Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PS3 czy XBOX 360?? Pomocy!!!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• To jest mój pierwszy klub, przydzielony z grzywki.
    To czym mam tego ch... przekonać jak nie bramkami?!
    ...szanuj i bądź szanowany...

Komentarz

• Nie wiem może graj nieefektownie i zaliczaj cały czas celne podania itp. Żeby statystykę mieć dobrą.

Komentarz

• Problem polega na tym że zaraz po meczu, w rankigu napastników jestem pierwszy. Przychodzi tydzień treningowy i na następny mecz wychodzę jako rezerwowy... Może tutaj czegoś nie robię, a może po prostu tak jest w pierwszym sezonie? Dlatego pytałem czy ktoś w to grał i miał podobnie/inaczej.

Komentarz

• Spróbuj zmienić agenta to po pierwsze. Po drugie poszukaj sobie innego klubu. Ja tak zrobiłem i w miarę gram regularnie. Nawet dają mi strzelać karne
          Ostatnio edytowany przez Sosen; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zminiłeś klub na poważny czy znowu jakiś no name w tej PES lidze?

Komentarz

• Na no name ale co z tego i tak już usiadłem na trybunach. Chciała mnie Bastia ale nie wypaliło 4 mecze 3 bramki i tak podobno za mało daje z siebie na treningach.

Komentarz

• Coś musi być nie tak z tymi treningami. Ja po sezonie miałem 33 bramki w 30 meczach w lidze i 5 w 7 meczach w kadrze! Rozmawiałem z Lorient, Fiorentiną, Majorką, Caligari, Den Haag i nic... W nowym sezonie zacząłem od 3 bramek w sparingu i w następnym meczu... usiadłem na ławce

Komentarz

• A szukałeś jakiegoś poradnika ? Kombinowałem z treningami ale i tak w finalnym efekcie dupa. U mnie to mogę pomarzyć o takiej skuteczności. W sparingach dostaje szanse na lewej lub prawej pomocy. W lidze atak najczęściej 30 minut i mi kur.y nawet nie podają. W 2012 w 2 sezonie byłem już w Fc Barcelona a w 3 i 4 w Benfice byłem podstawowym napastnikiem.

Komentarz

• Ja te statystyki osiągnąłem grając ogony na 30 meczy 28 z ławki.
                    Myślałem, że tutaj się czegoś dowiem, ale widocznie taki wałek ma ta gra...
                    W ostatnim meczu sezonu byliśmy liderem, w poprzednim meczu załadowałem hat tricka w 30min i na decydujący mecz w ogóle mnie nie zabrał
                    Przegraliśmy 1:0 i zajęliśmy drugie miejsce w lidze. To jest dopiero niedziela cudów

Komentarz

• W pes 2013 za każdy mecz dostaje punkty GP. Da się je gdzieś wymienić, tak jak w poprzednich wersjach (stadiony, drużyny, piłkarzy) ? Za nic w świecie nie mogę tego odszukać. Jest to w ogóle ?

Komentarz

• Sprzedam, lub zamienię prawie nową grę Deus Ex na PS3, razy wyjęta z pudełka.

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=15105
                        I gdziekolwiek los mnie zaprowadzi,
                        zawsze wrócę Warszawo do Ciebie,
                        kiedy zegar życia się zatrzyma,
                        spocząć pragnę tu - pod Twoim niebem.

Komentarz

• PES 2010 na PS3 do oddania
                          za friko
                          Sadybiańska żuliganka

Komentarz

• biorę! :P
                            Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                            Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                            Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• Mam 2 razy Fifa 2013 na xboxa po 130 zł/szt.

Komentarz

• Temat o PS3 i XBOX ale jednak moje pytanie też na temat konsoli Miał ktoś może okazję grać na PS Vita ? Chodzi mi czy duża różnica w grafice między Vitą a PSP ? Bo gry są kompatybilne z PS3 (chodzi mi o save, granie przez neta) ?
                                " Syreni Gród jest fest, tu życie mija z biglem "

Komentarz

Pracuję...
                                X