Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PS3 czy XBOX 360?? Pomocy!!!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Chętnie wymienie Fife 2013 na pesa 2013. GRy na PS3
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Dwa dni wczesniej puściłem PES-a na allegro za bezcen

Komentarz

• Co lepiej kupić dla dzieciaka w wieku 5 lat(i sobie też) Kinekta czy Mówa? Gdzie lepsza zajawka, bardziej przekonuje mnie kinekt, ale proszę o radę ludzi co znają to z autopsji.
        Bóg z Nami, choj z Nimi.
        Kocham Polskę, Pierdolę 3rp.

Komentarz

• Zdecydowanie Kinect - więcej i ciekawsze gry. Nic nie trzymasz w ręce plus przeróbki (o ile Cię to interesuje).
          ...szanuj i bądź szanowany...

Komentarz

• Dzisiaj o to samo pytała mnie szwagierka Doradziłem Kinect'a bo dzieciak nie musi nic trzymać w ręku. Wydaje mi się, że "bezpieczniejsza" będzie zabawka od Microsoftu.
            Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Z tego co się orientuje, to na kinecta jest więcej gier. Mi osobiście lepiej się gra bez mówa w łapie. Komfortowa i dzieciak nie zrobi pobojowiska w mieszkaniu

Komentarz

• Nabyłem Kinekta. Kinekt Sport i Nike+ Fitness wymiatają. Młody w siódmym niebie. Dzięki za radę Panowie.
                Bóg z Nami, choj z Nimi.
                Kocham Polskę, Pierdolę 3rp.

Komentarz

• Kinect Sport 2 też polecam! Do tego jeśli chodzi o gry na imprezę, do pośmiania i poruszania się to: Rabbits alive and kicking.
                  ...szanuj i bądź szanowany...

Komentarz

• I tutaj jeszcze może więcej osób zobaczy

Zanim wystawię na allegro, najpierw napiszę tutaj.
                    Sprzedam 2 gry na PS3:
                    God of war 3 - 50zł
                    Uncharted 2 - 40zł
                    Używane, ale od nówek różnią się tylko tym, że pierwsza była w napędzie łącznie przez 12h, a druga 14h
                    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                    Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                    Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• Nie wiem czy w tym temacie to dodać ale nieoficjalnie mówi się, że premiera Playstation 4 odbędzie się 11.12.13, zapowiedź za miesiąc.

Komentarz

• 3 gierki na PS3

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=8786518
                        Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

Komentarz

• Gierczy ktoś online w Fifę 13 na PS3 i jest chętny na grę?

Komentarz

• Może ktoś szczegółowo opisać na czym polega to całe PlayStation Plus?
                            Znalazłem coś, że płace 59zł za 3 miesiące i mogę ściągać ile chce gier z aktualnej oferty za darmo?

Komentarz

• http://www.ps3site.pl/poradnik-ps3si...on-plus/116924 <----- tutaj masz wszystko ładnie opisane. Moim zdaniem opłacalne to jest strasznie. Swoją drogą chce ktoś może sie wymienić na gry do PS3?

Komentarz

• Dzięki, wychodzi na to, że sie chyba opałca. Jeśli mi nie zejdą te 3 gry, które dałem wyżej to chętnie się na coś wymienię

Komentarz

Pracuję...
                                X