Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PS3 czy XBOX 360?? Pomocy!!!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Alek
    odpowiedział(a)
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa: 62d5899d345d8_o_large.jpg
Wyświetleń: 124
Rozmiar: 132,6 KB
ID: 2629717

Czy tylko ja się zastanawiam kto siedzi obok Mbappe i czy to facet czy dziewczyna ?
    A tak serio jak Żonka pokazała mi okładkę w pierwszej chwili pomyślałem, że grafika symbolizuje powrót do przeszłości. I że to siedzi jakiś urugwajski kot który był gwiazdą na mundialu w 1930

Zostaw komentarz:

• Stout
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez pan_nikt Zobacz posta

Stout a jak to zrobić? Bo ja widzę tylko opcję wykupu game pass'a za 4 zł za pierwszy miesiąc a potem 55 zł miesięcznie
    https://tanigamepass.pl/#new-offers

Zostaw komentarz:

• krollek
    odpowiedział(a)
    Lepiej weź dla syna ps4 bo więcej jest lepszych gier oraz masz świetne tytuły dedykowane tylko pod playke.

Zostaw komentarz:

• pan_nikt
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    Zgadza się.
    Z jednym zastrzeżeniem.
    Możesz to zrobić 4 razy w roku,bo tyle razy możesz ustawić konto jako konsole domową.
    Dlatego lepiej zrobić nowe konto na 6-8 miesięcy za około 100 zł i masz temat z głowy.
    I tak wychodzi taniej niż co miesięczna opłata
    .
    Ja tak robię od dwóch lat.
    Stout a jak to zrobić? Bo ja widzę tylko opcję wykupu game pass'a za 4 zł za pierwszy miesiąc a potem 55 zł miesięcznie

Zostaw komentarz:

• Kucharz
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez pan_nikt Zobacz posta
    Z uwagi na fakt, że to ma być konsola dla syna a nie dla mnie
    Aha, też tak myślałem

Zostaw komentarz:

• pan_nikt
    odpowiedział(a)
    Dzięki wszystkim za cenne informacje!

Zostaw komentarz:

• (L)ukas
    odpowiedział(a)
    Bierz, będziesz zadowolony, dziecko też

Zostaw komentarz:

• pan_nikt
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez (L)ukas Zobacz posta
    Jeśli chodzi o aspekty techniczne to nie chce się tu wymądrzać, można sobie porównać specyfikację techniczną, niektórzy uważają że One X jest trochę lepszy od Series S, jednak, osobiście uważam, że normalny gracz (nie jakiś hardcore), nie zauważy różnicy. Na pewno za One X przemawia napęd, którego Series S nie ma. Ja co prawda mam Series X, ale i tak kupuję cyfrowe wersje (m.in. przez możliwość dzielenia na 2 konsole). Ostatnią grą na płycie, którą kupiłem był chyba Wiedźmin 3 na premierę.

Jak masz dobrą ofertę na Series S, to bierz, o One X wspomniałem jako alternatywę
    ​​​​​gdyby np. Series S były niedostępne, a byłaby od ręki gdzieś dostępna One X
    Mam możliwość kupna Xbox Series S za 1000 zł z dwoma padami i ponad roczną gwarancją (konsola używana raptem kilka miesięcy) więc chyba cena całkiem spoko

Zostaw komentarz:

• matx
    odpowiedział(a)
    Oczywiście, że lepiej Series S, zamiast One X. Masz wtedy konsolę aktualnej generacji. Nawet jeżeli w słabszej wersji. Dzieciak będzie na pewno zadowolony. Ty zresztą też.

Zostaw komentarz:

• (L)ukas
    odpowiedział(a)
    Jeśli chodzi o aspekty techniczne to nie chce się tu wymądrzać, można sobie porównać specyfikację techniczną, niektórzy uważają że One X jest trochę lepszy od Series S, jednak, osobiście uważam, że normalny gracz (nie jakiś hardcore), nie zauważy różnicy. Na pewno za One X przemawia napęd, którego Series S nie ma. Ja co prawda mam Series X, ale i tak kupuję cyfrowe wersje (m.in. przez możliwość dzielenia na 2 konsole). Ostatnią grą na płycie, którą kupiłem był chyba Wiedźmin 3 na premierę.

Jak masz dobrą ofertę na Series S, to bierz, o One X wspomniałem jako alternatywę
    ​​​​​gdyby np. Series S były niedostępne, a byłaby od ręki gdzieś dostępna One X
    Ostatnio edytowany przez (L)ukas; 2681.

Zostaw komentarz:

• pan_nikt
    odpowiedział(a)
    (L)ukas po poście użytkownika Numer zacząłem rozważać Xbox series S (wstępnie w sobotę po niego bym jechał). Uważasz, że Xbox one X byłby lepszy?

Zostaw komentarz:

• (L)ukas
    odpowiedział(a)
    Ustawienia konsoli domowej nie zmieniałem chyba od 2 lat więc to akurat mnie nie dotyczy

Co do samych modeli konsol, to jak nie zamierzasz trzymać na dysku jednocześnie kilku gier, to 500gb wystarczy. Zawsze cyfrową grę można usunąć, a w razie potrzeby ponownie ją pobrać.

Jeśli nie chcesz brać Series X, to w przypadku wyboru Series S mocno bym się zastanowił nad Xbox One X.

Zostaw komentarz:

• Stout
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez (L)ukas Zobacz posta
    Nie wiem jak to do końca działa i czy w ogóle na PlayStation, ale na Xboxie można kupować cyfrowe gry które będą działały na 2 konsolach. Na przykładzie napiszę:

Brat i ja mamy konsole. On na swojej ma wprowadzone moje konto i w ustawieniach zaznaczone, że to jego konsola domowa (opcja To moja konsola domowa, jakoś tak). W momencie gdy chcemy coś kupić na spółkę, on na swojej konsoli, będąc zalogowanym na moim koncie, kupuje cyfrową wersję gry. Tym sposobem ja u siebie, również na swoim koncie mogę pobrać grę. Później oczywiście każdy już gra na swoim profilu. Więc jak macie zaufaną osobę, z którą podzielicie się kontem, to gry oraz abonament można dzielić na 2

Jeszcze co do Game Passa, to dla nowych kont cały czas jest promocja, że pierwszy miesiąc jest za 4zl, ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby co miesiąc dodawać na konsoli nowe konto, na nim kupować abonament, a grać na swoim koncie głównym (wszystkie konta na konsoli korzystają z Game Passa, nie tylko to z którego go zakupiono).
    Zgadza się.
    Z jednym zastrzeżeniem.
    Możesz to zrobić 4 razy w roku,bo tyle razy możesz ustawić konto jako konsole domową.
    Dlatego lepiej zrobić nowe konto na 6-8 miesięcy za około 100 zł i masz temat z głowy.
    I tak wychodzi taniej niż co miesięczna opłata .
    Ja tak robię od dwóch lat.

Zostaw komentarz:

• Numer
    odpowiedział(a)
    Xbox one S to stara technologia. Lepszy jest Xbox Series S. A Game pass jest kozacki

Zostaw komentarz:

• pan_nikt
    odpowiedział(a)
    Dzięki Panowie. Z uwagi na fakt, że to ma być konsola dla syna a nie dla mnie to chyba pójdę w Xbox one s ze względu na chwalony przez Was game pass

Edyta: Dysk 500 GB czy 1TB? Jak to u Was wygląda?
    Ostatnio edytowany przez pan_nikt; 12250.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X