Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zakłady ale te prawdziwe

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• yusta
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez emde
    ja mialem jeden kupon, do wyjecia 150zl, zawsze jakis hajs,
    ale jak uslyszalem ze wiesniaki z groclinu przegraly to juz nawet nie sprawdzalem reszty...

kto wie jak zagraly: chelsea, anderlecht, austria w, sporting i jeszcze cos tam?
    Chelsea, Anderlecht, Austria W. i Sporting wygrały swoje mecze.

Zostaw komentarz:

• emde
    odpowiedział(a)
    ja mialem jeden kupon, do wyjecia 150zl, zawsze jakis hajs,
    ale jak uslyszalem ze wiesniaki z groclinu przegraly to juz nawet nie sprawdzalem reszty...

kto wie jak zagraly: chelsea, anderlecht, austria w, sporting i jeszcze cos tam?

Zostaw komentarz:

• dyha
    odpowiedział(a)
    A ja postawilem 4 zeta , a wkurwiam sie jakbym postawil to co moglem wygrac i stracilem , ale kto moglby przypuszczac ze Groclin nie da rady Łęcznej , albo Man City czy Borussia , swoim rywalom :I

Zostaw komentarz:

• MaxyM
    odpowiedział(a)
    Pewno w końcu się uda - tez tym zyje wypelniajac kolejny kupon totolotka .

Zostaw komentarz:

• Skanda(L)
    odpowiedział(a)
    skad ja to znam: moglem i gdyby
    ja nie wiem jak inni tutaj graja ale na moj gust to za duzo meczow obstawiles. ja gora 5 obstawiam. w zeszly weekend na jednym kuponie zrobilem z 3€ 70. taki troche ryzykowny kupon ale nie za bardzo a drugi 3 mecze pewniaki ale za wieksza sume i obydwa mi weszly i byl luuuuuuz.ale ten hajs mnie nie zadowolil bo sie ostatnio troche w :* m na koszta i do tego przyjezdzdam do wawy w tym tygodniu wiec chialem konkretny hajs ale mam gowno teraz. ale gralem w ten weekend w sumie o ponad 700€ a to by byl konkretny hajs. jeszcze kiedys sie uda jestem pewien
    pozdro

Zostaw komentarz:

• MaxyM
    odpowiedział(a)
    Skandal - ja na całe szczęście tylko 6 zeta straciłem... ale i tak się wkurwiam bo mogłem 130 zeta przyciąć jakbym posłuchał swojego instynktu, a nie zimnej kalkulacji - K.. :* !

Zostaw komentarz:

• Skanda(L)
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez MaxyM
    Zamieszczone przez yusta
    :* na jednym kuponie zostało mi już tylko 15 zł do wygrania. Co mnie podkusiło żeby polską ligę obstawiać :fu:
    Na drugim mam jeszcze szanse na konkret kaskę, a trzeci poszedł w :* .

Ten trzeci to był pewniak, wszystko z podpórkami, tak żeby parę zł sie zwróciło, no ale kto mógl przypuszczać, że Groclin nawet nie zremisuje z Łęczną, że Amica nawet nie zremisuje z Polkowicami i że Leverkusen zrobi kupe w Bochum
    Ja, ale pomyślałem sobie - nie po :* ryzykować, choć masz przeczucie - będzie jak zwykle! :* No i mam k..wa.
    ja tez co zreszta widac bo dobrze wytypowalem wyniki polkowic i bochum w naszych bukmacherach.niestety postawilem naprawde zupelnie co innego i mam :* kare bo konkret hajs poszedl sie j :* c w ten weekend.latwo przyszlo latwo poszlo.takie zycie :/ hehe

Zostaw komentarz:

• MaxyM
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez yusta
    :* na jednym kuponie zostało mi już tylko 15 zł do wygrania. Co mnie podkusiło żeby polską ligę obstawiać :fu:

Ten trzeci to był pewniak, wszystko z podpórkami, tak żeby parę zł sie zwróciło, no ale kto mógl przypuszczać, że Groclin nawet nie zremisuje z Łęczną, że Amica nawet nie zremisuje z Polkowicami i że Leverkusen zrobi kupe w Bochum
    Ja, ale pomyślałem sobie - nie po :* ryzykować, choć masz przeczucie - będzie jak zwykle! :* No i mam k..wa.

Zostaw komentarz:

• Kempes
    odpowiedział(a)
    Hehe ja również miałem patriotyczne zagrania ...

postawiłem na wyniki ( pierwszy i ostatni raz ) w życiu na Korea 2:0 Polska ... kurs 12 a ja postawiłem jeszcze 2 mecze i za dwie dychy

Kumple kleli na reprezentacje a moja żyłka materialisty sie cieszyła w duchu '8

Zostaw komentarz:

• yusta
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• Cipciuś
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Żoliborek
    Zamieszczone przez Cipciuś
    Polecam ci Maxiu nastepnym razem odlozenie $ i zamiast kilku piwek (wiem - to bedzie bardzo ciezkie) zagranie 1 gora 2 najbardziej pewne mecze za np 30-40zl - wtedy szansa wygrania jest duzo wieksza a i wygrana spora. Ja tak zagralem Jak grała Szwecja - Polska 1 i Włosi - Finlandia(?) 1 - postawilem 30zl a 40 bylem do przodu (razem wygralem 7o z grosikami) a byla to moja pierwsza wieksza wygrana

PS>Wtedy to sa dopiero nerwy jak mozna przegrac 30zl ale radosc gdy sie juz wygrywa jest nieopisana
    To musi być fajne uczucie cieszyć się z tego ze Polacy dostali w dupe od Szwedów
    A postawilbys 30zl na Polskie w meczu ze Szwedami ? Tym bardziej ze to nie byl moj chajs tylko taki ee nooo po cichu "pozyczony"

PS> Jak ktos juz wyzej napisal "Kasa misiu, kasa! "

Zostaw komentarz:

• Endrju
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Cipciuś
    Polecam ci Maxiu nastepnym razem odlozenie $ i zamiast kilku piwek (wiem - to bedzie bardzo ciezkie) zagranie 1 gora 2 najbardziej pewne mecze za np 30-40zl - wtedy szansa wygrania jest duzo wieksza a i wygrana spora. Ja tak zagralem Jak grała Szwecja - Polska 1 i Włosi - Finlandia(?) 1 - postawilem 30zl a 40 bylem do przodu (razem wygralem 7o z grosikami) a byla to moja pierwsza wieksza wygrana

PS>Wtedy to sa dopiero nerwy jak mozna przegrac 30zl ale radosc gdy sie juz wygrywa jest nieopisana
    To musi być fajne uczucie cieszyć się z tego ze Polacy dostali w dupe od Szwedów

Zostaw komentarz:

• MaxyM
    odpowiedział(a)
    No z pewnoscia cisnienia sie nie trzyma za 30 zeta .

Zostaw komentarz:

• Cipciuś
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• MaxyM
    odpowiedział(a)
    :* :* :* Los nie chce bym wygral dzis - Widzieliscie co Mioduszewski wyjmowal 8- :* :*

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X