Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PS3 czy XBOX 360?? Pomocy!!!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jeśli chodzi o pada, to do strzelanek najlepszy jest od Xboxa 360 (lepsze umiejscowienie analagów). Co do wczorajszej konferencji, to można było się spodziewać, że nie pokażą wszystkiego. Stawiałem, że pokażą konsolę, parę trailerów i jeden gameplay. Muszą sobie coś zostawić na E3, tam już muszą pokazać samo urządzenie, chociaż pewnie przed samymi targami będą jakieś przecieki. Dobrą wiadomością, wbrew wcześniejszym spekulacjom, jest brak potrzeby stałego podpięcia do neta. Sony nie zamierza także wprowadzać blokad/limitów jeśli chodzi o używane gry.
    Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• ale znowu, żeby pograć w coś starszego, trzeba będzie odkurzyć starą konsolę bądź zrobić zakupy w PS Store.

No i ciekawi mnie cena w momencie premiery, czy zbliży się do 3k

Komentarz

• Plotki mówią o cenie 400-500$, więc w Europie pewnie 400-500 Euro. U nas pewnie wyjdzie ok. 2500, ale chciałbym się mylić
        Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)ukas_Ochota Zobacz posta
          Plotki mówią o cenie 400-500$, więc w Europie pewnie 400-500 Euro. U nas pewnie wyjdzie ok. 2500, ale chciałbym się mylić
          A ja słyszałem o kwocie 300 funtów

Mimo, to już wiem co chcę dostać w przyszłym roku na swój ślub. Nie zawiodłem się na PS3 i raczej nie zawiodę się na PS4
          Ostatnio edytowany przez Radzyn69; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Ja słyszałem, że 1700 pln to MAX. jeżeli chodzi o cenę. Nie zapominajmy, że właśnie przez zbyt wygórowaną cenę PS3 na starcie znacznie przegrało z X360.

Komentarz

• http://www.zavvi.com/games/consoles/.../10765997.html

Komentarz

• Gdzieś czytałem, że koszt w Polsce to będzie jakieś 2000zł góra

Komentarz

• Naprawiał ktoś pada do PS3?
                  Podczas grania np. w NBA 2k12, lewa gałka łapie funkcje przycisków ze strzałek góra - dół - lewo - prawo. Dzięki czemu mam niekontrolowane zmiany grajków, kamery, ustawienia defensywy itd. Tak samo jest w Fifie.

Komentarz

• da sie grac strzalkami w fife 13 na pleju ? a i czy w pes2013 da sie grac strzalkami na playstation 3 ?

Komentarz

• W fife 13 na PS3 da się

Komentarz

• to cale szczescie bo analogiem mi nie idzie ale gdzie to sie zmienia ? bo przy wyborze sa te 3 opcje standardowe klasyczne alternatywne i wszystkie na analog

Komentarz

• Zamieszczone przez fumen Zobacz posta
                          Naprawiał ktoś pada do PS3?
                          Podczas grania np. w NBA 2k12, lewa gałka łapie funkcje przycisków ze strzałek góra - dół - lewo - prawo. Dzięki czemu mam niekontrolowane zmiany grajków, kamery, ustawienia defensywy itd. Tak samo jest w Fifie.
                          Mam to samo , strasznie wkurwiające . W menu nie da się operować normalnie , w UFC zawodnik sam bije .

Komentarz

• To chyba jest normalne u padów na PS3 po pewnym czasie. Miałem to samo, z biegiem czasu pad stawał się zupełnie niegrywalny i musiałem wymienić.

Komentarz

• Sprzedam konsolę PS3 Super Slim 12GB, z Fifa 13 i NFS, wraz z kablem HDMI
                              http://allegro.pl/show_item.php?item=3127664175

Komentarz

• kupie gry na PS 3
                                mafie itp
                                fify i nba
                                F1

Bo człowiek z kobitą powinien się widzieć raz w tygodniu, ruchnąć ją porządnie tak żeby wiedziała, że spotkania to naprawdę cos wyjątkowego.

Komentarz

Pracuję...
                                X