Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

KOMENTARZE:2008 według forumowiczów-wydarzenia,polityka,kultura.

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez Flip Zobacz posta
    A podupadło owszem...nie będe podpinał,napisałem "mógłbym" ale tak naprawdę to nie mam ochoty

niech spokój i cząstki kultury,będą chociaż tu w wirtualnym świecie,howgh!
    Może jeszcze kiedyś będą z Ciebie ludzie... Ale musisz odstawić Wyborczą, niestety.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Dzięki,postaram się!

Tak Ci w tajemnicy powiem,że wojna jest z ojcem...Bo ja się obraziłem z tym wydawnictwem po kilku zbyt "różowych" i przerysowanych publikacjach,a on dalej kupuje

czytam Duży Format,i felietony dwóch znajomych redaktorów,ot wszystko bo nie warto.
      "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

Dzięki,postaram się!

Tak Ci w tajemnicy powiem,że wojna jest z ojcem...Bo ja się obraziłem z tym wydawnictwem po kilku zbyt "różowych" i przerysowanych publikacjach,a on dalej kupuje

czytam Duży Format,i felietony dwóch znajomych redaktorów,ot wszystko bo nie warto.
        Daj kiedyś znaki, pójdziemy na piwo w kilka osób i zaproponujemy Ci alternatywną lekturę. Założę się, że będziesz czytał z wypiekami na twarzy.
        "
        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

A z nieukrywaną przyjemnością,zapoznam się z ta alternatywą...Szczególnie,że nie narzekam na brak czasu i nie będe jeszcze 2 miesiące...

Także,trzymam za słowo
          "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

A z nieukrywaną przyjemnością,zapoznam się z ta alternatywą...Szczególnie,że nie narzekam na brak czasu i nie będe jeszcze 2 miesiące...

Także,trzymam za słowo
            Na szczęście inteligentny z Ciebie typ i nie jesteś stracony do końca dla Ojczyzny.. Oglądasz "szkło kontaktowe" czy już nie?
            "
            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

a powiem Ci,że wieleeeee wody,upłynęło w Wiśle,odkąd oglądałem ostatnio...taki format musiał się prędzej czy później zużyć...

ale dość tu wyciągania pewnych moich,błędzików na ogólnodostępnym forum

przyjdzie czas na to piwko,to i porozmawiamy o tym i owym jak inteligentni ludzie,czyż nie

pozdrawiam i dość rozmywania.

Komentarz

Czym się rózni wyprawa Kaczora do Azji od wyprawy Tuska do Azji?
                "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

o wy niegodziwcy, co wam Jola zrobiłą ?

Ona poprostu sięgubi w stołecznym mieście:

http://www.youtube.com/watch?v=SFZlSEJTlCY

Jola wie co mówi
                  Their fight is your fight their freedom-your freedom WARSAW '44'
                  Miasto, które przeżyło własną śmierć !

Legia Warszawa - nie dla ITIotów !

- Nie ma wykładów o tym co robić z martwą prostytutką - odparł Lash. - To zupełnie inny kurs. Nauki polityczne, zdaje się. C. Moore.

Komentarz

Z. z tego co ja wiem, to Traktat Lizboński jeszcze do końca nie upadł
                    "Za plecy patrzę non stop, marzę mocno,
                    żeby móc znów się cofnąć na Łazienkowską,
                    w środek meczu, nasze twarze mokną,
                    nieważne, że marznę, daję ponieść się emocjom"

Komentarz

Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
                      Jeden jedzie na wakacje, a drugi wypracowuje stosunki dyplmatyczne z cesarzem Japonii

Komentarz

Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
                        O ile się nie mylę to ceną i długością.

''Największy obciach(polityka) - Lech Kaczynski i jego fochy, wtracanie sie gdzie popadnie itp.''
                        To jest najlepsze..jak Prezydent śmie się w trącać w Polskie sprawy...a w polityke zagraniczną ? No granda
                        Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Chodzilo mi glownie o sytuacjie via wyjazd na szczyt, czy ostatnie weta imo o podlozu tylko politycznym. Nie mowie juz o ludziach z otoczenia pana prezydenta.
                          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Moim zdaniem Prezydent ma prawo być na szczytach (ale zgadzam się z tym, że konflikty kompetencyjne są z winy obydwóch stron).

A co do vet o podłożu politycznym ... czemu nikt w naszym kraju nie zauważa tego że prezydent jest de facto politykiem. I oczywiście, że veta są o podłożu politycznym. Każde działanie polityka to realizacja swojej wizji ''politycznej'' ...

Zresztą co do np.kwestii służby zdrowia - jak sam argumentował, już w kampanii mówił, że nie dopuści do prywatyzacji... i to realizuje.

PS -> Nie mówie, że nie można krytykować i polemizować, ale dziwi mnie, że wielu ludzi odbiera prezydentowi prawa które posiada i z których może korzystać. Tylko dla tego, że są nie po myśli Donalda ?
                            Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Ja nie opowiadam sie za zadna opcja polityczna. W Kaczynskim gryzie mnie jego awanturniczy styl polityki, miedy innymi sytuacja z tym konkretnym szczytem, gdzie powinien odpuscic. Mozesz mowic co chcesz ale ja z takiego prezydenta nigdy nie bede dumny(juz nie wspomne o sytuacji z Walesa itp.).

"Jarosław Kaczyński przewodniczacy największej partii opozycyjnej jeździ po kraju i swą funkcje wykorzystuje dla kampanii wyborczej na rzecz jego brata bliźniaka
                              A Lech Kaczyński z racji tego, że jest prezydentem kraju wspiera swego brata bliźniaka Jarosława w jego dążeniu do prezesowania i popiera jego zły dla Polski, awanturniczy, przeciwrządowy program.
                              W ramach walki z nepotyzmem i dla dobra Polski jeden lub drugi powinien być pozbawiony stanowiska."

Taki cytat znalazlem, z ktorym sie absolutnie zgadzam.
                              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                                Moim zdaniem Prezydent ma prawo być na szczytach (ale zgadzam się z tym, że konflikty kompetencyjne są z winy obydwóch stron).

A co do vet o podłożu politycznym ... czemu nikt w naszym kraju nie zauważa tego że prezydent jest de facto politykiem. I oczywiście, że veta są o podłożu politycznym. Każde działanie polityka to realizacja swojej wizji ''politycznej'' ..
                                Dlatego trzeba nieco zmodyfikować ustrój III Rzeczpospolitej i pchnąć system rządów w którąś ze stron. Szczerze to nie mam zdania w którą, zależy od systemu wyborczego. Przy obecnych zdecydowanie w mojej ocenie większy mandat od społeczeństwa ma prezydent. ale z drugiej strony gdyby tak w końcu wprowadzić okręgi jednomandatowe...

W sumie to mniejsza o to który sytem, czy na wzór niemiecki, brytyjski czy francuski. Ale moim zdaniem niezbędna jest korekta konsytucji i zwiększenie/zmniejszenie prerogatyw jednym bądź drugim.

Z drugiej strony i to jest najsmutniejsze i najdziwniejsze - konstytucja RP jest w tym temacie dość czytelna i tylko złej woli stron zawdzięczamy ten cały cyrk... Aby jednak taka zmiana nastąpiła, musimy poczekać aż oba ośrodki będą w tych samych rękach. Bo inaczej to nierealne, nikt nie zrezygnuje dobrowolnie z władzy...
                                Ostatnio edytowany przez daimler; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X