Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PS3 czy XBOX 360?? Pomocy!!!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Też tak myślałem, ale w Polsce chyba już w żadnym ze sklepów nie można zamówic pre-orderu PS5

Komentarz

• Preordery chyba z reguły mają określoną konkretną liczbę, przynajmniej tak mnie się wydaje, nie ma możliwości aby w dniu premiery fizycznie zabrakło produktu w magazynach, w takim media markt np. Nie kupisz w media na Woli to pojedziesz na Targówek i tam kupisz.

To jest klasyczny chwyt marketingowy i nie brałbym tych "niusów" na poważnie.

Komentarz

• Sprzedam PS4 z dwoma padami (czarny i biały). Stan wizualny taki se. Natomiast sporadycznie eksploatowana. Pady w bardzo dobrym stanie. Forumowiczom mogę udzielić rocznej gwarancji (przez ten okres pokryję ewentualne koszty naprawy). Cena 550 zł. Z czego 150 kupujący może przeznaczyć na dowolny cel związany z działalnością grup na Legii
        Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.
        Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Tylko jaki jest sens kupowania konsoli na start? PS4 jeszcze daje radę, a każda następna na start ma jakieś błędy, które są eliminowane w następnej wersji i ten dysk, gdzie dziś dzień gry potrafią zajmować 100-200GB przy FHD, a w następnej tekstury zapewne będą pod 4k, więc polecam się wstrzymać
          PS4 druga wersja weszła trochę przed premierą DESTINY

ed: chyba, że mieszkasz w usa, tam na aukcjach pre-ordery stoją po 5k usd
          Ostatnio edytowany przez Dolu; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• W USA to ludziom zrobili już taką sieczkę z mózgów że takie aukcje nie dziwią. Ja pamietam kiedyś reportaż spod sklepu Apple w Nowym Jorku podczas premiery któregoś z Iphonów. Jakieś poyeby nocujące pod sklepem itp. Niewykluczone że i w Polsce znajdą się jakieś gimboye.

Generalnie jednym z zadań preorderów jest zbadać zapotrzebowanie więc tym lepiej że jest dużo zamówień bo dzięki temu sklepy wiedzą że w dniu premiery potrzebna będzie odpowiednia ilość produktu na półkach.

Dolu myślisz że Sony wypuści źle skonfigurowany sprzęt na rynek? To byłaby olbrzymia wtopa. Tzw. "Choroby wieku niemowlęcego" pewnie wystąpią ale będą naprawiane za pomocą aktualizacji.

Jeżeli chodzi o dysk to faktycznie, nie są zbyt pojemne i w przyszłości trzeba będzie zaopatrzyć się w dodatkowy zewnętrzny, ale pojemniejsze wbudowane dyski to wyjdą pewnie za kilka lat, coś w stylu PS Pro.
            Ostatnio edytowany przez Tommy Johnson; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
              Dolu myślisz że Sony wypuści źle skonfigurowany sprzęt na rynek? To byłaby olbrzymia wtopa. Tzw. "Choroby wieku niemowlęcego" pewnie wystąpią ale będą naprawiane za pomocą aktualizacji.
              Nie, ale zapewne jakaś wtopa delikatna będzie, w PS4 była z wi-fi

w europie nocują jak adidas nowe buty wypuszcza, więc każdy ma jakąś fanaberię
              i tu i tu do przodu

Komentarz

Pracuję...
              X