Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PS3 czy XBOX 360?? Pomocy!!!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• To jakieś źródło poproszę, bo ja o działającej w pełni, przerobionej PS3 nie słyszałem.
    Jak powiedział stary góral
    będzie Polska aż po Ural
    za Uralem będą Chiny
    was nie będzie skur.wysyny!

Komentarz

• np. http://ps3jailbreak.com - widziałem na własne oczy przerobione PS3, więc to nie są bajki
      Jeszcze nigdy tak wielu nie zawdzięczało tak wiele, tak nielicznym.

Komentarz

• I wszystko bezproblemowo działa? Z tym jailbreak'iem był niedawno związany szum, w końcu to pierwsza przeróbka, która jako tako działała. Generalnie jest z tym dużo roboty, nie zawsze działa, a aktualizacje konsoli skutecznie przeszkadzały w łamaniu tym urządzeniem. Może coś ostatnio się zmieniło, nie wiem. Jeśli tak, dobrze by było .
        Jak powiedział stary góral
        będzie Polska aż po Ural
        za Uralem będą Chiny
        was nie będzie skur.wysyny!

Komentarz

• Zamieszczone przez twaróg_kwiatkowski Zobacz posta
          I wszystko bezproblemowo działa?
          Tak, ale na sofcie, jak dobrze pamiętam 3.4, na wyższych jest problem, ale jak już raz złamali to pewnie doczekamy się w pełni działającego jail'a

Komentarz

• Zamieszczone przez cffan Zobacz posta
            Tak, ale na sofcie, jak dobrze pamiętam 3.4, na wyższych jest problem, ale jak już raz złamali to pewnie doczekamy się w pełni działającego jail'a
            poniżej 3.42 musi być. ja mam nadzieje że niedoczekany się znowu jakiejś przeróbki ps3, dzięki temu jest jakiś jeszcze poziom na multi bez głupich dzieciaków na piratach. dzięki temu też mamy gry na ps3 w pełni po polsku (np; ta sama gra na x360 jest tylko po angielsku), no i sony nie zapomina tak o Polsce jak m$ i nintendo
            Ostatnio edytowany przez rumun1990; 11223.

Komentarz

• Zamieszczone przez rumun1990 Zobacz posta
              dzięki temu też mamy gry na ps3 w pełni po polsku (np; ta sama gra na x360 jest tylko po angielsku)
              Możesz podać przykład takiej gry?

Komentarz

• Zamieszczone przez cffan Zobacz posta
                Możesz podać przykład takiej gry?
                np; the sims 3

Komentarz

• Twaróg gry to najmniejszy problem w tym momencie. W sumie bardziej opłaca się brać używaną czy nówkę ? Bo słyszałem, że można zdobyć konsole używaną, która lepiej śmiga niż nówka sztuka. Ale to pewnie jest jak szukanie igły w stogu siana.
                  Bez nas nie ma widowiska. Bez nas nie ma piłki !

Komentarz

• Panowie. Według szefa mamy jeszcze 4 konsol. Więc zamiast 32 do sprzedaży mieliśmy 36, tylko szef ma problemy z liczeniem w zarkesie 40

Jako że jest zaskoczony tymi dodatkowymi sztukami to sprzedaje je po 500 zł. Mowa oczywiście o XBOX 360 PREMIUM.

Jesli jest ktos zanteresowany / albo znajomy, niech wali PW.

INFO A PROPOS XBOXów

- Konsola XBOX 360 PREMIUM
                    - Dysk 60 GB
                    - Zasilacz
                    - Kabel wysokorozdzielczościowy (a nie gówno dodawane przy zakupie konsoli w sklepach)
                    - Pad (możliwość dokupienia kolejnego - 50 zł)
                    - Reszta potrzebnych kabli
                    Ostatnio edytowany przez Orzeł; 4555.
                    "...chcemy czegoś dokonać zanim nasi krewni rozstawią pamiątki po nas po zakamarkach mebli..."

Komentarz

• Zamieszczone przez rumun1990 Zobacz posta
                      np; the sims 3
                      A mozesz podac przyklad kto w to gra?

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

• Zamieszczone przez bkt Zobacz posta
                        A mozesz podac przyklad kto w to gra?
                        Kobiety, a kto inny?

http://psdowngrade.com - dla tych co chcą piracić już zaktualizowaną konsolę, pewnie za jakiś czas będzie jakiś przeciek za free

Komentarz

• http://tech.wp.pl/kat,1009779,title,...wiadomosc.html dobra wiadomość dla piratów

polecam gorąco tym bardziej że jest w sklepie na ursynowie w dobrej cenie 98 zł

WHY DUCK DONALD

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca
                          http://www.youtube.com/watch?v=GtRA-...eature=related

Komentarz

• To ja na Allegro widzę mnóstwo poniżej 80 zł i to od dość dawna.
                            Jakim cudem może być wszystko na swoim miejscu, skoro oni mają gdzieś to, co my mamy w sercu?

Komentarz

• UFC Undisputed 2010..mam to na moim xboxie - miazga !
                              Polecam wszystkim

Komentarz

• Zamieszczone przez adrianek Zobacz posta
                                To ja na Allegro widzę mnóstwo poniżej 80 zł i to od dość dawna.
                                tak tylko żadna z tych aukcji nie jest z Warszawy i trzeba doliczyć koszta paczki i już tak tanio nie jest no i dodatkowo musisz czekać na kuriera lub listonosza

WHY DUCK DONALD

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca
                                http://www.youtube.com/watch?v=GtRA-...eature=related

Komentarz

Pracuję...
                                X