Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PS3 czy XBOX 360?? Pomocy!!!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Perła
    odpowiedział(a)
    Zerknij parę postów do góry.

Zostaw komentarz:

• wojtasz
    odpowiedział(a)
    Ok, dzięki, właśnie o to mi chodziło, bo mam do wybrania tylko tą wersję za 104zł, a ta za 169zł jest niedostępna.

Grałeś? Jak wrażenia?

Zostaw komentarz:

• Perła
    odpowiedział(a)
    DriveCluba w wersji PS Plus jeszcze nie ma. Za 104 zł w PS Store kupujesz pełną wersję gry, ale te 104 zł to jest cena dla tych co mają subskrypcję PS Plus, normalnie gra kosztuje 169 zł, jak dobrze pamiętam. Jak się skończy abonament PS Plus, też można grać.

Zostaw komentarz:

• wojtasz
    odpowiedział(a)
    Orientujesz się czy będzie można w to grać bez PS+? Wersja z PS+ jest jakoś okrojona w stosunku do pełnej wersji, czy po prostu dali 65zł taniej?

Zostaw komentarz:

• Perła
    odpowiedział(a)

DriveClub za zniżka 93,60zł

Zostaw komentarz:

• Chmielo
    odpowiedział(a)
    Mam do sprzedania Far Cry 4 w polskiej wersji językowej na Playstation 4. Nowa w folii także standardowo jakby ktoś chciał nabyć to zapraszam na pw.

Zostaw komentarz:

• Perła
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Luppolo Zobacz posta
    Na Jana Pawła nówka sztuka w pudełku PL jest za 129 zł. Można dodatkowo za jakiś czas sprzedać i odzyskać część sosu.
    Nie jestem fanem wyścigów, przechodzę koło takich gier obojętnie, ale po paru dniach z DriveClub mogę napisać że są to najlepsze wyścigi arcade w jakie grałem i gra jest na tyle rozbudowana że nawet jakbym miał pudełkową wersję to szybko bym jej nie sprzedał. Świetny model jazdy, przepiękna grafika, modele samochodów, widoki i zmienne warunki pogodowe. Jak to zobaczyłem to mi szczeka opadła, a od konsoli nie mogłem się oderwać. Wczoraj ze znajomym przez 8 godzin graliśmy karierę i zrobiliśmy 50 wyzwań z jakiś 350. Polecam.

Zostaw komentarz:

• beka
    odpowiedział(a)
    a ja powiem tak - bierz konsolę, której pad Ci bardziej podpasuje, ewentualnie jakie exclusivy bardziej Ci się podobają. Gry wyglądają praktycznie tak samo, używki do ogarnięcia w śmiesznych cenach.

Zostaw komentarz:

• (L)ukas
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Luppolo Zobacz posta

Co do gier to ceny są podobne. Więcej osób ma sprzęt Sony [...]
    Jeśli chodzi Ci o polski rynek, to mocno bym się kłócił

@sebb, jeśli będziesz brał nówkę, to kieruj się w stronę Xboxa. Microsoft ma zdecydowanie lepszy support jeśli chodzi o pomoc techniczną i ogarnianie gwarancji. Oprócz tego, Xbox ma możliwość wgrania oprogramowania, które umożliwia, powiedzmy uruchamianie kopii zapasowych Do tego społeczność Xboxowa jest dużo bardziej komunikatywna, więcej osób ma headsety (do Playstation nie były dodawane razem z konsolą), no i usługa sieciowa jest mniej awaryjna

Zostaw komentarz:

• Perła
    odpowiedział(a)
    Euro - obraz przesyłasz analogowo, HDMI - cyfrowo. Znacząca różnica jest w obrazie.

Zostaw komentarz:

• Stout
    odpowiedział(a)
    Pytanie laika .
    Jaka jest różnica przy podłączeniu konsoli przez euro i przez hdmi?

Zostaw komentarz:

• Chmielo
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez sebb Zobacz posta
    Panowie co lepiej zakupić PS 3 czy Xboxa? PS4 nie biore pod uwage, bo zatrzymalem sie na Play Station szaraku, więc nawet PS3 to bedzie przeskok jakby ktos mogl napisac orientacyjne ceny sprzetu/wymiany gier, to bede wdzieczny. Konsola potrzebna do grania w pojedynke w zaciszu domowym, żadne movy, kinecty nie są mi potrzebne.
    Za 500 zł spokojnie wyszarpiesz Playstation w wersji slim z dyskiem 160 GB jak i Xboxa 360, również w wersji slim z dyskiem 259 GB.

Co do gier to ceny są podobne. Więcej osób ma sprzęt Sony więc gierki na tę konsolę mogą być minimalnie niższe (w granicach 10 zł). Zakupy oczywiście na allegro, ewentualnie gametrade.pl - tutaj można się powymieniać lub nabyć tytuły z rynku wtórnego w rozsądnych cenach.

Zależy też w co lubisz grać. Microsoft ma serię Halo oraz Gears of War, Sony Uncharted oraz God of War oraz pojedyncze tytuły jak The Last of Us albo Heavy Rain. Mi się lepiej pykało na padzie od Xboxa ale chyba poleciłbym Playstation.

A i jeśli nie chcesz mieć zabawy z wymianą baterii to będziesz musiał dokupić do 360tki ładowarkę z akumulatorkami (50 zł).

Zostaw komentarz:

• sebb
    odpowiedział(a)
    Panowie co lepiej zakupić PS 3 czy Xboxa? PS4 nie biore pod uwage, bo zatrzymalem sie na Play Station szaraku, więc nawet PS3 to bedzie przeskok jakby ktos mogl napisac orientacyjne ceny sprzetu/wymiany gier, to bede wdzieczny. Konsola potrzebna do grania w pojedynke w zaciszu domowym, żadne movy, kinecty nie są mi potrzebne.
    Ostatnio edytowany przez sebb; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Chmielo
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Perła Zobacz posta
    W PS Store jest DriveClub za 104 zł dla plusowiczów. Karta PSN 100 zł na allegro za 90 zł z kuponem allegro 10 zł i grę można wyrwać za 84 zł Bez PS Plus 169 zł

Chodzą też plotki że niedługo ma się pojawić DriveClub PS Plus.
    Na Jana Pawła nówka sztuka w pudełku PL jest za 129 zł. Można dodatkowo za jakiś czas sprzedać i odzyskać część sosu.

Zostaw komentarz:

• Bramkostrzelny Janek
    odpowiedział(a)
    Pytanie odnośnie PS3
    Mam problemy z graniem przez net, bo pokój w którym mam konsole ma w ścianach siatkę zbrojeniową, która pochłania dużą część sygnału z wifi (jedyny taki pokój w mieszkaniu :/). Czy opłaca się kupić jakąś antenę do routera bądź jest jakiś wzmacniacz sygnału bezpośrednio do PS3 ? Nie bardzo widzi mi się kupowanie nowego TV żeby przenosić konsole do innego pokoju .

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X