Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PS3 czy XBOX 360?? Pomocy!!!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Dolu
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• 19Christoph16
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Dolu Zobacz posta
    PS 5 zaprezentowane w 2 wersjach

Wlasnie poswiecilem swoj wolny wieczor zeby obejrzec cala konferencje o PS5.
    Na duzy plus zasluguja pady ktore maja wbudowany mikrofon oraz mozliwosc podlaczenia sluchawek no i procek.
    Co do minusow to spodziewalem sie czegos wiecej jezeli chodzi o tytuly gier na PS5. Poza Resident Evil VILLAGE czy Hitmanem III to reszta skierowana jest w mlodych odbiorcow. No i zaczyna doskwierac cholerny brak NHL (mamy tylko kosza z gier sportowych) czy Batmana -_-
    No i ta cena konsoli ktora po przeliczeniu na zlocisza wychodzi +/- 2500zl
    Ostatnio edytowany przez 19Christoph16; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Dolu
    odpowiedział(a)
    PS 5 zaprezentowane w 2 wersjach

Zostaw komentarz:

• Dolu
    odpowiedział(a)
    "Tony Hawk's Pro Skater 1+2 Remaster faktycznie powrócił i wygląda naprawdę świetnie. Premiera na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych odbędzie się już 4 września. Wersję na PC znajdziecie na Epic Games Store. Gra została wyceniona na 39.99 dolarów"

Zostaw komentarz:

• Benek
    odpowiedział(a)
    Mogę mieć ten zestaw w fajnej cenie. Jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam na priv.

https://www.play.pl/telefony/xbox/xb...b-all-digital/

Zostaw komentarz:

• R.
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez (L)ukas Zobacz posta
    Sorry ale dalej nie rozumiem. Do tej pory wszystkie Dual Shocki miały krzyżak na górze (względem gałek) i ten do PS5 równiez będzie miał na górze.

W padach do Xboxa krzyżak jest na dole i moim zdaniem jest to wygodniejsze, to samo jeśli chodzi o wagę, ale co kto lubi
    Eh, pojebało mi się, masz rację.
    W każdym razie zmiana na plus.

Zostaw komentarz:

• (L)ukas
    odpowiedział(a)
    Sorry ale dalej nie rozumiem. Do tej pory wszystkie Dual Shocki miały krzyżak na górze (względem gałek) i ten do PS5 równiez będzie miał na górze.

W padach do Xboxa krzyżak jest na dole i moim zdaniem jest to wygodniejsze, to samo jeśli chodzi o wagę, ale co kto lubi

Zostaw komentarz:

• R.
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez (L)ukas Zobacz posta

To jest pad do PS5, nie pomyliło Ci się z padem do Xboxa?
    Dlaczego miało mi się pomylić? Przecież do tej pory w Dual Shockach krzyżak był na dole. IMO wygodniejsza jest gałka nizej.

Zostaw komentarz:

• wklepack
    odpowiedział(a)
    Taki czas że człowiek siedzi to i konsola poszła trochę w ruch. Najważniejsza sprawa, że wreszcie konsole dostaną dyski SSD. Na prezentacjach uruchamianie gier mega. Także obiecałem sobie, że w grudniu zrobię sobie prezent pod choinkę

Zostaw komentarz:

• Tommy Johnson
    odpowiedział(a)
    Ten pad wygląda jak od Xboxa.

Mam nadzieję że nie będzie rozmiarów jak w Xbox, zawsze miałem wrażenie trzymania cegły grając na konsoli od Microsoft.

Na konsole nowej generacji czekam choć wiem że nie przyniesie większych rewolucji. Czekam ze względu na zapowiedź nowego Fight Night. Gra idealna do konsolowej rozrywki.

https://twitter.com/lennoxlewis/stat...32870398111749

Zostaw komentarz:

• (L)ukas
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez R. Zobacz posta
    W końcu lewa gałka zamieniona z krzyżakiem.
    To jest pad do PS5, nie pomyliło Ci się z padem do Xboxa?

Zostaw komentarz:

• TNTP
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez R. Zobacz posta
    Przecież to jest w DS 4.

Zostaw komentarz:

• R.
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• Dolu
    odpowiedział(a)
    Pad do PS5 DualSense

Zostaw komentarz:

• Stout
    odpowiedział(a)
    Już wszystko w temacie płatności ogarnąłem.
    Jak zwykle ,Microsoft podszedł do tematu od dvpy strony.Ogólnie twierdzenie o "karcie kredytowej czy debetowej" jest wprowadzaniem klienta w błąd,ponieważ wystarczy zwykła karta płatnicza,którą bez problemu można podpiąć pod konto w Microsoft Store.
    W tej chwili jest promocja na Xbox GPU za 4 pln na jeden miesiąc.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X