedział(a)
    Kowalczyk, jak nie było internetu to tylko rodzina wiedziała ześ d e b i l ....co oświadczam

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X