PS3 czy XBOX 360?? Pomocy!!!!

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • TZD
    Legionista
    • 11.2007
    • 847

    nowa fifa11 na ps3 przebija poprzedniczkę, choć też jest kilka niedociągnięć ale i tak postęp jest widoczny, mecz nie jest schematyczny, gra się bardziej realniej, uważam, że zaczyna się z fify robić bardziej symulator piłki nożnej niż gra zmiany z poprzedniej części na plus, nie ma lepszej gry by usiąść z kumplami, ze sprzętem i grać, grać
    "Nie jeden, nie raz próbował Nas zniszczyć, nie pierwszy raz powstajemy ze zgliszczy, teraz Nasz czas nadszedł, korona błyszczy a ja z dumą na nią patrzę, wytrzyj łzy - to ważne"

    Komentarz

    • RIOT
      Legionista
      • 04.2009
      • 335

      W fifie 11 można wgrać kibicowskie przyśpiewki Wie ktoś może jak to zrobić?
      "Śpiewamy głośno, niech słyszy cały kraj!
      Jeb*ć komuchów i jeb*ć ITI !"

      Komentarz

      • mlody1906
        Zagłębiak
        • 09.2004
        • 446

        Jeśli jest ktoś zainteresowany sparingiem w PES 2011 na PS3 to piszcie na priv w celu dogadania szczegółów.
        ZS on tour http://tnij.org/mfzb

        Komentarz

        • Domino23
          Legionista
          • 01.2004
          • 3229

          Może ktoś chce pograć w Fifę 2011 Xbox
          "Jednym z takich miejsc w których warto być to Warszawa, żeby to czuć trzeba tu życ"

          Komentarz

          • el majoneze
            Legionista
            • 06.2003
            • 933

            jako coraz mniej szczesliwy posiadac xboxa(polowy plyt mi nie czyta) mam pytanko odnosnie gry via net. W przypadku 360 trzeba miec oryginalna grę i wykupiony dostęp do usługi LIVE. Czy na PS3 tez płaci sie za możliwosc grania przez net?
            "Warszawa jest super jak chcesz to mogę przysiąc..."

            Komentarz

            • Domino23
              Legionista
              • 01.2004
              • 3229

              Zamieszczone przez el majoneze
              jako coraz mniej szczesliwy posiadac xboxa(polowy plyt mi nie czyta) mam pytanko odnosnie gry via net. W przypadku 360 trzeba miec oryginalna grę i wykupiony dostęp do usługi LIVE. Czy na PS3 tez płaci sie za możliwosc grania przez net?

              tak
              tak
              "Jednym z takich miejsc w których warto być to Warszawa, żeby to czuć trzeba tu życ"

              Komentarz

              • rumun1990
                Czerwona kartka
                • 09.2008
                • 328

                Zamieszczone przez el majoneze
                Czy na PS3 tez płaci sie za możliwosc grania przez net?
                Nie.

                Komentarz

                • GregorAE
                  Legionista
                  • 07.2005
                  • 2282

                  Mógłby ktoś podesłać torrenta do Fify 2011, PESa 2011, UFC 2010 lub MMA 2010 na Xboxa?
                  ...szanuj i bądź szanowany...

                  Komentarz

                  • el majoneze
                    Legionista
                    • 06.2003
                    • 933

                    wczoraj wypróbowałem nowego PESa. Na razie wrażenia jak najbardziej pozytywne. W końcu fajny system podań, świetna grafika. Mam dwa pytania do tych, którzy z nowym produktem Konami zapoznali się już lepiej:

                    1. Przy próbie robienia zwodów co chwila niechcący wychodzi mi "nurkowanie" zawodnika, co kończy się dla niego żółtą kartką. Chyba w każdym meczu jakiś gracz dostawał czerwoną za dwie próby symulowania. Jak to ogarnąc? da się jakoś wyłączyć?

                    2. Nie mogę edytować drużyn ani zawodników. Mogę robić trasfery, ale jak np. chcę przenieść Robinho do Milanu to nie mam jak, bo Santosu nie ma wśród dostępnych drużyn, a z reperezentacji przenieść go nie mogę. Nie mogę też zmieniać numerów na koszulkach, etc. Ktoś ma pomysł dlaczego? Możliwe, że jest to spowodowane tym, że mam x360 arcade i nie mam dysku?
                    "Warszawa jest super jak chcesz to mogę przysiąc..."

                    Komentarz

                    • adrianek
                      Legionista
                      • 12.2008
                      • 1051

                      Zamieszczone przez GregorAE
                      Mógłby ktoś podesłać torrenta do Fify 2011, PESa 2011, UFC 2010 lub MMA 2010 na Xboxa?
                      http://tnttorrent.info rejestracja darmowa, powinny być wszystkie tytuły
                      Jakim cudem może być wszystko na swoim miejscu, skoro oni mają gdzieś to, co my mamy w sercu?

                      Komentarz

                      • SPQR
                        Legionista
                        • 05.2009
                        • 2360

                        No, teraz dołożę do pieca

                        Zazdroszczę tym co mają chajs, aby kupić i PES-a 2011 i FIFĘ 11. Ja takiej możliwości nie mam i stoję przed wyborem, co zrobić z moimi ciężko zapracowanymi dwustu paroma złotymi.

                        A więc, w co radzicie zainwestować? Kiedyś pykałem w FIFĘ, potem w PESa więc przyzwyczajenie nie ma znaczenia.


                        UB, SB, FB - co następne?

                        Komentarz

                        • R.
                          Legionista
                          • 02.2007
                          • 9675

                          Ja tam bym polecil fife, chociaz to kwestia gustu. Te nowe pesy niby z roku na rok sa lepsze, ale to dalej nie to. Zreszta jak masz watpliwosci, to wejdz sobie na metacritic i zobacz, tam masz srednia ocene z recenzji z roznych serwisow.

                          Od siebie jeszcze dodam tak - jezeli szukasz bardziej arkejdowej gry - bierz pesa. Jezeli szukasz symulatora - blizej do tego okreslenia jest fifa.

                          Tak btw. to mialem okazje chwile pograc w NBA 2k11. I powiem tylko tyle, ze to najlepsza gra sportowa w historii. Flip, powinienes byc zadowolony(chyba, ze juz grasz).
                          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

                          Komentarz

                          • cffan
                            Legionista
                            • 03.2007
                            • 723

                            Zamieszczone przez AK47
                            A więc, w co radzicie zainwestować? Kiedyś pykałem w FIFĘ, potem w PESa więc przyzwyczajenie nie ma znaczenia.
                            Oczywiście w PES Ale zawsze przecież możesz dema ściągnąć i porównać.
                            Jeszcze nigdy tak wielu nie zawdzięczało tak wiele, tak nielicznym.

                            Komentarz

                            • lans
                              Legionista
                              • 06.2010
                              • 887

                              tez bralbym fife. kazdy pes po 6 to dla mnie mierna podrobka prawdziwych pesow.
                              Jak powiedział stary góral
                              będzie Polska aż po Ural
                              za Uralem będą Chiny
                              was nie będzie skur.wysyny!

                              Komentarz

                              • SPQR
                                Legionista
                                • 05.2009
                                • 2360

                                Zamieszczone przez cffan
                                Oczywiście w PES Ale zawsze przecież możesz dema ściągnąć i porównać.
                                Niestety, po pierwsze nie mam neta na konsoli, a po drugie doszły mnie słuchy że wersje demo obu gier są dość mocno nie dopracowane i nie oddają w pełni tego, co można zobaczyć w pełnej wersji.


                                UB, SB, FB - co następne?

                                Komentarz

                                Pracuję...