Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PS3 czy XBOX 360?? Pomocy!!!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Też tak myślałem, ale w Polsce chyba już w żadnym ze sklepów nie można zamówic pre-orderu PS5

Komentarz

• Preordery chyba z reguły mają określoną konkretną liczbę, przynajmniej tak mnie się wydaje, nie ma możliwości aby w dniu premiery fizycznie zabrakło produktu w magazynach, w takim media markt np. Nie kupisz w media na Woli to pojedziesz na Targówek i tam kupisz.

To jest klasyczny chwyt marketingowy i nie brałbym tych "niusów" na poważnie.

Komentarz

• Sprzedam PS4 z dwoma padami (czarny i biały). Stan wizualny taki se. Natomiast sporadycznie eksploatowana. Pady w bardzo dobrym stanie. Forumowiczom mogę udzielić rocznej gwarancji (przez ten okres pokryję ewentualne koszty naprawy). Cena 550 zł. Z czego 150 kupujący może przeznaczyć na dowolny cel związany z działalnością grup na Legii
        Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.
        Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Tylko jaki jest sens kupowania konsoli na start? PS4 jeszcze daje radę, a każda następna na start ma jakieś błędy, które są eliminowane w następnej wersji i ten dysk, gdzie dziś dzień gry potrafią zajmować 100-200GB przy FHD, a w następnej tekstury zapewne będą pod 4k, więc polecam się wstrzymać
          PS4 druga wersja weszła trochę przed premierą DESTINY

ed: chyba, że mieszkasz w usa, tam na aukcjach pre-ordery stoją po 5k usd
          Ostatnio edytowany przez Dolu; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• W USA to ludziom zrobili już taką sieczkę z mózgów że takie aukcje nie dziwią. Ja pamietam kiedyś reportaż spod sklepu Apple w Nowym Jorku podczas premiery któregoś z Iphonów. Jakieś poyeby nocujące pod sklepem itp. Niewykluczone że i w Polsce znajdą się jakieś gimboye.

Generalnie jednym z zadań preorderów jest zbadać zapotrzebowanie więc tym lepiej że jest dużo zamówień bo dzięki temu sklepy wiedzą że w dniu premiery potrzebna będzie odpowiednia ilość produktu na półkach.

Dolu myślisz że Sony wypuści źle skonfigurowany sprzęt na rynek? To byłaby olbrzymia wtopa. Tzw. "Choroby wieku niemowlęcego" pewnie wystąpią ale będą naprawiane za pomocą aktualizacji.

Jeżeli chodzi o dysk to faktycznie, nie są zbyt pojemne i w przyszłości trzeba będzie zaopatrzyć się w dodatkowy zewnętrzny, ale pojemniejsze wbudowane dyski to wyjdą pewnie za kilka lat, coś w stylu PS Pro.
            Ostatnio edytowany przez Tommy Johnson; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
              Dolu myślisz że Sony wypuści źle skonfigurowany sprzęt na rynek? To byłaby olbrzymia wtopa. Tzw. "Choroby wieku niemowlęcego" pewnie wystąpią ale będą naprawiane za pomocą aktualizacji.
              Nie, ale zapewne jakaś wtopa delikatna będzie, w PS4 była z wi-fi

w europie nocują jak adidas nowe buty wypuszcza, więc każdy ma jakąś fanaberię
              i tu i tu do przodu

Komentarz

• Posiada ktoś z Was już XBOX Series X i mógłby podzielić się wrażeniami?

Z tego co można zobaczyć na YT RDR2 wygląda OK i w przypadku przesiadki ze zwykłej PS4 na PS5 i nowy TV różnica będzie widoczna, natomiast z tego co można wyczytać technologicznie przynajmniej na razie nie ma rewolucji, podobno 4K jest tylko skalowane.

Komentarz

• A jednak, pogłoski o braku wystarczającej liczby konsol okazały się prawdziwe

Na stronie Media Expert i Neonet konsole wyprzedane, na Media Markt jeszcze wisi oferta na PS5 + dodatkowy Dualsense + FIFA21 ale wywala stronę przy próbie dodania do koszyka.

Na Media Markt też już wyprzedane.
                  Ostatnio edytowany przez Tommy Johnson; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Próbowałem się skusić i kilka razy dodawałem do koszyka, jednak po 10 minutach braku jakiejkolwiek aktywności potwierdzenia zakupienia produkt znikał z niego automatycznie. Przy tak obładowanych serwerach przejście wszystkich procesów zakupu było praktycznie niemożliwe. Nie wiem ile sztuk miał w posiadaniu MM, natomiast Euro prawdopodobnie nic nie miało lub wyprzedało pociotkach.

Niektórzy z multikont od rana atakowali sieci i ci mieli najwięcej szczęścia.

Edit: Najlepsze że przy całym tym zamieszaniu z plejką, xbox jest normalnie dostępny
                    Ostatnio edytowany przez Murphy; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Murphy Zobacz posta
                      Edit: Najlepsze że przy całym tym zamieszaniu z plejką, xbox jest normalnie dostępny
                      Od jakiegoś czasu czytałem, że Microsoft mocno przygotował się na premierę i dostarczył duże zapasy do sklepów. A w większości materiałów, jeżeli poruszano temat dostępności to wspominano, że z PS5 będzie problem z dostępnością na początku. Jak już zrobię sobie prezent na mikołaja to podzielę się wrażeniami.

Komentarz

• Następna wrzutka do jedynie pewnego e-sklepu MM możliwe że dopiero po 15 grudnia kiedy zrealizują te zamówienia, także coraz bardziej jestem pewny że kto dziś nie zamówił konsoli nie zobaczy jej już w tym roku... chyba że xboxa pod choinką.

Na chwilę obecną szaleństwa na allegro c.d. Użytkownicy z fejkowych multikont podbijają własne licytacje do granic absurdu, jedna konsola warta tyle co 20-letni Porsche 911

https://allegrolokalnie.pl/oferta/pl...-z-napedem-fq5

Komentarz

• Microsoft zaskoczył Sony datą premiery, a że nie mogli sobie pozwolić na kilkumiesięczne opóźnienie względem Xboxa, to puścili tyle sztuk ile byli w stanie.
                          Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Nie jestem w temacie ale co jest takiego mega w PS 5 ?
                            349meczów*
                            71 goli*
                            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                              Nie jestem w temacie ale co jest takiego mega w PS 5 ?
                              Przede wszystkim ekskluzywne tytuły w które nie zagrasz na Xbox.

Dla mnie decydującym argumentem dlaczego jestem w stanie poczekać jeszcze na PS5 jest kontroler Dualsense.

A tak generalnie, przynajmniej dla mnie, nowa generacja jak na razie to lekki niewypał. Począwszy na braku produktu a na samych tytułach kończąc. W zasadzie gdybym dziś dostał nową konsolę i tak grałbym w FIFE z PS4...

Miałem ochotę trochę się pościgać bo dawno nie grałem w nic podobnego ale premiera Gran Turismo w przyszłym roku, Cyberpunk też przesunięty, Spider Many i reszta premier nie kręcą mnie w ogólę.

Chyba jest trochę prawdy w tym że MS zaskoczył Sony datą premiery i Japończycy nie byli w pełni gotowi.

Komentarz

Pracuję...
                              X