Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PS3 czy XBOX 360?? Pomocy!!!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• ZTR
    odpowiedział(a)
    Kolega chcę w niedzielę kupić PS3 12GB, mam pytanie, da się do tego bez problemu podłączyć jakiś przenośny dysk? 12 to trochę mało. Mi się wydaję, że da się, ale może ktoś już to robił i mógłby pomóc co i jak

Zostaw komentarz:

• ZdziCHu
    odpowiedział(a)
    Jak ktoś ma na sprzedaż gry na PS4, to walić na PW.

Bez propozycji Fify i The last of us

Zostaw komentarz:

• Perła
    odpowiedział(a)
    Ktoś może testował ten adapter na PS4? Chcę podłączyć słuchawki AKG 514 - wejście jack 3,5.
    http://allegro.pl/adapter-usb-2-0-ja...891861566.html

Zostaw komentarz:

• Sosen
    odpowiedział(a)
    Przerabiał ktoś xbox 360 fat i poleci dobry punkt w Warszawie ?

Zostaw komentarz:

• Perła
    odpowiedział(a)
    ...
    Ostatnio edytowany przez Perła; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Perła
    odpowiedział(a)
    W PlayStation Store jest promocja "Styczniowa oferta". PES 2015 na PS4 kosztuje 111,60 zł jak ktoś ma Plusa. Dużo innych tytułów w dobrych cenach.
    Ostatnio edytowany przez Perła; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Chmielo
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Luppolo Zobacz posta
    Mam do sprzedania Xbox 360 Slim 250 GB z padem oraz sensorem kinect w stanie idealnym. Dodatkowo dorzucam kabel HDMI, kabel ładujący do kontrolera (nie było go w zestawie), dwa akumulatory z ładowarką (również dokupione). Oczywiście są też wszystkie przejściówki, zasilacz itd. Konsolę nabyłem rok temu. Jakby ktoś był zainteresowany kupnem to zapraszam na pw.
    Oferta na allegro:
    http://allegro.pl/xbox-360-slim-250-...923602607.html

Zostaw komentarz:

• Chmielo
    odpowiedział(a)
    Śródziemie: Cień Mordoru na PS4 w polskiej wersji językowej. Stan idealny. W razie pytań pw.

Zostaw komentarz:

• ZdziCHu
    odpowiedział(a)
    Ktoś chętny żeby zagrać w Injustice gods among us na ps4?

Zostaw komentarz:

• Chmielo
    odpowiedział(a)
    Mam do sprzedania Xbox 360 Slim 250 GB z padem oraz sensorem kinect w stanie idealnym. Dodatkowo dorzucam kabel HDMI, kabel ładujący do kontrolera (nie było go w zestawie), dwa akumulatory z ładowarką (również dokupione). Oczywiście są też wszystkie przejściówki, zasilacz itd. Konsolę nabyłem rok temu. Jakby ktoś był zainteresowany kupnem to zapraszam na pw.
    Ostatnio edytowany przez Chmielo; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Cielo
    odpowiedział(a)
    Jak pograć ze znajomym przez neta w PESa15? na ps3
    Przyjąłem go już do znajomych w PSN

Zostaw komentarz:

• Perła
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez bydlak Zobacz posta
    Mam do was pytanie panowie specjaliści bo trochę jestem prostak w tej kwestii
    Szarpnę się chyba na PSa ale nie bardzo wiem o co chodzi w tych całych streamach, plusach, internetach Jak rozumiem dotyczy to tylko rozgrywki w sieci?
    Na mój chłopski rozum kupuję konsole za X złotych, kilka gier za X, Y, Z i strzelam do niemców póki mi się nie znudzi. Nie muszę się rejestrować czy wnikać w temat jakiś licencji jeśli chcę grać solo czy z kumplami przy piwku, w moją grę, na moim telewizorze?
    I ewentualnie czy tzw internet mobilny wystarczy by połączyć konsolę z www, pobierać łatki i aktualizację i grać w gry typu Tomb Rider?
    http://www.komputerswiat.pl/centrum-...medium=twitter

Zostaw komentarz:

• TNTP
    odpowiedział(a)
    Tak

Zostaw komentarz:

• RanyJu(L)ek
    odpowiedział(a)
    Pytanie ws. Xboxa One- czy jeśli jedna gra się ściąga, a druga jest w kolejce to po zakonczeniu pierwszej druga sie sciaga automatycznie? Mowie o sciąganiu i instalacji przy pomocy xbox live czy jak to sie tam wabi )

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Zostaw komentarz:

• (L)ukas
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez bydlak Zobacz posta
    Mam do was pytanie panowie specjaliści bo trochę jestem prostak w tej kwestii
    Szarpnę się chyba na PSa ale nie bardzo wiem o co chodzi w tych całych streamach, plusach, internetach Jak rozumiem dotyczy to tylko rozgrywki w sieci?
    Na mój chłopski rozum kupuję konsole za X złotych, kilka gier za X, Y, Z i strzelam do niemców póki mi się nie znudzi. Nie muszę się rejestrować czy wnikać w temat jakiś licencji jeśli chcę grać solo czy z kumplami przy piwku, w moją grę, na moim telewizorze?
    I ewentualnie czy tzw internet mobilny wystarczy by połączyć konsolę z www, pobierać łatki i aktualizację i grać w gry typu Tomb Rider?
    Po włączeniu konsoli będziesz musiał stworzyć profil (tak jak np. w Windowsie). Krok po kroku wszystko będziesz miał napisane. Na mobilnym internecie nie próbowałem się łączyć z konsolą, ale jeśli jest stabilny to nie będzie problemów. Tylko pamiętaj, że łatki, aktualizacje, itp. mogą ważyć powyżej 1GB, więc jeśli masz limit na mobilce, to szybko Ci zje transfer.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X