Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PS3 czy XBOX 360?? Pomocy!!!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Na czym grasz?

Sony zrezygnował z pałąka i pojawiły się głosy że mikrofon też wydaje się "przytłumiony".

FIFA to stan umysłu, ciężko jest się oderwać, myślę nad NBA w 22.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
      Na czym grasz?

Sony zrezygnował z pałąka i pojawiły się głosy że mikrofon też wydaje się "przytłumiony".

FIFA to stan umysłu, ciężko jest się oderwać, myślę nad NBA w 22.
      Na PS5. I mam też te słuchawki, ale chwilowo nie używam bo muszę słyszeć co się na chacie dzieje Słyszałem te opinie o mikrofonie , ale używałem je w grze i kumple mówią, że nie jest źle. Też czekam na prawdziwe 3d.

Nie musisz mi mówić. W FIFĘ gram od edycji 98 ale robię przerwy. Po 2019 miałem tak dość że już prawie dwa lata trzymam się jak najdalej od zakupu. ( ale od 16 grałem tylko w Ultimete Team). Przesiadłem się na PESa. Też jest Handicup, ale nie tak chamski jak w Fifie.

A po odstawieniu Fify odkryłem że Sony ma kilka fajnych tytułów jak Uncharted czy GOT

Komentarz

• Jak FIFA 98 to Blur a jak FIFA World Cup to Chumbawamba.

Lepiej słuchać na słuchawkach bo sąsiedzi nie usną

To były petardy którym dzisiejsze gry nie dorównają.

Ostatnio edytowany przez Tommy Johnson; 88520.

Komentarz

• Nom... dla kogoś kto samotnie spędza wieczorki po pracy m.in. jak ja, taka konsolka to wybawienie.

Komentarz

• Pierwsza gra na nowe generacje, dla której kupiłbym konsolę

wczoraj wskoczył gameplay
            Ostatnio edytowany przez Dolu; 13021.

Komentarz

• Przyszedł czas na serwis (mam nadzieje że nie wymianę ) padów w XBOX-ie (w każdym z nich inny przycisk odmawia posłuszeństwa). Konsoli używają dzieciaki (9 i 11 lat) - biorę pod uwagę bardziej upadki padów niż "zużycie" materiału. Ktoś może polecić w Warszawie dobry i sprawdzony serwis ? - pogwaranycjny oczywiście.

Komentarz

• można już wstawiać dodatkowy dysk do ps5, pojemność nawet 4tb
                cena najtańszego dysku o pojemności 1tb to około 1000zł

Komentarz

• Komentarz

• Tu zapanowała cisza a tymczasem latem premiera nowego kangurka Kao na multiplatformy

Chociaż z platformówek 3D niezłe wrażenie zrobił na mnie Ratchet and Clank: Rift Apart, także nie spodziewam się że coś przebije ten tytuł.

Komentarz

• Panowie. Syn lada moment będzie miał 7 lat. Czas najwyższy na jakąś konsolę. Jestem kompletnie zielony w temacie. Co dla takiego gagatka byłoby lepsze? PS czy Xbox?
                      (L)

Komentarz

• .l
                        Jeśli dziecko ma kuzynostwo ,rodzeństwo ,kolegów ,to warto zobaczyć na jakiej platformie oni grają ,bo na pewno będą chcieli to robić wspólnie.

Dalej musisz przejrzeć katalogi gier i zobaczyć ,w co dzieciak będzie chciał grać.
                        Dalej musisz spojrzeć na koszta.
                        Każda platforma ma abonament ,bez którego nie można grać w sieci.
                        Oczywiście ,możesz kupować gry na własność,kwestia tego ,jaki masz fundusz.

Ja mam Xboxa.
                        Młody pyka Minecrafta,robloxa,i czasem ze mną Fifę(młody Legią napiera)
                        Miesięczny koszt abonamentu ,to coś koło 55zl(?)
                        Ale jak dobrze pokombinujesz,to masz cały rok za około 120-130.
                        Jak coś ,to pisz.
                        Będę wiedział ,to podpowiem.
                        "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Dzięki Stout za cenne uwagi.

W ogóle na początku to pomyślałem sobie, żeby kupić używaną konsolę przykładowo PS3 lub Xbox360 (koszt niewielki, za 300-400 zł można wyrwać z padami i jakimiś grami) żeby młodego wprowadzić w ten świat gier, żeby obył się z padami itp itd. Myślałem o grach typu Rayman, Tekken czy jakiś singstar na początek. Ogólnie to na telefonie to ogląda sobie YT i gra w candycrush'a ale też bez ciśnienia. Jakby mu się spodobało i rówieśnicy również by grali to wtedy trzeba by było już kupić coś nowszego. Tylko nie wiem za bardzo na co zwracać uwagę przy zakupie dość starego sprzętu i w dodatku używanego
                          (L)

Komentarz

• Zamieszczone przez pan_nikt Zobacz posta
                            Dzięki Stout za cenne uwagi.

W ogóle na początku to pomyślałem sobie, żeby kupić używaną konsolę przykładowo PS3 lub Xbox360 (koszt niewielki, za 300-400 zł można wyrwać z padami i jakimiś grami) żeby młodego wprowadzić w ten świat gier, żeby obył się z padami itp itd. Myślałem o grach typu Rayman, Tekken czy jakiś singstar na początek. Ogólnie to na telefonie to ogląda sobie YT i gra w candycrush'a ale też bez ciśnienia. Jakby mu się spodobało i rówieśnicy również by grali to wtedy trzeba by było już kupić coś nowszego. Tylko nie wiem za bardzo na co zwracać uwagę przy zakupie dość starego sprzętu i w dodatku używanego
                            Jak juz myslisz o uzywanej ps3 to wez lepiej PS4. Z padami do tej konsoli oswoii sie szybko plusem tego jest że duża większość pewnie jego znajomych ma PS więc wymiana gier wchodzi w rachubę ewentualnie dzielenie konta.
                            PS3 to mimo wszystko juz stara konsola. Z PS4 bedzie mial wieksza frajde. Sa gry gdzie możecie grać w dwie osoby. Ekran TV dzieli sie na pół i jest jazda "it takes Two" sie nazywa

Komentarz

• A na co szczególnie zwrócić uwagę przy zakupie takiej używanej konsoli oprócz oczywiście typowych ogólników?
                              (L)

Komentarz

• Czy jak ją weźmiesz do ręki, to środku nic luzem nie lata Konsol raczej się non stop nie przenosi więc mniejsze prawdopodobieństwo, że komuś upadła, ale warto na wszelki wypadek to sprawdzić (porównując np. kupna używanego telefonu). Mając styczność z obydwoma markami, polecam Xboxa, dla dzieciaków wydaje mi się bardziej przystępny.
                                Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

Pracuję...
                                X