Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PS3 czy XBOX 360?? Pomocy!!!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jak "coś ,jakoś tam".
    No proszę Ciebie.
    Powszechnie znane tematy ,nawet dla takiego laika ,jak ja
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez dilbert Zobacz posta
      Pewnie zawsze można "coś, jakoś tam ogarnąć". Natomiast zwykły zjadacz chleba musi za GPU zapłacić ok 55 ziko miesięcznie. Konsola to jakieś 2250, czyli w ciągu 24 miesięcy zapłaci ciut więcej niż płacąc 145 ziko miesięcznie przez dwa lata. Nie widzę, jak jest to "nieopłacalne"
      Jeśli ktoś jest pewny że przez 2 lata będzie aktywnie korzystał z Ultimate Game Passa, to ok, zgodzę się że może mu się to opłacać. Ja wolę jednak opcję sama konsola na raty + ewentualnie kupować sobie dostęp na 3 miesiące lub pół roku (bardzo często są promocje 4 zł /1 msc), bo nie zawsze oferowane gry są tego warte. Poza tym nie należy zapominać o zwykłym Xbox Live Gold, który jest tańszy i daje nam dostęp do grania multiplayer.
      Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• A to oczywista sprawa, co człowiek to inne potrzeby. W moim wypadku z konsoli aktywnie korzystają dwie osoby, więc sprzęt wielkich przestojów mieć nie będzie

Komentarz

• Zamieszczone przez looking1916 Zobacz posta

Hm... FIFA z kolegami przy alkoholu lub przez internet, inne sportowe w tym jakieś wyścigowe oraz Assassin’s Creed.
          Akurat nigdy nie rozumiałem fenomenu FIFY, ni to symulator ni zabawa, dlatego jak Media Markt dorzucił to jako jedyną opcję do zestawu z PS5 to pomyślałem że żarty sobie z klientów robią. Rozumiem że gdyby to był symulator kariery gdzie od początku do końca gramy jednym zawodnikiem z kamerą ustawioną za lub na poziomie oczów, ale to jeden wielki sajgon którego nigdy nie ogarniałem, w dodatku losowe kopnięcia w różnym kierunku w żaden sposób nie odzwierciedlają realizmu, w rezultacie znudziło mi się po 5 minutach grania a zagrałem w to tylko raz w życiu.

Gran Turismo, Forza Motosport jak najbardziej, NFS, Forza Horizon NIE!!!

Komentarz

• Komentarz

• Dziś o godzinie 13:00 sklep RTV EURO AGD ma wystawić jakieś sztuki PS5 do sprzedaży internetowej. Szansa na zakup jest minimalna ale zawsze można spróbować kupić konsole na święta.

Heh, wrzucili PS5 dwa pady + kamerka + trzy gry za 3650PLN. Cwaniaki.
              Ostatnio edytowany przez Tommy Johnson; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Może nie konsola, ale w sumie blisko. Oculus Quest 2 VR - Czy ktoś ma jakieś doświadczenia? Warto dopłacać ok 20% za zwiększenie pamięci z 64 do 256MB?
                Nie mówię szeptem, gdy mówię skąd jestem.

Komentarz

• A co myślicie o narastającym trendzie na retro konsole. W elektromarketach coraz częściej można dostrzec repliki znanych konsol sprzed lat w wersji mini, ustandaryzowanym portem HDMI zamiast RCA/SCART, a nawet dyskiem twardym z preinstalowanymi gierkami. Mam tu na myśli takie nazwy jak Famicom, NES, SNES, Pegasus???, Sega Mega-Drive, PSX, Commodore 64, Atarynka. Czy ktoś z was się w coś takiego wciągnął, a może odkurzył stary sprzęt w celu sentymentalnym.

Komentarz

• Pojawiła się limitowana gratka dla kolekcjonerów, choć moim zdaniem całkowicie bezużyteczna w sensie grywalności ze względu na język japoński (wersja Famicoma wydana wyłącznie na rynek japoński i stamtąd importowana) jak 30 preinstalowanych gierek nawiązujących głównie do tematyki mangi, choć trzeba przyznać prezentuje się zacnie.

Nintendo Classic Mini Famicom Gold Shonen Jump 50th Anniversary

Ostatnio edytowany przez Murphy; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Wiem że są fanatycy takich gadżetów jak stare Pegasusy, Nintendo i tak dalej. Według mnie takie akcesoria mają jedynie wartość kolekcjonerską. Nie oszukujmy się, grywalność topowych tytułów na pegasusie jest po prostu zerowa. Z chęcią zagrałbym mecz w GOL 3, to na pewno. Ale na przykład w Tsubasę można zagrać już na współczesnych konsolach.

Gol 3, jaka to była petarda.

Komentarz

• W sumie na Switcha można sobie ściągnąć całą bibliotekę od NESa po WiiU tylko należałoby się wcześniej wyposażyć w jakiegoś normalnego pada. Tak, tu głównie chodzi o wartość kolekcjonersko-sentymentalną.

Komentarz

• Jasna sprawa.

Grasz po sieci?

Komentarz

• Pogrywam w multiplayery, z tym że jestem trochę staromodny w kwestii gier single player w tym sensie że wolę mieć coś na własność, coś co będzie działało raz na zawsze a nie zależne od sieci. Konsola daje też większą wygodę.
                            Ostatnio edytowany przez Murphy; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Może właśnie dlatego warto mieć takie gadżety jak Nintendo lub Pegasus. Jestem przekonany że nadchodzące tytuły nie dorównają produkcjom z poprzedniej generacji, większość wydawców skupia się na trybie Multiplayer.

Komentarz

• Ja kupiłem sobie na Allegro coś co wygląda jak Gameboy, a w pamięci konsolki gry Mario, Contra, Tanki, Donkey Kong, Galaga, Urban Fighter, Tetris i wiele innych znanych z Pegasusa i oryginalnego Gameboya. Jest opcja podpięcia do TV + kontrolera i granie w 2 osoby. Koszt samej konsoli ok 30-40zł.
                                Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

Pracuję...
                                X