Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PS3 czy XBOX 360?? Pomocy!!!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• PS+ jest bardzo opłacalne przy dużym dysku (320gb) i tym, że się zrobi te 3-4 gry w miesiącu co oni dają w pakiecie. Jak dla mnie to nie zbyt, u mnie w napędzie siedzi cały czas Fifa i online.

Komentarz

• Jeżeli ktoś chętny zagrać w Fife 13 na PS3 zapraszać na PSN nick keanu121

Komentarz

• Ostatnie 4h

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=8786518
        Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
        Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
        Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• Zamieszczone przez Cielo Zobacz posta
          To chyba jeszcze trochę poczekasz http://gry.interia.pl/ps3/news/plays...u,1871987,4047
          Tak – nowa generacja konsol już za rogiem! Poprzednie plotki ( Sony ogłosi PS4 już w Lutym! - PlayStation 3 ) się potwierdziły i nową konsolę Sony – PlayStation 4 (Orbis) zobaczymy 20 lutego na imprezie PlayStation Meeting 2013.

Pokaz ma nazywać się “See the future” i jak nazwa wskazuje będzie dotyczył przyszłości marki PlayStation.

Dotąd na dwóch imprezach PlayStation Meeting zapowiedziano PlayStation 3, a w 2011 pokazano PlayStation Vita.

Sony wrzuciło także bardzo tajemniczy filmik na swój kanał YouTube.

http://youtu.be/g82C4Nu_Jq8

Komentarz

• dostałem w play ofertę ps3 super slim 12 gb 300zł lub xbox 360 4 gb 150zł będę grał tylko w fifę i gta wiec co lepsze i na co gry będą tańsze

Bo człowiek z kobitą powinien się widzieć raz w tygodniu, ruchnąć ją porządnie tak żeby wiedziała, że spotkania to naprawdę cos wyjątkowego.

Komentarz

• Gry są w takich samych cenach. Moim zdaniem na PS 3 są lepsze exclusivy, God of War, Uncharted, Heavy Rain. Żeby grać w sieci nie musisz płacić abonamentu, a w przypadku Xboxa tak.
              Można jeszcze sporo napisać na temat tych dwóch konsol.

Komentarz

• Zamieszczone przez urs Zobacz posta
                dostałem w play ofertę ps3 super slim 12 gb 300zł lub xbox 360 4 gb 150zł będę grał tylko w fifę i gta wiec co lepsze i na co gry będą tańsze
                Teraz tak tylko mówisz, a jak wpadną Ci w ręce tytuły wymienione przez Perłę, będziesz zarywał nocki
                Bierz ps3
                Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• Zamieszczone przez urs Zobacz posta
                  dostałem w play ofertę ps3 super slim 12 gb 300zł lub xbox 360 4 gb 150zł będę grał tylko w fifę i gta wiec co lepsze i na co gry będą tańsze
                  ps3 ma fajne exclusivy i blue rat
                  x360 łatwo przerobić (również do gry po sieci) - ale tylko egzemplarze wyprodukowane bodajże przed sierpniem 2011

ceny gier na obie konsole są identyczne

Komentarz

• PS3 też łatwo przerobić, ale musisz kupić raczej z allegro, z niższym softem.
                    Jeszcze nigdy tak wielu nie zawdzięczało tak wiele, tak nielicznym.

Komentarz

• no właśnie, ale wtedy możesz pomarzyć o updateach, grze po sieci. Ba, wtedy w zasadzie nie masz po co podłączać konsoli do sieci (bo na PS3 nic nie odpalisz gdy konsola wykryje nową wersję softu)

Komentarz

• Co prawda na razie nic oficjalnego, ale w sieci pojawiają co raz to nowe wiadomości odnośnie nowych sprzętów.
                        Wczoraj mocno zagotowało się w temacie PlayStation 4. Tajemniczy teaser na stronie PlayStation Meeting 2013 podaje datę 20.02 jako dzień, w którym ujrzymy przyszłość PS. Również według informacji, jaką podał serwis finansowy The Wall Street Journal, o "czwórce" usłyszymy już w lutym. Swoje trzy grosze postanowił dorzucić także Edge.

Edge donosi, że premiera PlayStation 4 na terenie Japonii i USA będzie miała miejsce w grudniu, z kolei Europejczycy next-gena Sony będą mogli kupić na początku 2014 roku. Poza tym do konsoli dołączana byłaby odświeżona wersja PlayStation Eye, która będzie kompatybilna z kontrolerem ruchowym PS Move.

Ciekawie prezentować się ma pad do nowej konsoli. Kontroler do PS4 wyglądem przypominać będzie poczciwego DualShock'a, tyle że w miejsce, gdzie znajdują się przyciski Start, Select oraz PS, znajdzie się mały ekran panel dotykowy, podobny do tego z drugiego handhelda japońskiej firmy. W nowym padzie znajdzie się także przycisk Share, który umożliwi nagrywanie piętnastominutowych materiałów wideo, a następnie dzielenie się nimi ze znajomymi.

Serwis poinformował także, że wcześniejsze doniesienia o specyfikacji sprzętowej czwartej "Plejstacji", pokrywają się z rzeczywistością. Japończycy znajdują się w stałym kontakcie z zespołami deweloperskimi i gotowi są zwiększyć dostępną pamięć do 8GB.
                        Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Wczoraj w nocy w Nowym Jorku podczas konferencji Sony ujawniło kolejny typ konsoli Play Station. Tym razem będzie to Play Station 4. Z tego co czytam na stronach internetowych zajmujących się konsolami w tym zabawką ze stajni Sony, PS4 będzie w zasadzie małą rewolucją. Fakt faktem będzie kilka nowości w tym małym "cacku" ale coś ze starszej PS3 zostanie. Nowe PS będzie "zorientowane" na człowieka oraz będzie łatwiejsze w obsłudze. W gry będzie można już grać w trakcie ich pobierania no i będzie zawarta integracja między urządzeniami mobilnymi, tabletem czy telefonem. Zmienił się wygląd pada DualShock. Nowy pad będzie wyposażony w dotykowy panel znajdujący się z przodu urządzenia. Mimo tej zmiany DualShock zachował swoją charakterystyczną formę, która była typowa do wcześniejszych kontrolerów Sony. Na pewno na nowej konsoli nie pogramy sobie w stare gry z PS3 ale Sony udostępni gry z poprzedniej platformy na "wszystkich urządzeniach".
                          Co do gier, które będą wydawane na nową konsole. Prawdopodobnie wyjdzie Diablo III na PS4 co jest dla mnie nie wyobrażalnym szokiem, ponieważ ta gra zawsze mi się kojarzy z pecetami niż z konsolą ale taka decyzja jak najbardziej na plus ! Jestem ciekawy jak będzie się grało w Diablo na PS4. Podczas konferencji Sony wyświetliło slajdy, które pokazywały partnerów tej firmy. Na jednym ze slajdów znalazł się CD Projekt RED, więc możemy się spodziewać Wiedźmina 3 i Cyberpunka 2077 na PS4. Niestety podczas konferencji nie pokazano oficjalnie konsoli jedynie przedstawiono wygląd nowego pada (tak na prawdę to zdjęcie nie wiele pokazuje, ale zawsze coś) więc można czuć lekki niedosyt i niemałe rozczarowanie. Poniżej zdjęcie pada.

Bez nas nie ma widowiska. Bez nas nie ma piłki !

Komentarz

• Szkoda, że na tym padzie dalej lewy analog jest na dole a na górze krzyżak. W większości gier do sterowania używa się analoga a takie umiejscowienie go przynajmniej dla mnie jest mega niewygodne.
                            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• http://polygamia.pl/Polygamia/1,9645...ano_.html?bo=1

Komentarz

• Etam, ja uważam, że oba analogi są w padzie do ps3 idealnie ułożone, nigdy mi nie przeszkadzały, szczególnie w takich grach jak Battlefield, fifa czy GTA.
                                The Durango '95 purred away real horrorshow !

Komentarz

Pracuję...
                                X