Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PS3 czy XBOX 360?? Pomocy!!!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kinect w 360 jest rewelacyjny w One jest spaprany, dla dziecka tak naprawdę to 360 plus kinect, dwa pady, gry używki są tanie i ma rewelacyjną zabawę.

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
      Ej, to wszyscy polecający Xbox'a piszą, że to z uwagi na ten kinect, a okazuje się, że na to już nie będzie gier??

Tu wybór prostszy, bo różne style.
      Metallica
      Pamiętam taki podział 50/50 z podstawówki
      Teraz już wiem, że wybierzesz prawidłowo.

Komentarz

• Zamieszczone przez GUłag Zobacz posta
        Kinect w 360 jest rewelacyjny w One jest spaprany, dla dziecka tak naprawdę to 360 plus kinect, dwa pady, gry używki są tanie i ma rewelacyjną zabawę.
        Tu się nie zgodzę. Gralem na obu i jak dla mnie one na duży plus. 360 nie zawsze widział, gubił się itd.

Wysłane z mojego XT1580 przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• Co byś nie kupił to i tak będzie dobrze Jako, że jestem posiadaczem XO (PS3 miałem, ale tylko do Singstara i Buzza), to plusem jest dobry serwis gwarancyjny, stabilniejsza infrastruktura sieciowa (co jakiś czas czytam o awariach na serwerach Sony), możliwość grania w gierki z Xbox 360 (nie wszystkie, ale lista jest naprawdę długa). Menu też wydaje mi się, że jest przyjaźniejsze niż to w Sony, chyba że masz wstręt do Windowsa Większość gier i tak wychodzi na obydwie konsole, więc decydującym argumentem powinno być to którą konsolę mają koledzy, żeby można było pograć po sieci lub wymieniać się grami.
          Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Ja swoją pierwszą konsolę (Playstation) dostałem również na komunię z tym, że było to prawie 20 lat temu. Od tego czasu kupowałem jej kolejne wersje. Ogólnie zawsze byłem bardzo zadowolony, a w stronę Xboxa nie spoglądałem pewnie ze względu na sentyment. Ktoś mi kiedyś jednak pożyczył Xboxa 360, ale w ogóle w niego nie grałem ze względu na jedną rzecz. Zdecydowanie wolę pada do Playstation, a ten od Xboxa zabijał moją radość z gry (choć wielu znajomych mówi, że im bardziej odpowiada niż ten od Playstation). Z tym, że pad od 4 jest specyficzny, bardzo mały i również nie każdemu może odpowiadać, więc warto przejść się do jakiegoś media i pograć chwilę na obu konsolach, bo pad wbrew pozorom jest istotnym czynnikiem przy wyborze

Komentarz

• Ksieciuniu koniecznie kupuj ps4 i do tego fife 2018
              Wznowimy forumowa lige na ps4 w fife i będziemy orac po nocach, aż Nam kobiety pady pochowaja

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                Tu wybór prostszy, bo różne style.
                Metallica
                Kill'em all.
                Reszta to komercha

A dyskusję ,jako że niedługo będę stał przed identycznym dylematem,śledzę z uwagą.
                "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• https://www.youtube.com/watch?v=BinwuzZVjnE Metallica?

Komentarz

• PS4 zdecydowana większość znajomych moich ma tą konsolę
                    Rewelacją bedzię nowa opcja w PS Play Link są to gry towarzyskie idealne do domowej popijawy wystarczy mieć tylko smartfona i do 6 osób można grać i nieźle z tych gier śmiać
                    Najelpiej podpytaj co on chce PS czy Xboxa te minecrafty to śmieszne pieniądze kosztują a żeby grał przez sieć musisz wykupić konto premium żeby grać przez sieć . Po wykupieniu konta premium dostajesz co miesiąc darmowe gry na swoją konsolę czasami wrzucają całkiem spoko tytuły.

Komentarz

• PS4:

- więcej gier singlowych (kampanie dla jednego gracza),
                      - więcej tytułów ekskluzywnych,
                      - dużo użytkowników w Polsce, a tym samym niskie ceny gier na rynku wtórnym,
                      - bardziej przystępny interfejs konsoli.

Xbox:

- lepszy (wygodniejszy, solidniejszy) pad, do którego można dokupić akumulatorki i nie ma konieczności grania na kablu, jak się rozładuje,
                      - stabilniejsze usługi sieciowej,
                      - więcej gier opartych o multiplayer, co wiąże się z punktem wyżej,
                      - fajne usługi, tj. EA Access, Xbox Pass, gdzie w abonamencie ogrywa się gry za grosze.

Ja korzystam z plejki, wcześniej miałem xboxa360, ale nie mam czasu na granie online, dlatego wybrałem Sony. Gry od nich też bardziej mi podchodzą i przede wszystkim kupuje je w rozsądnych cenach (używki). Wybór w zależności od preferencji.
                      A Melanż Trwa...

Komentarz

• dzięki, gdzieś wyczytałem, że zależy też jaki region zamieszkania wpiszesz, masz różne gry.
                        Ostatnio edytowany przez Rados(L)aw; 29399.
                        Poszkodowany w kolizji lub wypadku drogowym? Wypadek przy pracy?
                        Bez opłat wstępnych, bezpłatnie zweryfikujemy, czy należy Ci się dopłata do odszkodowania.
                        Zorganizujemy auto zastępcze z OC sprawcy. Napisz prywatną wiadomość, zostaw nr tel oddzwonię.

Komentarz

• ja mam xbox one i mi to styka dzieciom moim tez

Komentarz

• TOM CLANCY'S THE DIVISION PS4 PL

http://allegro.pl/tom-clancy-s-the-d...319630200.html

TOM CLANCY'S GHOST RECON WILDLANDS PL PS4

http://allegro.pl/tom-clancy-s-ghost...319633722.html

Komentarz

• Zamieszczone przez naszetrybuny Zobacz posta
                              Ja swoją pierwszą konsolę (Playstation) dostałem również na komunię z tym, że było to prawie 20 lat temu. Od tego czasu kupowałem jej kolejne wersje. Ogólnie zawsze byłem bardzo zadowolony, a w stronę Xboxa nie spoglądałem pewnie ze względu na sentyment. Ktoś mi kiedyś jednak pożyczył Xboxa 360, ale w ogóle w niego nie grałem ze względu na jedną rzecz. Zdecydowanie wolę pada do Playstation, a ten od Xboxa zabijał moją radość z gry (choć wielu znajomych mówi, że im bardziej odpowiada niż ten od Playstation). Z tym, że pad od 4 jest specyficzny, bardzo mały i również nie każdemu może odpowiadać, więc warto przejść się do jakiegoś media i pograć chwilę na obu konsolach, bo pad wbrew pozorom jest istotnym czynnikiem przy wyborze
                              Mam identycznie, próbowałem się do x'ow przyzwyczaić ze 4 razy, za cholerę nie mogłem. Inna sprawa, że w ostatnich latach ze 3 gry może mnie zainteresowaly w xach, w które nie mogłem zagrać na pc albo ps.
                              A już idealna jest przeróbka ps3 i teraz ps4)

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

• Btw pogralem trochę w gta v online i czy to jest takie nudne jak mi się wydaje?
                                Single było fajne a tu nie wiem co robić...

Może ewentualnie ktoś szuka na ps4 albo wymienie sie albo sprzedam.

Mam jeszcze dwa wolfy new order i old blood.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

Pracuję...
                                X