Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PS3 czy XBOX 360?? Pomocy!!!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Robi się coraz ciekawiej dla tych co nie mieli psone

THPS 1-3 też ma być remake w całości, nie jak ostatnio po 4 plansze z każdej
    szkoda tylko, że Silent Hill wystawiony na sprzedaż

Komentarz

• Pozwolę sobie wrzucić na górę

Sprzedam Xbox 360 - stan igła + kinect, pady i gry.
      Jeśli kogoś zainteresuje sama gra czy coś to śmiało - dogadamy się.

https://www.olx.pl/oferta/xbox-360-k...9-IDCPrHZ.html

Komentarz

• Pytanko do posiadaczy Xbox:faktycznie to prawda z ich dużą awaryjnością,czy typek chciał mnie tylko naciągnąć na dodatkowe 500 ubezpieczania ?
        "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
          Pytanko do posiadaczy Xbox:faktycznie to prawda z ich dużą awaryjnością,czy typek chciał mnie tylko naciągnąć na dodatkowe 500 ubezpieczania ?
          Pytanie który Xbox? Awaryjne to były 360. O awariach Xbox One nie słyszałem. Jednak nawet jeśli coś by się przytrafiło, to MS ma jeden z lepszych serwisów gwarancyjnych zaczynając od przyjęcia zgłoszenia, przez odbiór konsoli i naprawę/wymianę. Nie ma sensu dodatkowo ubezpieczać.
          Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• 360 mam 10 lat. Dziła. Od 3 lat mam xone. Też działa. Ja trafisz na wadliwą serię to się może zepsuć. A za 500 zł ubezpieczenia to on pewnie ma ze 100 prowizji.

Komentarz

Pytanko do posiadaczy Xbox:faktycznie to prawda z ich dużą awaryjnością,czy typek chciał mnie tylko naciągnąć na dodatkowe 500 ubezpieczania ?
              Nie słyszałem o awariach od nikogo ze znajomych. Mi padł pad i mimo że było po gwarancji to i tak mi wymienili. Zgadzam się że support mają całkiem całkiem.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Komentarz

• Chodzi o One X.
                Wiem ,że ma prowizje od tego ubezpieczenia.I wiem ,że szukają naiwnych.Ale w tym temacie jestem laikiem,więc pytam się tu kolegów ,żeby się upewnić ,że nie było warto.

Komentarz

• W ogóle nie lubię gier na playstation, bardziej interesuje mnie gra w kasynach online. Ponadto w kasynie możesz zarabiać i zarabiać dobre pieniądze. Prawda, ​​lepiej najpierw przestudiować te https://bigbaddice.pl/najlepsze-gry-...-przyjaciolmi/, aby nie wpaść w kłopoty
                  Ostatnio edytowany przez jurgenmiller; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Ja mam tak samo

Komentarz

• Ktoś ogarnia te wszystkie subskrypcje pass,gold,premium i inne na x box'a?
                      Jaką wybrać najlepszą i czy idzie to jakoś taniej zakupić w czeluściach internetu?

Komentarz

Ktoś ogarnia te wszystkie subskrypcje pass,gold,premium i inne na x box'a?
                        Jaką wybrać najlepszą i czy idzie to jakoś taniej zakupić w czeluściach internetu?
                        Xbox pass - to taki abonament pozwalający grać w ileś gier bez ich kupowania - dużo ciekawych gierek jak Gears of War, seria Halo, dodali ostatnio Wiedzmina, Minecraft oraz Forza Horizon. (chyba ponad setka gierek). List tytułów - https://www.xbox.com/en-US/xbox-game-pass/games

Xbox Live Gold - pozwala Tobie grać przez sieć oraz co miesiąc dostajesz 2-4 gry do ściągnięcia za darmo (nie takie fajne jak w Pass)

Ultimate to połączenie Pass i Live Gold (tylko mniej kosztuje - miesięcznie 55 zeta zamiast po 40 za jedno i drugie) i ja to mam.

Z innych bardzo ciekawa jest subskrypcja EA Access. Jak nie masz ciśnienia na najnowszą FIFA to kosztuje to 80 zeta na rok i możesz grać w roczne tytuły i dodatkowo trochę innych gierek od EA. Lista gier - https://www.ea.com/pl-pl/ea-access/games. Dla mnie super, bo sama Fifa kosztuje co najmniej 100 zeta.

Ja obecnie mam Ultimate bo była promocja ze 3 miechy za 4 zeta dla nowych użytkowników czy jakoś tak. Nie wiem, czy dalej aktualna. W internetach latają czasem jakieś promocje gdzie można kupić kilkadziesiąt procent taniej kartę z kodem. Trzeba poszukać. W sumie to wszystkie abonamenty może kupić taniej z kluczami na jakiś aukcjach. No i najczęściej roczne subskrypcje wychodzą najtaniej.
                        Ostatnio edytowany przez wklepack; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Najbardziej opłaca się Ultimate, a z promocji za 4zl korzystałem już kilka razy bez konieczności zakładania nowego konta.
                          Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• No właśnie.
                            Tylko jest problem z płatnością za tą usługę dla kogoś ,kto nie ma karty kredytowej .

Komentarz

• Ja mam podjętą debetówkę i bangla.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Komentarz

• Ja tak samo, karta płatnicza PKO BP. Być może limity dla transakcji internetowych trzeba zmienić.

Komentarz

Pracuję...
                                X