Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PS3 czy XBOX 360?? Pomocy!!!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Właśnie skończyłem grać w demówki Fify i Pes na PC, ZDECYDOWANIE Pes bije na głowę fifę po raz kolejny, fifa prostacka, Pes bardziej dopracowany w realistyce i ogólnie cały gameplay lepszy... Czekam na pełną wersję ;]

Komentarz

• A mi się wydaje, że na konsolach to inna bajka. Mam długą kolejkę demówek, ale jutro będę mógł sprawdzić
      Jakim cudem może być wszystko na swoim miejscu, skoro oni mają gdzieś to, co my mamy w sercu?

Komentarz

• Po pierwszych testach: PES niby lepszy ale dalej to nie to. Zbyt slamazarna ta gra, slabe animacje. To nie to. Fifa fajna, wolniejsza rozgrywka, lepsze ai komputerowych kopaczy, koniec pingpongowych podan.

W zasadzie to moge tu przytoczyc cytat z recenzji porownawczej obu demowek:

"Grając w PES miałem momentami wrażenie, że to nie piłka nożna a jej makieta - niby wszystko tu jest, wykonane z odpowiednim pietyzmem, ale czegoś brakuje, jakiegoś czynnika ludzkiego. W FIFIE mam wrażenie, że po boisku biegają piłkarze, tutaj bardzo podobne do nich roboty."

Edit: Jest tez demo NBA 2k11 ale podobnie jak rok temu jest okropnie poblokowane i malo grywalne. Lepiej poczekac na premiere, bo tu akurat nie mam watpliwosci, ze gra wymiecie wszystkie inne gry sportowe na konsole.
        Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Szyman Zobacz posta
          Właśnie skończyłem grać w demówki Fify i Pes na PC, ZDECYDOWANIE Pes bije na głowę fifę po raz kolejny, fifa prostacka, Pes bardziej dopracowany w realistyce i ogólnie cały gameplay lepszy... Czekam na pełną wersję ;]

konsola czy pc?

Bo Fifa 11 na konsole i na pc to dwie zupełne inne gry.
          "Jednym z takich miejsc w których warto być to Warszawa, żeby to czuć trzeba tu życ"

Komentarz

• Zamieszczone przez Szyman Zobacz posta
            Właśnie skończyłem grać w demówki Fify i Pes na PC

Nigdy nie grałem jakoś dużo na pececie, zawsze od rozrywki były konsole, więc nie wiem jak to z FIFĄ i PESem na komputerach, ale dużo w relacjach się mówiło, że w końcu FIFA na PC jest jak na konsolach (choć bardziej mówiono, że 11 z PC to taka jakby 10 z konsol).

Komentarz

• Jest PES11 demo na xbox dostepny czy nie? Mam konto gold, sciagnalem sobie demo Fify ale Pes nie moge nigdzie ogarnac.

Edyta: Juz mam

Sie sciaga, a tak w ogole to pogralem chwile w fife i bez rewelacji. Wiadomo to tylko demo ale czekam na PES. Zobaczymy co wymyslili tym razem.
              Ostatnio edytowany przez Sosen; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• FIFA 11 na Xbox podobna do 10, graficznie chyba identyczna, nowy interfejs, parę opcji, a jeśli chodzi o AI niekontrolowanych zawodników, to nadal stoją i gapią się na piłkę, którą sprzed nosa zabiera im przeciwnik. Na 2 mecze demo przycięło się 3 razy na około 10 sekund. PES się ściąga.
                Jakim cudem może być wszystko na swoim miejscu, skoro oni mają gdzieś to, co my mamy w sercu?

Komentarz

• Konkurencja dla UFC 2010

EA MMA SPORTS

jest już demko do pobrania
                  "Jednym z takich miejsc w których warto być to Warszawa, żeby to czuć trzeba tu życ"

Komentarz

• Ktoś się orientuje kiedy będzie w Polsce premiera nowego PESa?

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

• Chyba 8 paź.
                      "Śpiewamy głośno, niech słyszy cały kraj!
                      Jeb*ć komuchów i jeb*ć ITI !"

Komentarz

• Ja pozwole sobie ocenic xboxa i pada od xboxa oraz gre fifa 2010 na xboxa i forza motosport.

Otoz nie kupilbym xboxa za cholere, nie ma on najmniejszych szans z konsola ps3. Podobnie fifa 2010, nie widze w czym ta grafa i dynamika jest lepsza od PES na PC. W niczym, bo jest duzo gorsza.
                        Forza moto 3 do Gran Turismo to jej wiele brakuje.
                        A pad od Xa jest dla mnie przechujowy.

Dziekuje, tylko PS3 ma sens jak cos

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

• he,he jak według ciebie pad od ps 3 jest lepszy od pada na xboxa to powiem ci ze chyba króciutko miałes przyjemnosci pograć na xboxsie. ja moge to powiedzieć w drugą strone tylko xbox 360 ma sens

WHY DUCK DONALD

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca
                          http://www.youtube.com/watch?v=GtRA-...eature=related

Komentarz

• Czy znacie powiedzenie, że o gustach się nie dysktuje?

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

• Zamieszczone przez Domino23 Zobacz posta
                              Konkurencja dla UFC 2010

EA MMA SPORTS

jest już demko do pobrania
                              Grałem w demo, w moim odczuciu UFC 2010 leży i kwiczy w starciu z EA MMA. Jedyne co uważam za wadę, to sterowanie rodem z Fight Nighta i trochę mało intuicyjne przejścia parterowe. Niemniej dobrze, że konkurencja się pojawiła, bo UFC 2010 prawie niczym nie różni się od 2009.
                              "Oto me królestwo, oto dokąd dążę, tu panował będę jako Bel-Air książę."

Komentarz

• Zamieszczone przez AK47 Zobacz posta
                                Ktoś się orientuje kiedy będzie w Polsce premiera nowego PESa?
                                na PC w ten piątek ma już być
                                Czasem praca, czasem szkoła, zawsze Legia!!!

Komentarz

Pracuję...
                                X