Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co jecie na śniadanie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Co jecie na śniadanie?

bo nie wiem co zjeść, głodny jestem, a nie mam pomysłu

edit: dziś zjadłem gotowane parówki, a w tygodniu z regóły płatki na mleku(najszybciej można to zrobić)
    Ostatnio edytowany przez Czaruś; [ARG:4 UNDEFINED].

Jajecznica z pomidorami
    jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

Tu większość ma dietę i nie jedzą śniadań.

"Później mówiono, że człowiek ten nadszedł od północy; od Bramy Powroźniczej. Szedł pieszo, a objuczonego konia prowadził za uzdę. Było późne popołudnie i kramy powroźników i rymarzy były już zamknięte, a uliczka pusta"

Komentarz

z pomidorami? z papryką już jadłem ale z pomidorami przyjemności nie miałem

edit: Rozmaryn ale śniadanie to podstawowy posiłek w diecie

Komentarz

Jest takie miejsce, gdzie ludzie zrywają sie ok 5 rano ,żeby dotrzeć do pracy i przyrządzić Ci śniadanie.

Restauracja "Złote Łuki"

Komentarz

Zamieszczone przez Czaruś(L) Zobacz posta
            z pomidorami? z papryką już jadłem ale z pomidorami przyjemności nie miałem

edit: Rozmaryn ale śniadanie to podstawowy posiłek w diecie
            "Później mówiono, że człowiek ten nadszedł od północy; od Bramy Powroźniczej. Szedł pieszo, a objuczonego konia prowadził za uzdę. Było późne popołudnie i kramy powroźników i rymarzy były już zamknięte, a uliczka pusta"

Komentarz

'Dietowcy' zaraz się rzucą na ten temat teraz

Komentarz

ja zazwyczaj kiełbę smażoną, w ogóle bardzo dużo jej jadam. Jeśli jest to dzień, jak dziś, że chlałem ostro w nocy i teraz nie mam siły żyć, a tym bardziej jeść, to ok 1L słodkiej herbaty
                A np. w technikum chyba ze 3 lata jadłem wyłącznie(!) płatki na mleku
                Zbyt wiele poświęciliśmy dla Legii, by ktokolwiek mógł nas złamać.

Ciągle wierzę w raj.
                Ale teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jakieś miejsce, którego możesz poszukać.
                Ponieważ to nie jest to gdzie pojedziesz,
                ale to, jak się czujesz na chwilę w swoim życiu, kiedy jesteś częścią czegoś.
                A jeśli znajdziesz tę chwilę...
                będzie ona trwała wiecznie.

Komentarz

Ja rano nic nie jem Dopiero około 11-12 zaczyna mi dokuczać żołądek i zazwyczaj zapycham go kanapkami z wędliną

Komentarz

Zamieszczone przez żyła Zobacz posta
                    ja zazwyczaj kiełbę smażoną
                    Jak mozna z ranca jesc kielbase?,w dodatku smazona

na sniadanie tylko platki ewentualnie jajca
                    Mon honneur s'appelle fidélité

joł mordo

Komentarz

jajecznica w roznych postaciach, a najlepsza w pomidorami serem i ewentualnie cebulą

PS: Bogoss, co w tym dziwnego tez jadałem, ale swego czasu sie kiełbasa przejadłem i nie tykam
                      CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

To zależy czy jest to wolny dzień jak dzisiaj czy w tygodniu. W wolne dni prawie zawsze jaja (jajecznica, omlet, na miękko), a w pracujące dni kanapki, ewentualnie pałatki z mlekiem i to już zazwyczaj w pracy.

Komentarz

Tosty, bułki z wędliną lub płatki na mleku (ale to teraz rzadziej, w liceum codziennie).

Komentarz

Na śniadanie tylko Tiger i papierosy!
                            Wiercę w brzozach z azbestu.

Komentarz

Ja podobnie jak Subolg, czyli około godziny 12 kanapki od mamusi

Komentarz

Pracuję...
                              X