Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PS3 czy XBOX 360?? Pomocy!!!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• ZdziCHu
    odpowiedział(a)
    Sprzedam Call of Duty Advanced Warfare Edycja Day Zero na playstation 4 w Polskiej wersji.
    http://allegro.pl/call-of-duty-advan...568070358.html
    Ostatnio edytowany przez ZdziCHu; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Piotrase
    odpowiedział(a)
    South Park: The Stick of Truth polecam sam przejdę się do biedry zobaczyc co tam będzie dzięki heretico za cynk

Zostaw komentarz:

• heretico
    odpowiedział(a)
    za CD Action :

Już pod koniec lipca w Biedronce zobaczymy 150 tytułów na PS3, X360, PS Vita i PSP. Część ma być sprzedawana w cenie 39,99 zł, za pozostałe zapłacimy o 20 złociszy więcej. Nie znamy pełnej listy objętych promocją produkcji, ale wśród tych już ujawnionych nie brak mocnych zawodników, w tym Resident Evil 6, Call of Duty: Ghosts, South Park: The Stick of Truth i Thiefa.

Akcja potrwa od 30 lipca 12 sierpnia i po raz pierwszy obejmie tytuły na przenośne konsole Sony. Do koszyka będziecie mogli włożyć między innymi:

Za 59,99 zł

Assassin's Creed II: GOTY na (PS3/X360)

Call of Duty: Ghosts na (PS3)

Nike Kinect Training na (X360)

South Park: The Stick of Truth (PS3/X360)

Thief (PS3)

Za 39,99 zł

Brink (PS3/Xbox 360)

Final Fantasy XIII (PS3X360)

Mortal Kombat: Unchained (PSP)

Murdered: Śledztwo zza grobu (PS3/X360)

Resident Evil 6 (PS3/X360)

Sniper: Ghost Warrior 2 (X360)

Zostaw komentarz:

• je_martin
    odpowiedział(a)
    Jakby ktoś miał jakieś gierki na PS4 do sprzedania, proszę o priv

Fify/PESy mnie nie interesują

Zostaw komentarz:

• oczkovski
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Lao Zobacz posta
    Pytanie do ludzi zorientowanych w temacie konsol- planuję na dniach zakup ps4, zastanawiam się tylko czy lepiej byłoby kupić w jakimś sklepie stacjonarnym, czy w jakimś internetowym, gdzie z tego co widzę proponują zestawy z grami i w sumie można przynajmniej koło stówy zaoszczędzić. Różne opinie słyszy się i czyta o tych netowych sklepach i troche sie cykam tam coś zamawawiać. Macie jakieś sprawdzone? Moglibyście coś polecić?
    Troszkę późno ale ja kupiłem na allegro za 1800 zł 1 TB + Wiedźmin 3 + Dying Light w dziale Okazje Allegro w sklepie Komputronik mega okazja i jestem zadowolony :P pełno teraz takich zestawów tylko niestety już chyba przeważnie 500 GB chociaż może coś trafisz

Zostaw komentarz:

• Cielo
    odpowiedział(a)
    Sprzedam grę na ps3
    http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=14069

Enslaved - 20zł z odbiorem w Centrum/Praga

Zostaw komentarz:

• stary wyga
    odpowiedział(a)
    Gdzie znajdę pady w dobrej cenie do ps3 w Warszawie ?

Zostaw komentarz:

• Chmielo
    odpowiedział(a)
    Brylancik sprawdź priv.

Zostaw komentarz:

• Brylancik
    odpowiedział(a)
    Chmielo Ile ten TR DE PS4?

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Zostaw komentarz:

• Chmielo
    odpowiedział(a)
    Sprzedam Tomb Raider Definitive Edition w polskiej wersji językowej na PS4.

Zostaw komentarz:

• beka
    odpowiedział(a)
    też wielokrotnie kupowałem różne rzeczy w ultimie, nigdy nie miałem problemów. No i odbiór osobisty na Chłodnej, a to zawsze redukuje możliwość wałka

Zostaw komentarz:

• Lao
    odpowiedział(a)
    Dzięki za pomoc. Chodzi mi o oszustwa, niejden znajomy już nacinał się na zakupach w necie i chciałbym kupić w czymś sprawdzonym.

Zostaw komentarz:

• Niner
    odpowiedział(a)
    http://www.4console.pl/ nie orientuje się ogólnie w cenach teraz, ale bardzo polecam.

Zostaw komentarz:

• jjjzaw
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Lao Zobacz posta
    Pytanie do ludzi zorientowanych w temacie konsol- planuję na dniach zakup ps4, zastanawiam się tylko czy lepiej byłoby kupić w jakimś sklepie stacjonarnym, czy w jakimś internetowym, gdzie z tego co widzę proponują zestawy z grami i w sumie można przynajmniej koło stówy zaoszczędzić. Różne opinie słyszy się i czyta o tych netowych sklepach i troche sie cykam tam coś zamawawiać. Macie jakieś sprawdzone? Moglibyście coś polecić?
    http://www.ultima.pl/ Brałem tam konsole począwszy od PSOne. Znajomi brali Xboxy, Gamecuby itp, itd. Nigdy nie było żadnego problemu. Nie wiem czy masz na myśli oszustwa, czy awaryjność sprzętu. To drugie nie zależy od sklepu lecz od modelu.

Zostaw komentarz:

• Lao
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X