Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświadczenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• PeCe
    odpowiedział(a)
    I ja, przy cytowaniu też jakoś dziwnie

Zostaw komentarz:

• Szawar
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez rey Zobacz posta
    Nie mogę się przyzwyczaić do nowego wyglądu forum i doceniając pracę Wojtka, oświadczam, że wolałem to stare.
    Mam podobnie, co oświadczam.

Zostaw komentarz:

• rey
    odpowiedział(a)
    Nie mogę się przyzwyczaić do nowego wyglądu forum i doceniając pracę Wojtka, oświadczam, że wolałem to stare.

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)
    Wszelki duch Pana Boga chwali!
    Witaj

Zostaw komentarz:

• Yanks
    odpowiedział(a)
    Oświadczam posłusznie, że znowu jestem

Zostaw komentarz:

• Ivan Drugi
    odpowiedział(a)
    Oświadczam że życie w latach dwudziestych jest do dupy.

Zostaw komentarz:

• Kujawiak
    odpowiedział(a)
    Między Bożym Narodzeniem a Sylwestrem walnąłem sobie postanowienie, że nie spożyję grama alkoholu, aż do mistrzowskiej fety na Starówce (w ramach dbania o formę, nie walki z alkoholizmem). Dzisiaj mija 90 dzień bez alko, a ja wiedząc, że po tak zdobytym mistrzostwie (zasłużonym, ale okoliczności nieciekawe) nie będę mieć ochoty na świętowanie, nie wiedziałem co ze swoim postanowieniem począć. Tak więc oświadczam, że uzależniam czas rozłąki z alkoholem od kwarantanny, czekam na czas kiedy będzie można wyjść ze znajomymi i napić się wódeczki.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Zostaw komentarz:

• jednopostowiec
    odpowiedział(a)
    Oświadczam, że jeżeli artykułami pierwszej potrzeby, za którymi trzeba się wystać w kolejce, są 'Przyjaciółka' i kupon w totka, to kurde nie mam pytań...

Zostaw komentarz:

• Stout
    odpowiedział(a)
    Albo dvpą pedała.

Zostaw komentarz:

• TNTP
    odpowiedział(a)
    albo zwykłym pedałem

Zostaw komentarz:

• L..
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
    Nie gadałem. Nie miałem okazji poznać. Natomiast jeśli ktoś uważa, że jakikolwiek polityk (nawet tak wybitny jak Jarosław Kaczyński) kieruje się dobrem i bezpieczeństwem zwykłego szarego obywatela, to jest bardzo naiwny.
    Chyba wszyscy widzimy, co się dzieje. Kampania prezydencka jednego aktora (Duda - najlepszy prezydent RP w historii), wirus czy nie wirus prezydent dalej musi być nasz. Nasze bezpieczeństwo politycy mają w d... Jak Duda ma być prezydentem to będzie.

Zresztą już za póżno
    Na tym forum "prawda jest tylko jedna" Jeśli nie piszesz po jedynej słusznej () linii partyjnej to musisz być KOD-omitą,lewakiem i mieć dziesięć kont na forum

Zostaw komentarz:

• Benek
    odpowiedział(a)
    Co by nie zaśmiecać wątku z korona. Może ten pacjent opisany przez naszego forumowego wiosenno przesileniowego mesjasza , przyszedł do szpitala z INSPIRATOREM i dlatego go pogonili ? Co oświadczam

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)
    "Bij mnie po twarzy i mów brzydkie słowa po niemiecku!"

Zostaw komentarz:

• rey
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    Już wyobrażam sobie te tytuły, że raz zdobytej władzy nie oddadzą nigdy, Duda bezprawnie przedłuża kadencję i zostaje dyktatorem itede itepe.
    A'propos dyktatury

Zostaw komentarz:

• szaka
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez EyeQueue Zobacz posta
    Jako nauczyciel akademicki i ojciec dzieciom muszę na co dzień powściągać język. To forum jest dla mnie (oprócz innych zalet) także wentylem bezpieczeństwa, jak mnie coś mocne wnerwi.
    Ostatnio jednak ktoś mnie chyba za bardzo wnerwił, bo miałem tydzień odpoczynku.
    Nie piszę tego, by się skarżyć, bo pisząc mocniejsze słowa liczę się się z możliwą reakcją Moderatorstwa, którego zadaniem nie jest psychoterapia uczestników, lecz pilnowanie porządku. Piszę to, by uprzedzić osoby, które być może czekać będą na moje wypowiedzi w temacie małego chińskiego ścierwa. Jednak nie mogę już wytrzymać...

Oświadczam, że ilekroć widzę, jak różne głąby piszą, że my, Polacy jesteśmy:
    za głupi,
    za chaotyczni,
    za bardzo olewczy,
    że nie będzie nam władza nic nakazywać ani zakazywać,
    że może by coś się udało, ale że jesteśmy Polakami to nie...
    itp.
    itd.
    ... KREW MNIE ZALEWA!

Oświadczam, że nie po to straciłem kupę rodziny w walce o Polskę, by Polską i Polakami jakieś patafiany sobie krzywe ryje wycierały.

Oświadczam, że jesteśmy najbardziej ogarniętym narodem na świecie!

Wczoraj musiałem jechać ze wspólnikiem do banku na Marszałkowską i wszyscy ludzie przed bankiem grzecznie stali w odległości 2-3 metrów od siebie. W Selgrosie wszyscy stosowali się do nowych zasad przy kasach. Na kilka(naście) tysięcy ludu poddanego kwarantannie było tylko kilkanaście przypadków jej złamania, podczas gdy dziś przeczytałem, że we Włoszech dali ostatnio 10 tysięcy kar za takie coś.

My Polacy, potrafimy brać za łby, ale potrafimy też się niesamowicie spinać, jak potrzeba. Do dziś nikt nie wie, jakim cudem byliśmy w stanie ogarnąć być może największą cywilną operację logistyczną w dziejach świata i w ciągu pięciu dni zorganizować transport 1,5 mln ludzi na odległość 2 tys. kilometrów. Żaden, podkreślam, motyla noga, żaden rząd na świecie nie byłby w stanie zorganizować takiej migracji w takim czasie. Większość z Was może tego nie pamiętać. Ogarnęliśmy to sami: samolotami, pociągami i wielką liczbą prywatnych furaków, którymi jechali razem ludzie, którzy widzieli się pierwszy raz w życiu. Wszystko tylko po to, by zdążyć na 8 kwietnia 2005 r. Tego dnia pożegnaliśmy największego Polaka w dziejach. I równie sprawnie wróciliśmy do domów.

JESTEŚMY NAJWSPANIALSZYM NARODEM NA ŚWIECIE! Co oświadczam.

A wszystkim, co twierdzą inaczej, wielki, gruby, murzyński, nabijany ćwiekami...

ÐĄHUЈ W DUÐ*Ę!

Jeśli trzeba, odcierpię kolejny tydzień lub dwa, ale bardzo proszę, proszę Moderatorstwa, o nieusuwanie ostatniej linijki...

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X