Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PS3 czy XBOX 360?? Pomocy!!!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Na czym grasz?

Sony zrezygnował z pałąka i pojawiły się głosy że mikrofon też wydaje się "przytłumiony".

FIFA to stan umysłu, ciężko jest się oderwać, myślę nad NBA w 22.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
      Na czym grasz?

Sony zrezygnował z pałąka i pojawiły się głosy że mikrofon też wydaje się "przytłumiony".

FIFA to stan umysłu, ciężko jest się oderwać, myślę nad NBA w 22.
      Na PS5. I mam też te słuchawki, ale chwilowo nie używam bo muszę słyszeć co się na chacie dzieje Słyszałem te opinie o mikrofonie , ale używałem je w grze i kumple mówią, że nie jest źle. Też czekam na prawdziwe 3d.

Nie musisz mi mówić. W FIFĘ gram od edycji 98 ale robię przerwy. Po 2019 miałem tak dość że już prawie dwa lata trzymam się jak najdalej od zakupu. ( ale od 16 grałem tylko w Ultimete Team). Przesiadłem się na PESa. Też jest Handicup, ale nie tak chamski jak w Fifie.

A po odstawieniu Fify odkryłem że Sony ma kilka fajnych tytułów jak Uncharted czy GOT

Komentarz

• Jak FIFA 98 to Blur a jak FIFA World Cup to Chumbawamba.

Lepiej słuchać na słuchawkach bo sąsiedzi nie usną

To były petardy którym dzisiejsze gry nie dorównają.

Ostatnio edytowany przez Tommy Johnson; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Nom... dla kogoś kto samotnie spędza wieczorki po pracy m.in. jak ja, taka konsolka to wybawienie.

Komentarz

• Pierwsza gra na nowe generacje, dla której kupiłbym konsolę

wczoraj wskoczył gameplay
            Ostatnio edytowany przez Dolu; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Przyszedł czas na serwis (mam nadzieje że nie wymianę ) padów w XBOX-ie (w każdym z nich inny przycisk odmawia posłuszeństwa). Konsoli używają dzieciaki (9 i 11 lat) - biorę pod uwagę bardziej upadki padów niż "zużycie" materiału. Ktoś może polecić w Warszawie dobry i sprawdzony serwis ? - pogwaranycjny oczywiście.

Komentarz

• można już wstawiać dodatkowy dysk do ps5, pojemność nawet 4tb
                cena najtańszego dysku o pojemności 1tb to około 1000zł

Komentarz

Pracuję...
                X