Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PS3 czy XBOX 360?? Pomocy!!!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Dolu
    odpowiedział(a)
    można już wstawiać dodatkowy dysk do ps5, pojemność nawet 4tb
    cena najtańszego dysku o pojemności 1tb to około 1000zł

Zostaw komentarz:

• wiaterek
    odpowiedział(a)
    Przyszedł czas na serwis (mam nadzieje że nie wymianę ) padów w XBOX-ie (w każdym z nich inny przycisk odmawia posłuszeństwa). Konsoli używają dzieciaki (9 i 11 lat) - biorę pod uwagę bardziej upadki padów niż "zużycie" materiału. Ktoś może polecić w Warszawie dobry i sprawdzony serwis ? - pogwaranycjny oczywiście.

Zostaw komentarz:

• Dolu
    odpowiedział(a)
    Pierwsza gra na nowe generacje, dla której kupiłbym konsolę

wczoraj wskoczył gameplay
    Ostatnio edytowany przez Dolu; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Murphy
    odpowiedział(a)
    Nom... dla kogoś kto samotnie spędza wieczorki po pracy m.in. jak ja, taka konsolka to wybawienie.

Zostaw komentarz:

• Tommy Johnson
    odpowiedział(a)
    Jak FIFA 98 to Blur a jak FIFA World Cup to Chumbawamba.

Lepiej słuchać na słuchawkach bo sąsiedzi nie usną

To były petardy którym dzisiejsze gry nie dorównają.

Ostatnio edytowany przez Tommy Johnson; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Dubiel
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
    Na czym grasz?

Sony zrezygnował z pałąka i pojawiły się głosy że mikrofon też wydaje się "przytłumiony".

FIFA to stan umysłu, ciężko jest się oderwać, myślę nad NBA w 22.
    Na PS5. I mam też te słuchawki, ale chwilowo nie używam bo muszę słyszeć co się na chacie dzieje Słyszałem te opinie o mikrofonie , ale używałem je w grze i kumple mówią, że nie jest źle. Też czekam na prawdziwe 3d.

Nie musisz mi mówić. W FIFĘ gram od edycji 98 ale robię przerwy. Po 2019 miałem tak dość że już prawie dwa lata trzymam się jak najdalej od zakupu. ( ale od 16 grałem tylko w Ultimete Team). Przesiadłem się na PESa. Też jest Handicup, ale nie tak chamski jak w Fifie.

A po odstawieniu Fify odkryłem że Sony ma kilka fajnych tytułów jak Uncharted czy GOT

Zostaw komentarz:

• Tommy Johnson
    odpowiedział(a)
    Na czym grasz?

Sony zrezygnował z pałąka i pojawiły się głosy że mikrofon też wydaje się "przytłumiony".

FIFA to stan umysłu, ciężko jest się oderwać, myślę nad NBA w 22.

Zostaw komentarz:

• Dubiel
    odpowiedział(a)
    Miałem słuchawki Sony dedykowane do PS3 i połamały się bardzo szybko. W tej chwili staram się zakładać i zdejmować słuchawki delikatnie, zobaczymy jak długo wytrzymają.

A jeżeli chodzi o dzwięk. Perwsze wrażenie po założeniu to lekkie przytłumienie dzwięków, bardzo niskie tony, bass jest konkretny. Idzie się przyzwyczaić po godzinie, dwóch i nagle grając w FIFE zaczynasz dostrzegać stukot butów w walce o piłkę czy uderzenie piłki o bandę reklamową, nie mówiąc o wyraźniejszym dopingu z trybun : )

Trzeba poczekać na tytuły które będą wykorzystywały moc 3D. Jeżeli chodzi o mikrofon, zagrałem misję Bounty w RDR2 i nikt nie narzekał na zrozumienie.
    Co do słuchawek pełna zgoda (ja nawet foli nie zerwałem z pałąka), ale daj spokój z tą Fifą Szkoda nerwów
    Ostatnio edytowany przez Dubiel; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Tommy Johnson
    odpowiedział(a)
    Miałem słuchawki Sony dedykowane do PS3 i połamały się bardzo szybko. W tej chwili staram się zakładać i zdejmować słuchawki delikatnie, zobaczymy jak długo wytrzymają.

A jeżeli chodzi o dzwięk. Perwsze wrażenie po założeniu to lekkie przytłumienie dzwięków, bardzo niskie tony, bass jest konkretny. Idzie się przyzwyczaić po godzinie, dwóch i nagle grając w FIFE zaczynasz dostrzegać stukot butów w walce o piłkę czy uderzenie piłki o bandę reklamową, nie mówiąc o wyraźniejszym dopingu z trybun : )

Trzeba poczekać na tytuły które będą wykorzystywały moc 3D. Jeżeli chodzi o mikrofon, zagrałem misję Bounty w RDR2 i nikt nie narzekał na zrozumienie.

Zostaw komentarz:

• Dubiel
    odpowiedział(a)
    Doszedł ostatni element układanki

,,Będzie Pan zadowolony''
    Ale tylko jak nie używałeś dotychczas znacznie dróższych headsetów. Dla mnie w tej cenie całkiem spoko ale nie wiem czy długo ten plastik wytrzyma????

Zostaw komentarz:

• Tommy Johnson
    odpowiedział(a)
    Doszedł ostatni element układanki

Zostaw komentarz:

• Tommy Johnson
    odpowiedział(a)
    Nowy dostawca zamówiony, powrót do Vectry, 600mb/s bez limitu.

Tak że Murphy rację masz, w pełni zgadzam się z tobą. PS5 posiadam od tygodnia a pograłem może dwie godziny. Jeden wielki falstart. Nie mówiąc o tytułach których nie ma, Spider-Mana nawet nie rozfoliowałem.

Jedynie kontroler sprawia wrażenie zajebistości.

Zostaw komentarz:

• Murphy
    odpowiedział(a)
    Pewnie Sony w strategii uwzględnił mega popyt na konsolę więc liczy że sobie odbije wszelkie koszta produkcji do których dopłaca, zresztą Microsoft również, dostarczając jeszcze mocniejszego i nieco tańszego sprzętu, z tą rożnicą że Ci drudzy ilekolwiek by dolożyli to nic na tym nie tracą, kasują kasiorkę z licencji Windowsa, subskrypcji Office'a, One Drive'a, także robią to dla funu, natomiast Play Station to fundament Sony. Co by nie mówić to Microsoft ustalił cenę rynkową PS5.

Kluczowa aktualizacja VRR też chyba jeszcze nie wyszła.
    Ostatnio edytowany przez Murphy; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Dubiel
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Murphy Zobacz posta
    Chyba rzeczywiście lepiej przeczekać rok i normalnie kupić w sklepie bez kolejki dopracowany i w pelni zaktualizowany firmware egzemplarz, w tym czasie na pewno wyjdzie więcej gier i patchy, może Sony w tym czasie dostarczy lepsze komponenty i co ważne więcej miejsca na SSD bo to co jest obecnie to śmiech na sali. Na razie postawiłem na zhakowanego mini SNESA z gierkami rodem z Pegaza.

A jak tam miewa się sprawa z dryfującymi analogami , ktoś może potwierdzić wadę?
    U mnie brak problemów, ale kumpel po 3 msc oddał właśnie pada na gwarancję. W lipcu ma być odblokowane gniazdo na dodatkowy SSD. Przez problemy z komponentami z dostępnością może być licho i do końca roku. Na gry wykorzystujące potencjał tej zabawki też przyjdzie jeszcze poczekać do przyszłego roku pewnie. Sam też bym w kolejkach żadnych nie stał, ale wszedłem na stronę ME z rana przy kawie. Było. To kupiłem ????
    Generalnie ludzie chyba mają za duże oczekiwania co do sprzętu w cenie średniego smartfona i tańszego od porządnej karty graficznej.

Zostaw komentarz:

• Murphy
    odpowiedział(a)
    Chyba rzeczywiście lepiej przeczekać rok i normalnie kupić w sklepie bez kolejki dopracowany i w pelni zaktualizowany firmware egzemplarz, w tym czasie na pewno wyjdzie więcej gier i patchy, może Sony w tym czasie dostarczy lepsze komponenty i co ważne więcej miejsca na SSD bo to co jest obecnie to śmiech na sali. Na razie postawiłem na zhakowanego mini SNESA z gierkami rodem z Pegaza.

A jak tam miewa się sprawa z dryfującymi analogami , ktoś może potwierdzić wadę?

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X