Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PS3 czy XBOX 360?? Pomocy!!!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez karpen Zobacz posta
    ale i tak fifa dużo lepsza od pesa.
    Ale co tam jest takiego lepszego? Serio pytam. Ja grałem w demka obydu gierek na PS3 i dla mnie PES w tym roku w końcu zdecydowanie zostawił Fifę w tyle, na prawdę chciałem się przekonać do Fify, wszyscy ja zachwalają, ale ja nic fajnego nie mogłem w niej znaleźć.
    W pełną wersję PES grałem tylko na PC i nawet tam się fajnie gra, mimo klawiatury.
    Jeszcze nigdy tak wielu nie zawdzięczało tak wiele, tak nielicznym.

Komentarz

• Ale demo fify nie oddaje tego jak się gra w pełnej wersji.Podobnie jest z demem pesa.A czemu jest lepsza?Podam jeden przykład.W pesie od kilku już edycji nie można doczekać się normalnego zachowania bramkarzy.Interweniują nienaturalnie.Za to zagraj sobie w fife 11 i zobacz jak się gra bramkarzem.Ale i tak najważniejszy jest motion capture,w 11 naprawde jest dopracowany.

Ja pamiętam pesa 6 bodajże.Można było sobie wrzucić wszystkie stadiony z Ligi Angielskiej,stroje,piłki itp.wtedy mogłem katować pesa na okrągło,wtedy fifa to była arkadówka.Ale pes się nie rozwija,ostatnie edycje stoją w miejscu.

Komentarz

• Zgadzam się, że w PES od kilku lat tragicznie grają bramkarze. Praktycznie 3/4 strzałów jest odbijana przed bramkę i kończy się to często dobitką.
        Nienaturalnie też jak dla mnie poruszają się gracze. Czasem mam wrażenie, że biegają jakby mieli kije od szczotki zamiast kręgosłupa, strasznie sztywno.

Co do ligi czy turnieju w Fifę na XB to jeszcze raz niech się wpiszą chętni wraz z drużyną, którą chcieliby zagrać.

1. Domino23 - Arsenal
        "Jednym z takich miejsc w których warto być to Warszawa, żeby to czuć trzeba tu życ"

Komentarz

• 1. Domino23 - Arsenal
          2. Raffels - Man City

Meh, wlasnie chcialem Arsenal.
          Ostatnio edytowany przez R.; [ARG:4 UNDEFINED].
          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• 1. Domino23 - Arsenal
            2. Raffels - Man City
            3.Kamilsson-Inter

Komentarz

• 1. Domino23 - Arsenal
              2. Raffels - Man City
              3.Kamilsson-Inter
              4.Danoo- Milan?

Jeszcze nigdy nie grałem Milanem ale widzę, że 4,5 gwiazdki ma być

Komentarz

• 1. Domino23 - Arsenal
                2. Raffels - Man City
                3. Kamilsson-Inter
                4. Danoo - Milan?
                5. adrianek - Atletico/Bayern
                Jakim cudem może być wszystko na swoim miejscu, skoro oni mają gdzieś to, co my mamy w sercu?

Komentarz

• To jeszcze chociaz jeden, zeby bylo parzyscie. ;p Dzisiaj popatrze jak wygladaja opcje przy tym tworzeniu ligi, czy np. mozna ustawic 4 mecze z jednym przeciwnikiem(cos a'a szkocka liga). Chyba, ze Domino ma juz wszystko obczajone.

Komentarz

• Czym więcej, tym lepiej
                    Jakim cudem może być wszystko na swoim miejscu, skoro oni mają gdzieś to, co my mamy w sercu?

Komentarz

• Adrianek wybierz jeden zespol,trza grac jednym od poczatku do końca ,muszą być rowne szanse
                      Przydało by sie ustawić grafik meczyków jak juz sie zbierze wiecej chetnych i kogos kto bedzie ogarnial tabele,no i ogolne zasady.

Komentarz

• Zamieszczone przez kamilsson Zobacz posta
                        Adrianek wybierz jeden zespol,trza grac jednym od poczatku do końca ,muszą być rowne szanse
                        Przydało by sie ustawić grafik meczyków jak juz sie zbierze wiecej chetnych i kogos kto bedzie ogarnial tabele,no i ogolne zasady.
                        No wlasnie da sie normalnie stworzyc lige w fifie na lajwie, gdzie automat Ci ogarnia tabele. Co do grafikow - to chyba dziala tak, ze "wlazisz" do tej ligi i z tego poziomu wysylasz zaproszenie do meczu innemu typkowi. Wiec po prostu grasz w danym momencie co chcesz, potem automatycznie wynik sie pojawia i aktualizuje tabele. A przynajmniej jakos tak .

Komentarz

• Polecam gorąco już kilka nocek zarwałem nie ma to jak do turbanów postrzelać

WHY DUCK DONALD

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca
                          http://www.youtube.com/watch?v=GtRA-...eature=related

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                            No wlasnie da sie normalnie stworzyc lige w fifie na lajwie, gdzie automat Ci ogarnia tabele. Co do grafikow - to chyba dziala tak, ze "wlazisz" do tej ligi i z tego poziomu wysylasz zaproszenie do meczu innemu typkowi. Wiec po prostu grasz w danym momencie co chcesz, potem automatycznie wynik sie pojawia i aktualizuje tabele. A przynajmniej jakos tak .
                            Raffels to jak ty to ogarniasz ,to moze zostaniesz komisarzem ligi
                            Ale grafik musi byc ustalony przez nas,nie ze kazdy z kazdym byle kiedy, najlepiej sobota kolejka nr 1,niedziela nr 2,a dajmy na to sroda zalegle mecze jak ktos nie mogl w weekend.

Komentarz

• 1. Domino23 - Arsenal
                              2. Raffels - Man City
                              3. Kamilsson-Inter
                              4. Danoo - Milan?
                              5. adrianek - Atletico/Bayern
                              6. Perła - Liverpool FC

Komentarz

• Dobra podawać swoje Gamertagi

Komentarz

Pracuję...
                                X