Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PS3 czy XBOX 360?? Pomocy!!!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nie no, różnica między nimi jest znaczna. Sam wygląd gry i to, jak wyglądają akcje. Ale generalnie obie są o piłce nożnej, zasady gry są takie same i tak naprawdę chyba każdy kieruje się już tylko przyzwyczajeniami i interfejsem. Ja NIGDY nie miałem PES, zawsze na PSX i PC FIFA, od 98: RTWC począwszy. Wyjątkiem była Actua Soccer i ISS '98. To była gra
    Jakim cudem może być wszystko na swoim miejscu, skoro oni mają gdzieś to, co my mamy w sercu?

Komentarz

• Gram od paru dni w Pesa 11 i jak narazie jest ciezko. Grajac z kompem jest jeszcze znosnie ale po sieci miazga. Wpier.dol za wpie.dolem. Jak dla mnie jest kozak. Trzeba sie napracowac zeby cokolwiek ogarnac i strzelic bramke.

Komentarz

• Ja w FIFA 10 też tak miałem, ale po kilku meczach zacząłem golić ogórków z podobnych poziomów, za to po kilkuset meczach rozegranych na Live
        Jakim cudem może być wszystko na swoim miejscu, skoro oni mają gdzieś to, co my mamy w sercu?

Komentarz

• Ile tutaj osób pogrywa w Fifę na XB?
          Jakby się kilka zebrało to można jakąś ligę zagrać
          "Jednym z takich miejsc w których warto być to Warszawa, żeby to czuć trzeba tu życ"

Komentarz

• Ja pogrywam na tych miesięcznych kontach, za miesiąc zostaję już na swoim polskim (o ile zdrapki z allegro będą działać na polskim XBL) ligę chętnie zawsze zagram, tylko muszę neta przyspieszyć, bo się czasem wiesza w polu bramkowym

Komentarz

• Zamieszczone przez Domino23 Zobacz posta
              Ile tutaj osób pogrywa w Fifę na XB?
              Jakby się kilka zebrało to można jakąś ligę zagrać
              Chętnie zagram.

Komentarz

• i ja

Komentarz

• Czy w tym roku jak zwykle FIFA na pc i na PS3 to dwie różne gry?

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

• Zamieszczone przez AK47 Zobacz posta
                    Czy w tym roku jak zwykle FIFA na pc i na PS3 to dwie różne gry?
                    jak zwykle, na PS3 (imho) lepsza od PES'a. Ciekawe tryby + moje przyzwyczajenie. Na PC tylko PES. Skasowałem Fifę po pierwszej połowie pierwszego meczu.
                    "Oto me królestwo, oto dokąd dążę, tu panował będę jako Bel-Air książę."

Komentarz

• To na razie naliczyłem 5 osób do gry. Niech będzie 6 i coś zagramy

Ale proponuję drużyny ze średniej półki, wtedy gra się chyba ciekawiej.
                      "Jednym z takich miejsc w których warto być to Warszawa, żeby to czuć trzeba tu życ"

Komentarz

• Ja moge tez oczywiscie.
                        Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• No to co Panowie moze grupa Pro Evo sie ogarnie ? Bo tu fifowcy za bardzo sie rozchulali

Komentarz

• to ja podbiję stawkę i może ktoś w FIFĘ 10 na ps3 sieknie ?
                            "Oto me królestwo, oto dokąd dążę, tu panował będę jako Bel-Air książę."

Komentarz

• Ale proponuję drużyny ze średniej półki, wtedy gra się chyba ciekawiej.
                              Eee, ja mam już swoje ulubione i obie mają chyba 4,5 gwiazdki

Czy ktoś też ma tak, że jednego dnia nie ma problemów z grą na Live, a następnego cały czas wyrzuca?

Komentarz

• Pograłem troche w pesa na pc i gram od dwóch dni w fife na konsoli.pecetowych wersji do konsoli porównywać nie ma jak ale i tak fifa 11 miażdży.Motion capture zajebisty, do systemu podawania można się przyzwyczaić a i z dystansu nareszcie można sieknąć.Troche lipnie tylko wymyślili rzuty karne, ale i tak fifa dużo lepsza od pesa.

Jak ktoś chce mecza zagrać to podbijać. psn id:karpen87

Komentarz

Pracuję...
                                X