Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PS3 czy XBOX 360?? Pomocy!!!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Cielo
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    Różni sie to to od fify15?? Chodzi o wersje na ps4.
    Jeśli chodzi o grywalność to w tym roku PES wg mnie przebija FIFĘ zdecydowanie, ale grałem tylko w wersje na ps3

Zostaw komentarz:

• bydlak
    odpowiedział(a)
    Mam do was pytanie panowie specjaliści bo trochę jestem prostak w tej kwestii
    Szarpnę się chyba na PSa ale nie bardzo wiem o co chodzi w tych całych streamach, plusach, internetach Jak rozumiem dotyczy to tylko rozgrywki w sieci?
    Na mój chłopski rozum kupuję konsole za X złotych, kilka gier za X, Y, Z i strzelam do niemców póki mi się nie znudzi. Nie muszę się rejestrować czy wnikać w temat jakiś licencji jeśli chcę grać solo czy z kumplami przy piwku, w moją grę, na moim telewizorze?
    I ewentualnie czy tzw internet mobilny wystarczy by połączyć konsolę z www, pobierać łatki i aktualizację i grać w gry typu Tomb Rider?

E: Podziękował
    Ostatnio edytowany przez bydlak; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• adrian199430
    odpowiedział(a)
    Kupię pada do xboxa

Zostaw komentarz:

• Perła
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Luppolo Zobacz posta
    Gry wychodzą zarówno na ps3 tak jak na ps4.
    Nie wszystkie, przykład AC Unity i pewnie będzie tego więcej.

Zostaw komentarz:

• TNTP
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Cielo Zobacz posta
    w Playstation Store jest promocja teraz na PESa15 - 79zł, dla posiadaczy PS+ za 63złote. Jak ktoś nie miał wcześniej wykupionego jak ja to jest darmowa opcja na 14 dni i zniżka też wtedy działa. Więc udało sie nabyć grę taniej o ponad 100zł niż w sklepie.
    Na PS4 jest chyba za 120zł.
    Różni sie to to od fify15?? Chodzi o wersje na ps4.

Zostaw komentarz:

• Cielo
    odpowiedział(a)
    w Playstation Store jest promocja teraz na PESa15 - 79zł, dla posiadaczy PS+ za 63złote. Jak ktoś nie miał wcześniej wykupionego jak ja to jest darmowa opcja na 14 dni i zniżka też wtedy działa. Więc udało sie nabyć grę taniej o ponad 100zł niż w sklepie.
    Na PS4 jest chyba za 120zł.

Zostaw komentarz:

• Chmielo
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Grzybek94 Zobacz posta
    Opłaca sie jeszcze zainwestować w nowego ps3, zamiast 4? Czy gry wchodzą juz tylko na 4?
    Nie opłaca się. Gry wychodzą zarówno na ps3 tak jak na ps4. Jeśli chcesz ograć starsze tytuły to z powodzeniem możesz sobie kupić używkę w dobrym stanie w okolicach 500 zł, jakbyś decydował się na nową to bierz playstation 4.

Zostaw komentarz:

• Grzybek94
    odpowiedział(a)
    Opłaca sie jeszcze zainwestować w nowego ps3, zamiast 4? Czy gry wchodzą juz tylko na 4?

Zostaw komentarz:

• Azor
    odpowiedział(a)
    Ma ktoś może do odstąpienia konto na PS3 do plusa z grami?

Zostaw komentarz:

• Cielo
    odpowiedział(a)
    Miałby ktoś pożyczć na kilka dni The Last of Us na ps3? Chcę sobie przejść gierkę po prostu.
    Odwdzięczę się lepszym piwkiem albo flaszeczką

Zostaw komentarz:

• Domino23
    odpowiedział(a)
    Może ktoś jest zainteresowany kupnem PS 4? Praktycznie nówka. 1350 zł.

Dopatrzyłem się lekki rysek na konsolce (stała po za kartonem od momentu kupna), więc mogę opuścić do 1250. Odbiór osobisty na Wilanowie.

Zostaw komentarz:

• Chmielo
    odpowiedział(a)
    Mam do sprzedania Lords of the Fallen Edycja Limitowana na ps4 w polskiej wersji. Dwa dlc niewykorzystane, w pudełku znajduje się dodatkowo płyta ze ścieżką dźwiękową z gry.

Zostaw komentarz:

• (L)ukas
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez RanyJu(L)ek Zobacz posta
    Jestem o krok od kupna przerobionego xboxa 360. Czy ktorys z forumowiczow moglby mi przyblizyc jak trudne i czasochlonne jest wgrywanie "pozyczonych" gier na iksa?

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
    Ja mam przerobionego xboxa do sprzedaży Moja przeróbka pozwala Ci grać po sieci, a ta RGH nie ma takiej możliwości. Jedyny minus w tej mojej (odpowiedni firmware w konsoli), to że nagrywać trzeba trochę zmodyfikowaną nagrywarką, tzn. wgrać do niej odpowiedni soft. Mimo to na nieoficjalnym forum Xboxa sporo ludzi służy pomocą

Zostaw komentarz:

• RanyJu(L)ek
    odpowiedział(a)
    Nie wiem o jaką przeróbkę chodzi. Oby ta o ktorej piszesz bo prosta, a o to chodzi. Dzieki za odpowiedz.

Zostaw komentarz:

• Perła
    odpowiedział(a)
    Medal of Honor Warfighter w polskiej wersji językowej na platformę Xbox 360.

http://allegro.pl/medal-of-honor-war...816955454.html

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X