Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PS3 czy XBOX 360?? Pomocy!!!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• R.
    odpowiedział(a)
    Brak dostępności konsol jest związane z prostą rzeczą: czipy i procesory właściwie do większości komputerów/konsol i innych urządzeń produkują dwie firmy - Samsung i TMSC.
    W ostatnim czasie duże premiery miały procesory AMD, obie konsole czy kart graficzne AMD i Nvidii. Dostępność np. kart graficznych po premierze obecnie jest znikoma. Nieco lepiej jest z procesorami. To tylko pokazuje jak ogromne jest zapotrzebowanie na procesory obecnie do samych komputerów deskoptowych.

Zaś co do konsol to moim skromnym zdaniem Sony obecnie nie ma żadnej przewagi nad Microsoftem. I nie robi jej nawet tych kilka ekskluzywnych gier. W kwestii abonamentu czy biblioteki gier taki Xbox wygląda obecnie lepiej. Polecam obczaić ten filmik, tam jest to trochę szerzej opisane.

Zostaw komentarz:

• Tommy Johnson
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    Dla mnie ciśnienie na PS5 mając do wyboru porównywalną (imho lepszą) konsolę świadczy tylko o lekkim zaburzeniu + średnio poważnym traktowaniu klienta przez SONY.

Zaś info o tym, że Sony zostało zaskoczone wydaniem nowego X jest o tyle śmieszne, że można się było tej daty spodziewać tak z 2 lata temu, a oficjalna zapowiedź miała miejsce ~ rok temu.
    Ja tam lekko zaburzony się nie czuje, jest lekkie przywiązanie do marki ale to tyle. Gdyby Series X miał coś co by mnie przekonało już dzis stałaby u mnie czarna skrzynka. Główną przeszkodą jest kontroler który jest delikatnie za duży na moje dłonie, zwyczajnie niewygodnie się go trzyma. Pewnie dla osób z dłuższymi palcami jest na odwrót, to wszystko jest kwestią indywidualną.

Lekko zaburzeni i popie4doleni są fanboje którzy tracą czas na trolling i ubliżanie sobie w necie, a jest takich zyebów od groma.

Jest wywiad chyba z dyrektorem generalnym Sony w którym mówi że są zaskoczeni zainteresowaniem PS5. Więc jeżeli nie zaskoczenie w takim razie co jest powodem że taki kolos jak Sony nie jest w stanie zaspokoić rynku? Pieniądze na produkcje na pewno nie.

Zostaw komentarz:

• 19Christoph16
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez (L)ukas Zobacz posta
    Na allegro dzisiaj hardcore, nawet sklepy sprzedają sprzęt x2 (np Robson), nie wspominając jakie ceny osiągają aukcje od zwykłych osób.
    Nawet Media Markt wyczuł okazję na dodatkowy zarobek i wystawia PS5 za prawie 6 tys.

Anyway Wieść gminna niesie, że podobno konsol może zabraknac na okres „Swiateczny” a niektorzy analitycy przewiduja ze i w 2021 może być problem z nabyciem konsoli.
    Pozyjemy zobaczymy no ale dzien dzisiejszy firma Sony może spodziewac się sporego zalewu negatywnych komentarzy.
    Tym bardziej ze biblioteka gier w sumie niczego nowego nie oferuje poza nowym Spider Manem czy Assasinem a i jest juz problem z przenoszeniem gier czy samym dyskiem SSD.

Zostaw komentarz:

• TNTP
    odpowiedział(a)
    Dla mnie ciśnienie na PS5 mając do wyboru porównywalną (imho lepszą) konsolę świadczy tylko o lekkim zaburzeniu + średnio poważnym traktowaniu klienta przez SONY.

Zaś info o tym, że Sony zostało zaskoczone wydaniem nowego X jest o tyle śmieszne, że można się było tej daty spodziewać tak z 2 lata temu, a oficjalna zapowiedź miała miejsce ~ rok temu.
    Ostatnio edytowany przez TNTP; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• (L)ukas
    odpowiedział(a)
    Na korzyść Xboxa przemawia jeszcze Ultimate Game Pass, który właśnie zostaje połączony z EA Play oraz chyba trochę tańszy abonament. Xbox też posiada gry, których nie zobaczymy na PS5.

Dobrym argumentem za którąś z konsol jest właśnie to, co posiadają lub będą mieć znajomi (granie online i wymiana gier).

Na allegro dzisiaj hardcore, nawet sklepy sprzedają sprzęt x2 (np Robson), nie wspominając jakie ceny osiągają aukcje od zwykłych osób.

Zostaw komentarz:

• 19Christoph16
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
    A jednak, pogłoski o braku wystarczającej liczby konsol okazały się prawdziwe

Na stronie Media Expert i Neonet konsole wyprzedane, na Media Markt jeszcze wisi oferta na PS5 + dodatkowy Dualsense + FIFA21 ale wywala stronę przy próbie dodania do koszyka.

Na Media Markt też już wyprzedane.
    Nie dziwi mnie to.
    Dzisiaj przy zamówieniu na stronie Media Markt dwa razy wywaliło mnie przy płatnosci. A za trzecim podejsciem wyskoczył komunikat o "braku konsoli".
    Także dziś 1:0 dla Janusza Biznesu który obecnie opycha nowe PS5 po 5-8 tysiecy na allegro a ja niestety poczekam do 2021 roku na PS5.
    Jak pech to pech

Zostaw komentarz:

• wklepack
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Nie jestem w temacie ale co jest takiego mega w PS 5 ?
    Ogólnie obie konsole powinny dać duży przeskok w porównaniu do poprzedniej generacji. Czyli ciągnąć 4k w 60 FPS o czym obecna może pomarzyć. Dodatkowo wreszcie obie konsole dostały dyski SSD co powoduje, że gry ładują się dużo szybciej niż to miało miejsce przy poprzedniej generacji. Nowy Xbox jest trochę mocniejszy niż PS5 ale to raczej detale. Fani Sony powiedzą, że PS5 ma szybszy dysk, ale jakoś na obecnych prezentacjach te same gry na XBOX-a ładują się szybciej.

Co do zainteresowania to PS4 dużo lepiej się sprzedawało niż XBOX One. Było zwyczajnie mocniejsze oraz miało więcej exclusive-ow. I obecne zainteresowanie przypuszczam też z tego wynika. Ja sam chciałem PS4 ale ze względu na syna kupiłem xbox-a i teraz już pewnie zostanę przy nim (mimo iż miałem PS3). Gdybym miał obecnie PS4 pewnie też bym kupił PS5 a że mam xboxa to kupie xboxa, gdybym nie miał niczego wcześniej to kupiłbym to co mają koledzy

Zostaw komentarz:

• Tommy Johnson
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Przede wszystkim ekskluzywne tytuły w które nie zagrasz na Xbox.

Dla mnie decydującym argumentem dlaczego jestem w stanie poczekać jeszcze na PS5 jest kontroler Dualsense.

A tak generalnie, przynajmniej dla mnie, nowa generacja jak na razie to lekki niewypał. Począwszy na braku produktu a na samych tytułach kończąc. W zasadzie gdybym dziś dostał nową konsolę i tak grałbym w FIFE z PS4...

Miałem ochotę trochę się pościgać bo dawno nie grałem w nic podobnego ale premiera Gran Turismo w przyszłym roku, Cyberpunk też przesunięty, Spider Many i reszta premier nie kręcą mnie w ogólę.

Chyba jest trochę prawdy w tym że MS zaskoczył Sony datą premiery i Japończycy nie byli w pełni gotowi.

Zostaw komentarz:

• Benek
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• (L)ukas
    odpowiedział(a)
    Microsoft zaskoczył Sony datą premiery, a że nie mogli sobie pozwolić na kilkumiesięczne opóźnienie względem Xboxa, to puścili tyle sztuk ile byli w stanie.

Zostaw komentarz:

• Murphy
    odpowiedział(a)
    Następna wrzutka do jedynie pewnego e-sklepu MM możliwe że dopiero po 15 grudnia kiedy zrealizują te zamówienia, także coraz bardziej jestem pewny że kto dziś nie zamówił konsoli nie zobaczy jej już w tym roku... chyba że xboxa pod choinką.

Na chwilę obecną szaleństwa na allegro c.d. Użytkownicy z fejkowych multikont podbijają własne licytacje do granic absurdu, jedna konsola warta tyle co 20-letni Porsche 911

https://allegrolokalnie.pl/oferta/pl...-z-napedem-fq5

Zostaw komentarz:

• wklepack
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Murphy Zobacz posta
    Edit: Najlepsze że przy całym tym zamieszaniu z plejką, xbox jest normalnie dostępny
    Od jakiegoś czasu czytałem, że Microsoft mocno przygotował się na premierę i dostarczył duże zapasy do sklepów. A w większości materiałów, jeżeli poruszano temat dostępności to wspominano, że z PS5 będzie problem z dostępnością na początku. Jak już zrobię sobie prezent na mikołaja to podzielę się wrażeniami.

Zostaw komentarz:

• Murphy
    odpowiedział(a)
    Próbowałem się skusić i kilka razy dodawałem do koszyka, jednak po 10 minutach braku jakiejkolwiek aktywności potwierdzenia zakupienia produkt znikał z niego automatycznie. Przy tak obładowanych serwerach przejście wszystkich procesów zakupu było praktycznie niemożliwe. Nie wiem ile sztuk miał w posiadaniu MM, natomiast Euro prawdopodobnie nic nie miało lub wyprzedało pociotkach.

Niektórzy z multikont od rana atakowali sieci i ci mieli najwięcej szczęścia.

Edit: Najlepsze że przy całym tym zamieszaniu z plejką, xbox jest normalnie dostępny
    Ostatnio edytowany przez Murphy; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Tommy Johnson
    odpowiedział(a)
    A jednak, pogłoski o braku wystarczającej liczby konsol okazały się prawdziwe

Na stronie Media Expert i Neonet konsole wyprzedane, na Media Markt jeszcze wisi oferta na PS5 + dodatkowy Dualsense + FIFA21 ale wywala stronę przy próbie dodania do koszyka.

Na Media Markt też już wyprzedane.
    Ostatnio edytowany przez Tommy Johnson; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Tommy Johnson
    odpowiedział(a)
    Posiada ktoś z Was już XBOX Series X i mógłby podzielić się wrażeniami?

Z tego co można zobaczyć na YT RDR2 wygląda OK i w przypadku przesiadki ze zwykłej PS4 na PS5 i nowy TV różnica będzie widoczna, natomiast z tego co można wyczytać technologicznie przynajmniej na razie nie ma rewolucji, podobno 4K jest tylko skalowane.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X