Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zakłady ale te prawdziwe

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez emde
    Zamieszczone przez yusta
    Ja wygrałam w zeszły weekend 2 stówki za 11 zeta. Gram systemem "11" w Profesjonalu, przynajmniej nie wkurzam się, że jeden mecz schrzanił mi cały kupon '8

Na te weekend wysłałam trzy kupony, zobaczymy co z tego bedzie
    Yusta na czym polega ta "11" ? Jakies sa jeszcze inne systemy?
    W "11" obstawiasz czterema blokami A,B,C i D. W każdym z tych bloków możesz mieć dowolną ilość spotkań. Załóżmy, że w każdym bloku masz po trzy spotkania. Sprawdzasz wyniki i patrzysz: blok A - trafiłes wszystkie trzy, blok B - nie weszło Ci jedno spotkanie, blok C- weszły wszystkie, blok D- nie wszedł żaden mecz. Wygrywasz kasę za AC.

Właśnie, na dole kuponu ewentualną wygraną masz podaną w ten sposób:

ABCD - 1000zł (przykładowo)
    ABC - 200 zł
    BCD - 190 zł
    ACD - 350 zł
    ABD - 160 zł
    AB - x zł
    AC - x zł
    AD - x zł itd.......

Wygrywasz tyle kasy ile przypisane jest do bloków, które weszły Ci w całości. Jeżeli nie wejdzie Ci chociaż jeden mecz w bloku, cały blok jest do :* .

Tych systemów jest w Profesjonalu sporo. Ja gram jeszcze "4" i "26", od "11" różnią się ilością bloków, w "4" masz ABC, a w "26" ABCDE.
    Only You

Komentarz

Zamieszczone przez yusta
      Zamieszczone przez emde
      Zamieszczone przez yusta
      Ja wygrałam w zeszły weekend 2 stówki za 11 zeta. Gram systemem "11" w Profesjonalu, przynajmniej nie wkurzam się, że jeden mecz schrzanił mi cały kupon '8

Na te weekend wysłałam trzy kupony, zobaczymy co z tego bedzie
      Yusta na czym polega ta "11" ? Jakies sa jeszcze inne systemy?
      W "11" obstawiasz czterema blokami A,B,C i D. W każdym z tych bloków możesz mieć dowolną ilość spotkań. Załóżmy, że w każdym bloku masz po trzy spotkania. Sprawdzasz wyniki i patrzysz: blok A - trafiłes wszystkie trzy, blok B - nie weszło Ci jedno spotkanie, blok C- weszły wszystkie, blok D- nie wszedł żaden mecz. Wygrywasz kasę za AC.

Właśnie, na dole kuponu ewentualną wygraną masz podaną w ten sposób:

ABCD - 1000zł (przykładowo)
      ABC - 200 zł
      BCD - 190 zł
      ACD - 350 zł
      ABD - 160 zł
      AB - x zł
      AC - x zł
      AD - x zł itd.......

Wygrywasz tyle kasy ile przypisane jest do bloków, które weszły Ci w całości. Jeżeli nie wejdzie Ci chociaż jeden mecz w bloku, cały blok jest do :* .

Tych systemów jest w Profesjonalu sporo. Ja gram jeszcze "4" i "26", od "11" różnią się ilością bloków, w "4" masz ABC, a w "26" ABCDE.
      a ja narazie mieszkam na takim zadupiu ze jest tylko toto mix , i o stsie jeszcze pomaże sobie :/

Komentarz

:* :* :* Los nie chce bym wygral dzis - Widzieliscie co Mioduszewski wyjmowal 8- :* :*

Komentarz

Polecam ci Maxiu nastepnym razem odlozenie $ i zamiast kilku piwek (wiem - to bedzie bardzo ciezkie) zagranie 1 gora 2 najbardziej pewne mecze za np 30-40zl - wtedy szansa wygrania jest duzo wieksza a i wygrana spora. Ja tak zagralem Jak grała Szwecja - Polska 1 i Włosi - Finlandia(?) 1 - postawilem 30zl a 40 bylem do przodu (razem wygralem 7o z grosikami) a byla to moja pierwsza wieksza wygrana

PS>Wtedy to sa dopiero nerwy jak mozna przegrac 30zl ale radosc gdy sie juz wygrywa jest nieopisana
          "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

No z pewnoscia cisnienia sie nie trzyma za 30 zeta .

Komentarz

Zamieszczone przez Cipciuś
              Polecam ci Maxiu nastepnym razem odlozenie $ i zamiast kilku piwek (wiem - to bedzie bardzo ciezkie) zagranie 1 gora 2 najbardziej pewne mecze za np 30-40zl - wtedy szansa wygrania jest duzo wieksza a i wygrana spora. Ja tak zagralem Jak grała Szwecja - Polska 1 i Włosi - Finlandia(?) 1 - postawilem 30zl a 40 bylem do przodu (razem wygralem 7o z grosikami) a byla to moja pierwsza wieksza wygrana

PS>Wtedy to sa dopiero nerwy jak mozna przegrac 30zl ale radosc gdy sie juz wygrywa jest nieopisana
              To musi być fajne uczucie cieszyć się z tego ze Polacy dostali w dupe od Szwedów
              "Za plecy patrzę non stop, marzę mocno,
              żeby móc znów się cofnąć na Łazienkowską,
              w środek meczu, nasze twarze mokną,
              nieważne, że marznę, daję ponieść się emocjom"

Komentarz

Zamieszczone przez Żoliborek
                Zamieszczone przez Cipciuś

To musi być fajne uczucie cieszyć się z tego ze Polacy dostali w dupe od Szwedów
                A postawilbys 30zl na Polskie w meczu ze Szwedami ? Tym bardziej ze to nie byl moj chajs tylko taki ee nooo po cichu "pozyczony"

PS> Jak ktos juz wyzej napisal "Kasa misiu, kasa! "
                "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

:* na jednym kuponie zostało mi już tylko 15 zł do wygrania. Co mnie podkusiło żeby polską ligę obstawiać :fu:
                  Na drugim mam jeszcze szanse na konkret kaskę, a trzeci poszedł w :* .

Ten trzeci to był pewniak, wszystko z podpórkami, tak żeby parę zł sie zwróciło, no ale kto mógl przypuszczać, że Groclin nawet nie zremisuje z Łęczną, że Amica nawet nie zremisuje z Polkowicami i że Leverkusen zrobi kupe w Bochum
                  Only You

Komentarz

Hehe ja również miałem patriotyczne zagrania ...

postawiłem na wyniki ( pierwszy i ostatni raz ) w życiu na Korea 2:0 Polska ... kurs 12 a ja postawiłem jeszcze 2 mecze i za dwie dychy

Kumple kleli na reprezentacje a moja żyłka materialisty sie cieszyła w duchu '8
                    Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Zamieszczone przez yusta
                      :* na jednym kuponie zostało mi już tylko 15 zł do wygrania. Co mnie podkusiło żeby polską ligę obstawiać :fu:

Ten trzeci to był pewniak, wszystko z podpórkami, tak żeby parę zł sie zwróciło, no ale kto mógl przypuszczać, że Groclin nawet nie zremisuje z Łęczną, że Amica nawet nie zremisuje z Polkowicami i że Leverkusen zrobi kupe w Bochum
                      Ja, ale pomyślałem sobie - nie po :* ryzykować, choć masz przeczucie - będzie jak zwykle! :* No i mam k..wa.

Komentarz

Zamieszczone przez MaxyM
                        Zamieszczone przez yusta

Ja, ale pomyślałem sobie - nie po :* ryzykować, choć masz przeczucie - będzie jak zwykle! :* No i mam k..wa.
                        ja tez co zreszta widac bo dobrze wytypowalem wyniki polkowic i bochum w naszych bukmacherach.niestety postawilem naprawde zupelnie co innego i mam :* kare bo konkret hajs poszedl sie j :* c w ten weekend.latwo przyszlo latwo poszlo.takie zycie :/ hehe
                        HONOR MAM W DUSZY A SILE W DLONI

Komentarz

Skandal - ja na całe szczęście tylko 6 zeta straciłem... ale i tak się wkurwiam bo mogłem 130 zeta przyciąć jakbym posłuchał swojego instynktu, a nie zimnej kalkulacji - K.. :* !

Komentarz

skad ja to znam: moglem i gdyby
                            ja nie wiem jak inni tutaj graja ale na moj gust to za duzo meczow obstawiles. ja gora 5 obstawiam. w zeszly weekend na jednym kuponie zrobilem z 3€ 70. taki troche ryzykowny kupon ale nie za bardzo a drugi 3 mecze pewniaki ale za wieksza sume i obydwa mi weszly i byl luuuuuuz.ale ten hajs mnie nie zadowolil bo sie ostatnio troche w :* m na koszta i do tego przyjezdzdam do wawy w tym tygodniu wiec chialem konkretny hajs ale mam gowno teraz. ale gralem w ten weekend w sumie o ponad 700€ a to by byl konkretny hajs. jeszcze kiedys sie uda jestem pewien
                            pozdro
                            HONOR MAM W DUSZY A SILE W DLONI

Komentarz

Pewno w końcu się uda - tez tym zyje wypelniajac kolejny kupon totolotka .

Komentarz

A ja postawilem 4 zeta , a wkurwiam sie jakbym postawil to co moglem wygrac i stracilem , ale kto moglby przypuszczac ze Groclin nie da rady Łęcznej , albo Man City czy Borussia , swoim rywalom :I

Komentarz

Pracuję...
                                X