Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PS3 czy XBOX 360?? Pomocy!!!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Komentarz

• Ceny oficjalnie

Komentarz

• Chcieli chyba zbadać rynek wypuszczając plotki o wyższej cenie. Mnie przez myśl przechodził zakup X Box ale 2300PLN to dobra cena jak za nową konsole. W moim przypadku w Listopadzie wraz z PS5 czeka jeszcze zakup TV4K, widziałem jakieś Xiaomi 43" za 1500PLN także nie ma tragedii.

No i obowiązkowym zakupem do tego będą słuchawki, podobno Sony popracowało nad wysoką jakością Audio.

Nie ukrywam że czekam na Red Dead Redemption 2 w 4K na PS5, ciekawe jak to będzie grało i wyglądało.

Komentarz

• Wszystko fajnie ale szykujcie się na ceny gier po 350-400zł. Coś za coś.
          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Podobno takie ceny dotyczyć będą gier dedykowanych tylko na PS5. Wątpię aby np. FIFA 21 która niedługo wyjdzie na PS4 kosztowała ponad 300PLN. Oczywiście Sony będzie trzepać kasę na graczach, w innym przypadku wprowadziliby coś w stylu Game Pass jak na X Box.

Komentarz

• To zerknij na cenę nowego CoDa. I na PS5 i na Xboxa 350zł.
              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Jeżeli faktycznie każda nowość będzie kosztować ponad 300PLN to będzie to lekka przeginka.

Komentarz

• Współdzielone konta i nie wygląda już tak najgorzej.
                  Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• PS5 będzie obsługiwało w końcu słuchawki bezprzewodowo czy tylko dedykowane? Cena jak dla mnie niesamowita. Przecież PS4 było w podobnej 8 lat temu

Komentarz

• Zamieszczone przez Dubiel Zobacz posta
                      PS5 będzie obsługiwało w końcu słuchawki bezprzewodowo czy tylko dedykowane? Cena jak dla mnie niesamowita. Przecież PS4 było w podobnej 8 lat temu
                      Spójrz na cenę akcesoriów i gier, szybko sobie odbiją z nawiązką. Pady i gry 80-100zl droższe niż wówczas.
                      Mioduski won
                      Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                      Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Dla mnie idealnie nie kupuje setek gier tylko wybrane tytuły, a PS4 chętnie wymienie na lepszy model

Komentarz

• Zamieszczone przez Dubiel Zobacz posta
                          PS5 będzie obsługiwało w końcu słuchawki bezprzewodowo czy tylko dedykowane? Cena jak dla mnie niesamowita. Przecież PS4 było w podobnej 8 lat temu
                          Sony stworzyło własny system audio i dla pewności że wszystko jest poprawnie "sparowane" i gra jak należy trzeba kupić słuchawki do PS5. To będzie kosmiczny efekt, nocne granie np. w Resident Evil na słuchawkach 3D. Mam tylko nadzieję że będą wykonane z lepszego tworzywa bo ja kiedyś miałem słuchawki do PS od Sony i się połamały. Ceny są bardzo dobre patrząc na rynek, gdzieś przeczytałem że na niektóre rozwiązania z PS5 gracze na PC muszą poczekać kilka miesięcy.

Co do TV, wczoraj przeczytałem że do wykorzystania pełni możliwości konsoli potrzebny będzie TV z portem HDMI 2.1, a na taki sprzęt w granicach 1500-2000 PLN nie ma na razie szans. Dla mnie pozostaje zakup standardowego 4K.

Brylancik , u mnie jest podobnie, dwa, trzy tytuły które ogrywam na okrągło. Aby cieszyć się z grania przez cały rok i dłużej trzeba wiedzieć co kupić. Na tytuły które mają mniejszy priorytet po prostu czekam aż radykalnie stanieją lub będą za darmo.
                          Ostatnio edytowany przez Tommy Johnson; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Myślicie że bedzie problem z zakupem konsoli w dniu premiery?

Komentarz

• Informacje jakoby zabrakło konsol w dniu premiery można włożyć między bajki. Klasyczny chwyt marketingowy "kupujcie bo zabraknie".

Ewentualny problem z liczbą sztuk może być w małych sklepach. W wielkich sieciach magazyny z konsolami będą pełne.
                              Ostatnio edytowany przez Tommy Johnson; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                              X