Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PS3 czy XBOX 360?? Pomocy!!!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Sprzedam grę na ps4 - Infamous: Second Son -polska wersja - 60zł
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
    Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
    Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• a nie lepiej kupic PS, albo po prostu coś z http://www.edelweiss.com.pl/realizac...-podswietlane/ coś co miałoby trochę konkretniejsze zastosowanie ? w koncu graika o niebo lepsze i wiecej nowszych pozycji ma sie wtedy do grania
      Ostatnio edytowany przez alladyn1; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Jeśli ktoś posiada PS3/PS4, najlepiej z najnowszą Fifą, i chciałby wypożyczyć sprzęt (za $) na majówkę, to poproszę o priv.

Komentarz

• Sprzedam PS4 z grą Wiedźmin 3. Do konsoli całe okablowanie+oryginalny pad i słuchawki. Jak coś to priv
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

Komentarz

• Ktoś gdzieś przerabiał xbox360 ? Polecicie jakiś "serwis" ?

Czy ktoś ma do sprzedania niepotrzebne i sprawne pady do xbox 360 ?

Komentarz

• Mam na sprzedaż dwie gry na PS3 : fifę 17 i GTA V. Zainteresowanych zapraszam na priw.

Komentarz

• Witam, do posiadaczy xbox one - można pograć na tej konsoli w Fight Night Champion? Ogólnie z tą wsteczną kompatybilnością da się zagrać we wszystkie tytuły z poprzedniej generacji xboxa 360? Czy tylko wybrane i odświeżone?
                Poszkodowany w kolizji lub wypadku drogowym? Wypadek przy pracy?
                Bez opłat wstępnych, bezpłatnie zweryfikujemy, czy należy Ci się dopłata do odszkodowania.
                Zorganizujemy auto zastępcze z OC sprawcy. Napisz prywatną wiadomość, zostaw nr tel oddzwonię.

Komentarz

• Zamieszczone przez Rados(L)aw Zobacz posta
                  Witam, do posiadaczy xbox one - można pograć na tej konsoli w Fight Night Champion? Ogólnie z tą wsteczną kompatybilnością da się zagrać we wszystkie tytuły z poprzedniej generacji xboxa 360? Czy tylko wybrane i odświeżone?
                  Wybrane przez MS

Komentarz

• Tutaj lista https://www.xbox.com/pl-PL/xbox-one/...-compatibility
                    Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Przyszedł czas zmiany mojej wysłużonej PS3, stąd pytanie, czy warto dopłacić do PS4 w wersji PRO? (pewnie dopłata ok 400 zł)

Obecnie posiadam TV Samsunga FullHD 60"

Komentarz

• Jak najbardziej się opłaca. Na Youtubie masz mnóstwo filmików, gdzie jest porównanie wersji Pro, oraz standardowej - jak dla mnie różnica jest widoczna. Sam posiadam PS4 Pro i np. w takiej FIFIe 18 czy NHL lub NBA gołym okiem widać różnicę. Nie zastanawiaj się tylko dopłać tę pare stówek i ciesz się z lepszej grafiki.

Komentarz

• Oglądałem filmy na YT i również widzę różnicę, tylko czy tutaj nie jest wyznacznikiem telewizor w 4K? (którego obecnie nie posiadam).

Jeżeli chodzi o gry to głównie FIFA, PES, NBA, GTA

Mimo wszystko chyba dopłacę..

Komentarz

• Moim zdaniem, na tą chwilę, nie warto. To samo jest z Xbox One X. Niby "ulepszają" starsze gry, niby mamy 4K, ale to jeszcze nie jest to. Gry, których nie wspiera Sony/Microsoft bardzo często zawodzą jeśli chodzi o jakość kodu, np. spadek klatek, bugi. Developerzy jeszcze nie okiełznali nowych maszyn i myślę, że dopiero w II połowie roku zaczną pokazywać się gry, dla których warto zmienić "starsze" wersje konsol.
                            Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Trochę już po fakcie, wczoraj kupiłem 4 pro.

Oglądając filmiki z różnicami 4 vs 4 pro utwierdziły mnie w tym przekonaniu. Powiem tak, nie warto pewnie zmieniać z 4 na 4 pro, natomiast przesiadając się z 3 stwierdziłem że 400 zł nie robi aż takiej różnicy.

Kupiłem zestaw z dwoma padami, FIFA 18 i GTA V za 1999 zł.

Komentarz

• Mam głupie pytanie: XboX czy Play Station ?

Od czasu Pegasusa nie miałem konsoli, ale z tego co się orientuję, to powyższe pytanie jest z kategorii blondynki czy brunetki albo Nirvana czy Pearl Jam.
                                Ale tak czy siak muszę 8-latkowi (syn mój własny pierworodny) na komunię sprezentować konsolę i nie wiem co teraz warto kupić. Chłopak nigdy nie miał konsoli ani komputera do gier, sporadycznie grywał na telefonie w jakieś Angry Birdsy czy jakąś platformówkę. Nie przewiduję na tej konsoli jakiegoś wielkiego grania przez sieć, podłączania rakiety tenisowej czy co tam jeszcze można zrobić z konsolami; z drugiej strony wiem, że będzie chciał grać w Minercrafta, bo gada o tym od pół roku. Tatuś nie jest fanem gier, ale nie wykluczam, że jak mnie najdzie jakiś kryzys wieku średniego to nie wykluczam, że sobie kiedyś kupię Fifę i będę grał.

Więcej grzechów nie pamiętam, proszę o poradę
                                Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Pracuję...
                                X