Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

morderstwo w Krakowie :(

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• morderstwo w Krakowie :(

Za onetem:

Nożem prosto w serce

23-letni Filip został ugodzony nożem prosto w serce. Wczoraj w nocy na osiedlu Strusia w Krakowie zaczepiło go dwóch napastników - podało radio RMF.

Ok. północy trzech młodych ludzi stało przed swoim blokiem. Zachowywali się spokojnie. Podeszli do nich dwaj mężczyźni. Jeden z nich miał nóż, drugi – kij bejsbolowy.

Zapytali komu kibicują. Zaczepieni nie odpowiedzieli. Wtedy jeden z napastników wyciągnął nóż i ugodził nim w klatkę piersiową Filipa. Ostrze trafiło prosto w serce. Kilka minut później chłopak już nie żył.

Policja poszukuje mordercy w całej Nowej Hucie. Jest to młody, ok. 20-letni chłopak, ma krótkie, ciemne włosy. Ubrany był na czarno

nie wiem co napisać

:fu:
    brak mi słów aby cokolwiek powiedzieć :fu:
    bandytyzm ***** co raz większy
    niektórym to już tak się we łbach popierdoliło że ciężko cokolwiek powiedzieć.dla mnie powinna zostać przywrócona kara śmierci bo chyba innego rozwiązania na to nie ma.

:fu:

Komentarz

[']
      Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

8- 8- 8-

Przytkało mnie... Bez komentarza...

[']
        Nieznani Sprawcy

Komentarz

[`]

A potem jesteśmy identyfikowani z mordercami.

Komentarz

Ale pojeby ! ! ! Jak można kogoś centralnie w serce nożem zajebać..??!! 8-
            Pojebani!Jebac tych szmaciarzy !
            Dobrze,że dwóch pozostałych zdążyło się zerwać...
            [']
            WarsaW FanS On TouR

http://www.sfd.pl/1/images/20030412143525.jpg

Komentarz

do kopalni skurwysyna

[i]
              Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Właśnie O tym mówili w Sporcie na TVN24, że morderstwo z podtekstem kibicowskim... Pojebani! Wszystkich tych skurwysynów powinni powiesić, a przedtym wydłubać oczy nożem do masła i rzucić psą byłby spokój.

Komentarz

A moze by tak te ,,nie zwyciezone" **** napisaly jak dostaly od ***** przed meczem z ******? O tym jak jeden ziomek od nich tak dostal maczeta,ze mu zebra bylo widac i jego ******* kolega musial my wnetrznosci reka przytrzymywac! Opiszcie porazke prokocimia i oklepy na Olszy! Chetnie bym zobaczyl jak sie do porazki przyznajecie!
                  A to cytat dzień wcześniejszy, tym razem w odwrotną stronę; nazwy klubów celowo wypikałem, bo nie mają znaczenia 8o
                  podpis cyfrowy <--------
                  ================
                  Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Zamieszczone przez Raffi
                    A moze by tak te ,,nie zwyciezone" **** napisaly jak dostaly od ***** przed meczem z ******? O tym jak jeden ziomek od nich tak dostal maczeta,ze mu zebra bylo widac i jego ******* kolega musial my wnetrznosci reka przytrzymywac! Opiszcie porazke prokocimia i oklepy na Olszy! Chetnie bym zobaczyl jak sie do porazki przyznajecie!
                    A to cytat dzień wcześniejszy, tym razem w odwrotną stronę; nazwy klubów celowo wypikałem, bo nie mają znaczenia 8o
                    Chore są klimaty w *******

Komentarz

:fu: No comments rece opadaja...
                      i az sie zal robi myslac o tym :fu:

Komentarz

Chore klimaty są wszędzie! I niedotyczą tylko piłki! Sytuacja się zaostrza, w mediach coraz głośniej! Głupio to zabrzmi, ale mam "nadzieję", że kolejni ranni i zamordowani ['] przyczynią się nie do kolejnego bezsensownego gadania, tylko do działania! I to do działania państwa, władz samorządowych, właściwych służb i organizacji normalnych klibiców! To jest :* sport, a nie arena gladiatorów! Tak dalej być nie może!

Komentarz

Zamieszczone przez Beny
                          Chore klimaty są wszędzie! I niedotyczą tylko piłki! Sytuacja się zaostrza, w mediach coraz głośniej! Głupio to zabrzmi, ale mam "nadzieję", że kolejni ranni i zamordowani ['] przyczynią się nie do kolejnego bezsensownego gadania, tylko do działania! I to do działania państwa, władz samorządowych, właściwych służb i organizacji normalnych klibiców! To jest :* sport, a nie arena gladiatorów! Tak dalej być nie może!
                          arena gladiatorow to niezbyt szczesliwe okreslenie. pozamykac wszystkich od ustawek i innych debili, ktorzy tylko sie napier :* chca. co to ma wspolnego z kibcowaniem? moge kogos nie lubic, ale nie dlatego ze kibicuje innej druzynie. czas skonczyc z tzw. hools, ktorzy podczepiaja sie pod kluby.
                          22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

Zamieszczone przez MaxxxiM
                            Zamieszczone przez Beny
                            arena gladiatorow to niezbyt szczesliwe okreslenie. pozamykac wszystkich od ustawek i innych debili, ktorzy tylko sie napier :* chca. co to ma wspolnego z kibcowaniem? moge kogos nie lubic, ale nie dlatego ze kibicuje innej druzynie. czas skonczyc z tzw. hools, ktorzy podczepiaja sie pod kluby.
                            Tak, ale tych nie podczepiających się pod kluby też! To ma być normalny kraj, a nie kraj morderców zabijających za to, że ktoś ma inny krawat, przedziałek na głowie, albo różni się czymkolwiek innym!

Komentarz

Zamieszczone przez Beny
                              Zamieszczone przez MaxxxiM
                              Zamieszczone przez Beny
                              Tak, ale tych nie podczepiających się pod kluby też! To ma być normalny kraj, a nie kraj morderców zabijających za to, że ktoś ma inny krawat, przedziałek na głowie, albo różni się czymkolwiek innym!
                              Utopia....
                              pobozne marzenia...
                              to polska moze za tysiac lat badz po wybuchy bomby atomowej w polsce sie cos zmieni :fu:

Komentarz

Pracuję...
                              X