Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświadczenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez matx Zobacz posta
    Ciekawe co masz konkretnie na myśli. Bo tak napisałaś, jakby to był jakiś dogmat.
    Myślałam o większych możliwościach rozwoju. Sądzę, że w Polsce jest o wiele trudniej wykonać jakieś przedsięwzięcie. Te wszystkie procedury itd. Jednak wykształcenie w naszym kraju jest na pewno lepsze
    nie tylko facet może chodzić na mecze

Komentarz

• Muszę coś z siebie wyrzucić...Taka wiadomość z rana.

Właśnie dowiedziałem się o śmierci,niezwykłego gościa...Był moim opiekunem praktyk,rozmawialiśmy godzinami o nauczycielstwie,o uczniach,o problemach,blaskach i cieniach naszego zawodu.

Nie zdążył wziać ślubu z ukochaną.

Miał 27 lat,zginął na ukochanym motocyklu,zabity przez 18-latka w furze ojca...

Nie mam słów.
      "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Oświadczam, że Krzysiek to jest gość

Nawet najebany....................

Komentarz

• Zamieszczone przez zbinky Zobacz posta
          Oświadczam, że Krzysiek to jest gość

Nawet najebany....................

Dzwonił, ale ja śpię
          Pozdrawiam MeLa
          Coś z szafy Dziadka …http://republika.pl/mela/

Komentarz

• A mówiłem mu, że znowu się najebie. Ale uparcie wmawiał mi, że to niemożliwe bo jutro musi być trzeźwy .
            Żyrardowski Fanatyk

Komentarz

• jeśli dla kogoś normalne jest, że mówi w nocy, że jednak dziś nie jedzie i zostawia kumpli na lodzie to mu gratuluję. wcześniej oczywiście nie wiedział, że jedziemy do Gdyni, a nie Pcimcia Dolnego i dopiero w nocy to do niego dotarło.

ps. proponuję zacząc jeździć na siatkówkę co niektórym użytkownikom tego forum, tam się nie muszą bać o samochód na trasie. nosz kurwaaaaaaaaaaaaa

edit:

kierowałem wczoraj. (to do postów powyżej) a do Ciebie MeLa dzwoniłem w wyżej wymienionej sprawie.
              i ****, taka to niedziela, od 6 rano dzwonienie po kim się da, a i tak zamiast w Gdyni będę w domu.

Dzięki Zbinky, pozdroofki dla Ciebie! uważaj na Lechię, czają się na Twoją furę tuż za blokiem!
              Ostatnio edytowany przez Andrzej; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Jeżeli w jakiś sposób Cię to pocieszy to ja też nie jadę, a jeszcze wczoraj "jechałem" :/ *****.

Komentarz

• nie pocieszyło mnie niestety w ogóle. *****, pierwszy opuszczony od PP w Lubinie i to w tak chujowy sposób.

Komentarz

• Jedź pociągiem
                    Ulrychów&Koło - u nas zawsze jest wesoło!

Komentarz

• Pewien forumowicz chcący zachować anonimowość ostrzega przed wysyłaniem swoich panien na pielgrzymkę. Jego wróciła i chce celibatu.

ośw.

Komentarz

• Dzięki Julek, PDK.

Komentarz

• Spoko. KMWTW

Pozdrow koleżanke I.
                          Ulrychów&Koło - u nas zawsze jest wesoło!

Komentarz

• Ośw. ze chłopaki z Arki ogarneli całą akcję na prawde bardzo dobrze.
                            "...chcemy czegoś dokonać zanim nasi krewni rozstawią pamiątki po nas po zakamarkach mebli..."

Komentarz

• Zamieszczone przez wblekicienieba Zobacz posta
                              Oswiadczam, że chyba nie wrócę do kraju
                              Każdy kiedyś wróci.

Ja od kilku lat wracam, ale jakoś nie mogę dotrzeć na stałe. W moim przypadku na pierwszy ogień muszę z kończyć studia, a potem będzie myślenie co dalej.

Komentarz

• Zablokujcie rejestrację nowych użytkowników, przynajmniej na jakiś czas! Wkurwiają mnie już te ciągle pojawiające się nowe tematy z dupy wzięte.
                                "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

Pracuję...
                                X