Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświadczenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Tomereek
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez L.. Zobacz posta
    Słucham właśnie tego Muchy ministra kancelarii prezydenta w programie *Kawa na ławie * i zastanawiam się jak można być takim debilem co oświadczam
    A co takiego powiedział?

Zostaw komentarz:

• L..
    odpowiedział(a)
    Słucham właśnie tego Muchy ministra kancelarii prezydenta w programie *Kawa na ławie * i zastanawiam się jak można być takim debilem co oświadczam

Zostaw komentarz:

• Alek
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    Był tekst górnolotny - a teraz proza życia - 20/03 dokonałem zakupu 5 kilo piersi kuciaka. Paczam na datę ważności...20/03.
    Na szczęście 3 kilo w zamrażalce, ale tak czy siak będę to żarł przez cały tydzień. Nic tylko się wkurwić.
    Z tym mięsem różnie bywa w takim przypadku. Wiem z doświadczenia, że jeśli jest np dwa dni do daty ważności i włoży się do zamrażarki na tydzień od razu, a później wyjmie to mięso śmierdzi. Nie zawsze ale miałem takie przypadki
    Polecam od razu je obrzadzic po czym usmażyć i dopiero do zamrażarki.

Zostaw komentarz:

• Mieczysław
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    Był tekst górnolotny - a teraz proza życia - 20/03 dokonałem zakupu 5 kilo piersi kuciaka. Paczam na datę ważności...20/03.
    Na szczęście 3 kilo w zamrażalce, ale tak czy siak będę to żarł przez cały tydzień. Nic tylko się wkurwić.
    Dokup indyka, wołowego i do zamrażarki, to chicken będzie co trzy dni
    E: jak nie chcesz robić kolejnych zakupów to:
    1 dzień kotlet
    2 dzień gulasz (w sosie białym - beszamel lub chrzanowy)
    3 dzień zapiekany z suszonymi pomidorami i mozarellą
    4 dzień szaszłyk
    5 dzień gulasz (w sosie czerwonym - pomidorowy, neapolitana, pecorino)
    6 dzień picie na czczo
    7 dzień kac
    Ostatnio edytowany przez Mieczysław; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• TNTP
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• Mieczysław
    odpowiedział(a)
    Ręce same składają się do oklasków, to jeden z takich tesktów, które powinny być cytowane młodzieży przed każdym dniem nauki, brawo i wyrazy szacunku

Zostaw komentarz:

• Tomi
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
    EyeQueue, piąteczka!
    +1. Brawo.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Zostaw komentarz:

• Stout
    odpowiedział(a)
    Tak jak napisałem w dziale polityka.
    "Wierze w Polskę."

Zostaw komentarz:

• Jaco
    odpowiedział(a)
    EyeQueue, piąteczka!

Zostaw komentarz:

• b.
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• EyeQueue
    odpowiedział(a)
    Jako nauczyciel akademicki i ojciec dzieciom muszę na co dzień powściągać język. To forum jest dla mnie (oprócz innych zalet) także wentylem bezpieczeństwa, jak mnie coś mocne wnerwi.
    Ostatnio jednak ktoś mnie chyba za bardzo wnerwił, bo miałem tydzień odpoczynku.
    Nie piszę tego, by się skarżyć, bo pisząc mocniejsze słowa liczę się się z możliwą reakcją Moderatorstwa, którego zadaniem nie jest psychoterapia uczestników, lecz pilnowanie porządku. Piszę to, by uprzedzić osoby, które być może czekać będą na moje wypowiedzi w temacie małego chińskiego ścierwa. Jednak nie mogę już wytrzymać...

Oświadczam, że ilekroć widzę, jak różne głąby piszą, że my, Polacy jesteśmy:
    za głupi,
    za chaotyczni,
    za bardzo olewczy,
    że nie będzie nam władza nic nakazywać ani zakazywać,
    że może by coś się udało, ale że jesteśmy Polakami to nie...
    itp.
    itd.
    ... KREW MNIE ZALEWA!

Oświadczam, że nie po to straciłem kupę rodziny w walce o Polskę, by Polską i Polakami jakieś patafiany sobie krzywe ryje wycierały.

Oświadczam, że jesteśmy najbardziej ogarniętym narodem na świecie!

Wczoraj musiałem jechać ze wspólnikiem do banku na Marszałkowską i wszyscy ludzie przed bankiem grzecznie stali w odległości 2-3 metrów od siebie. W Selgrosie wszyscy stosowali się do nowych zasad przy kasach. Na kilka(naście) tysięcy ludu poddanego kwarantannie było tylko kilkanaście przypadków jej złamania, podczas gdy dziś przeczytałem, że we Włoszech dali ostatnio 10 tysięcy kar za takie coś.

My Polacy, potrafimy brać za łby, ale potrafimy też się niesamowicie spinać, jak potrzeba. Do dziś nikt nie wie, jakim cudem byliśmy w stanie ogarnąć być może największą cywilną operację logistyczną w dziejach świata i w ciągu pięciu dni zorganizować transport 1,5 mln ludzi na odległość 2 tys. kilometrów. Żaden, podkreślam, motyla noga, żaden rząd na świecie nie byłby w stanie zorganizować takiej migracji w takim czasie. Większość z Was może tego nie pamiętać. Ogarnęliśmy to sami: samolotami, pociągami i wielką liczbą prywatnych furaków, którymi jechali razem ludzie, którzy widzieli się pierwszy raz w życiu. Wszystko tylko po to, by zdążyć na 8 kwietnia 2005 r. Tego dnia pożegnaliśmy największego Polaka w dziejach. I równie sprawnie wróciliśmy do domów.

JESTEŚMY NAJWSPANIALSZYM NARODEM NA ŚWIECIE! Co oświadczam.

A wszystkim, co twierdzą inaczej, wielki, gruby, murzyński, nabijany ćwiekami...

СHUЈ W DUРĘ!

Jeśli trzeba, odcierpię kolejny tydzień lub dwa, ale bardzo proszę, proszę Moderatorstwa, o nieusuwanie ostatniej linijki...
    Ostatnio edytowany przez EyeQueue; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Benek
    odpowiedział(a)
    Prawie 24 h nie mogłem wejść na Forum i było to strasznie uciążliwe co oświadczam

Zostaw komentarz:

• Alek
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Kusza Zobacz posta
    Oświadczam że potencjalne posty tego Pana w tematach "Dam/szukam pracy" należy traktować z należytą rozwagą
    Kilka msc temu śmiałem się do Żony, że w pracy jest od cholery w szafkach papieru toaletowego w łazience i kusi zakosic.
    Teraz wiem jakim byłbym zwycięzcą

Oświadczam, że korona skłania do refleksji. Człowiek nie doceniał kiedyś, że można na luzie pójść na siłkę, zbić piąteczki ze znajomymi. Albo na luzie kupić w sklepie to co dusza zapragnie.

Zostaw komentarz:

• Kusza
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
    Zachodni warszawski- we wtorek na jednym z Orlenów jeszcze był, potem nie sprawdzałem, kradnę płyn i żel z pracy
    Oświadczam że potencjalne posty tego Pana w tematach "Dam/szukam pracy" należy traktować z należytą rozwagą

Zostaw komentarz:

• Jaco
    odpowiedział(a)
    Wrzucam tutaj, bo powiało pesymizmem w niektórych kręgach:
    https://www.kontrowersje.net/dwa_2_000_000_euro_kary_dla_polski_od_tsue_gersdor f_zostaje_na_drug_kadencj

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X