Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PS3 czy XBOX 360?? Pomocy!!!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Pykam ostatnio w star wars force unleashed. Nawet jak za trylogia nie przepadałeś to gra sama w sobie jest zajebista.

Komentarz

Zamieszczone przez Numer Zobacz posta
      Ale za ***** nie umielem przejsc Dizziego!
      Moja trauma z dzieciństwa, za ***** nie potrafiłem tego przejść

Komentarz

***** Dizziego, ja to zawsze mielem problem z Turricanem ;/ ile ja na tym joisticków połamałem, ze zlosci oczywiscie.

PS: Moze zalozyc temat stricke o grach "zwyklych" i on line(zeby nie zasmiecac i oswiadczen i tego tematu)?
        CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

narazisz sie Mortowi
          on nie lubi gier bo zawsze byl w nie kiepski
          OFMC

Komentarz

Po co zakladac nowy temat, wystarczy zmienic nazwe tego.

Zeby nie rozmywac wlasnie sie instaluje swiezutko zakupione GTA IV, mam nadzieje ze gra warta wydanej kasy.
            "Jednym z takich miejsc w których warto być to Warszawa, żeby to czuć trzeba tu życ"

Komentarz

Pytanie do kogos kto ma Iksa przerobionego.Czy wszystko hula jak powinno, nic sie nie wiesza??No i czym najlepiej przerobic ewentualnie?

Komentarz

Powiem tak,ja mam przerobionego od niedawna,póki co zero problemów jeśli chodzi o śmiganie gier...

Ale tak serio to nawet nie wiem w jaki sposób został przerobiony chłopaki pod moją nieobecność gdzieś w Legionowie go zrobili,oczywiście za moją zgodą,jak chcesz to się dowiem i Ci napiszę priva jak będę wiedział.

Wiadomo,że straciłem funkcję Live,ale jakoś nie żałuję,bez kitu codziennie nowe gry!!
                "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

Czyli jak przerobisz to nie da rady grac przez siec?Jakbys mogl to podeslij priv jakim chipem masz przerobiona konsole,bez pospiechu,zamierzam na swieta kupic gre.THX

Komentarz

Zamieszczone przez kamilsson Zobacz posta
                    Czyli jak przerobisz to nie da rady grac przez siec?Jakbys mogl to podeslij priv jakim chipem masz przerobiona konsole,bez pospiechu,zamierzam na swieta kupic gre.THX
                    Ktoś tutaj już chyba poruszał ten temat, nawet jak można grać przez sieć po przerobieniu, to przy pierwszej jakiejś aktualizacji/rejestracji do netu, zostajesz zbanowany na Live.
                    www.facebook.com/Saska.L.Kepa

Komentarz

ośw. że gta4 = majstersztyk ma ktoś jakieś gry na handel?
                      "Nie jeden, nie raz próbował Nas zniszczyć, nie pierwszy raz powstajemy ze zgliszczy, teraz Nasz czas nadszedł, korona błyszczy a ja z dumą na nią patrzę, wytrzyj łzy - to ważne"

Komentarz

Zamieszczone przez TZD Zobacz posta
                        ośw. że gta4 = majstersztyk ma ktoś jakieś gry na handel?
                        ASSASSINS CREED - 50 zł , wersja ang.

Komentarz

ja ze swojej strony wczoraj kupilem Metal Gear Solid 4 na PS3 gra naprawdę wgniata w ziemie...grafika perfekcyjna, a i gra wciągająca.Polecam kazdemu.

Komentarz

wczoraj gralem w fife na ps3, fajna, w sumie niewiele pamietam bo jeden z forumowiczow wpadl na pomysl bedac w stanie niewazkosci ze moznaby zagrac. generalnie na 5 bramek ktore padlo w meczu 2 nie byly samobojcze
                            OFMC

Komentarz

a grał ktoś z Was na Microprosse Soccer na Commodore 64?
                              to była piłeczka hehe, stare czasy
                              ...my tu na Legii bezinteresownie, nie dla pieniędzy, tylko dla wspomnień...

Komentarz

Powiem tylko tyle.Wsiąkłem.

Mirror's Edge.

MIAZGA!!!!
                                "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

Pracuję...
                                X