Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PS3 czy XBOX 360?? Pomocy!!!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Tej oferty z Biedronki chyba już nie ma

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• Jest dopiero od wczoraj dostępna, wiec możesz spróbować.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• Mój błąd, dopiero doczytałem, że chodzi o wybrane sklepy

Komentarz

• Podziękował za informacje.
          (L)egionowo

Komentarz

• Czy ktoś grający w PES2016 mógłby napisać, czy jest jakiś patch, który mógłbym wgrać na xbox one?
            Legia

Komentarz

• Panowie, posiadacze ps3. Czy ktos z Was chciałby kupić kilka gier na obecnej promocji na dzielonym koncie? Jest kilka tanich niezłych a koszty można podzielić na dwie osoby.

''Nigdzie na świecie nie ma jak na Żylecie
              Tu mnie znajdziecie zawsze kiedy Legia gra''

Komentarz

• Gdyby ktoś przeglądając internet trafił przez najbliższe parę dni na promocję konsoli z grami podobna do tej z Biedronki to niech da znać. Niby wietrzenia magazynów, ale w necie nic nic widać.

Komentarz

• Zamieszczone przez Warszawiak Zobacz posta
                  Czy ktoś grający w PES2016 mógłby napisać, czy jest jakiś patch, który mógłbym wgrać na xbox one?
                  podbijam pytanie tylko dotyczące PS4. Tzn, że patche są to wiem, ale czy w każdej opcji trzeba ręcznie podmieniać po kolei każdą drużynę? Który patch jest najlepszy, bo trochę tego jest na rynku?
                  "Warszawa jest super jak chcesz to mogę przysiąc..."

Komentarz

• Ma ktoś do sprzedania pada do ps3 sonego ?

Może być używany aby stan był dobry.

Komentarz

• Aby grać w sieci na PS4 potrzebna jest płatna subskrypcja PS Plus. Można ją kupić przez sieć i tam trzeba podawać numer swojej karty płatniczej. A jak to jest z wykupieniem jej poprzez kupno kodu w kioskach czy salonach prasowych itd.? Czy kupując taki kod i chcąc później zasubskrybować PS Plus na swoim PS4 również wymagają podania numeru karty płatniczej czy tylko wprowadza się ten kod i już się ma? I czy PS Plus wymaga zakładania kolejnego konta obok PS Network?
                      O odpowiedź prosiłbym przekonanych jak jest, którzy najlepiej już kupowali subskrypcje PS Plus poprzez kody nabyte w kioskach itd.
                      Ostatnio edytowany przez Taź; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: dodanie treści.

Komentarz

• Zamieszczone przez Taź Zobacz posta
                        Aby grać w sieci na PS4 potrzebna jest płatna subskrypcja PS Plus. Można ją kupić przez sieć i tam trzeba podawać numer swojej karty płatniczej. A jak to jest z wykupieniem jej poprzez kupno kodu w kioskach czy salonach prasowych itd.? Czy kupując taki kod i chcąc później zasubskrybować PS Plus na swoim PS4 również wymagają podania numeru karty płatniczej czy tylko wprowadza się ten kod i już się ma? I czy PS Plus wymaga zakładania kolejnego konta obok PS Network?
                        O odpowiedź prosiłbym przekonanych jak jest, którzy najlepiej już kupowali subskrypcje PS Plus poprzez kody nabyte w kioskach itd.
                        W przypadku kupienia kodu w kiosku wystarczy, że podasz go w konsoli, nic więcej robić nie trzeba. PS Plus to subskrypcja, a nie konto, więc nic dodatkowego nie zakładasz (konta, subkonta)
                        Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Zamienię Until Dawn PL, stan idelany na Project CARS PL stan idelany, oczywiście PlayStation 4. Jak ktoś chętny, to pisać na priv

Komentarz

• Dla mnie xbox 360

Komentarz

• Czy da radę wyzerować swoje statystyki online w Fifa16?

Komentarz

• Czy kupował ktoś gre przez internet z Playstation Store (czy tam SEN) na PS4 przez wirtualne doładowanie konta (przez karte kredytową lub "zdrapkę")? W regulaminie wyczytałem coś takiego:
                                Wszystkie zakupy są dokonywane w walucie i po cenie wyświetlanej podczas składania zamówienia i zawierają wszystkie podatki pośrednie. Obowiązkiem użytkownika jest uregulowanie obowiązującego podatku VAT od importu oraz opłat celnych i opłat bankowych lub związanych z kartami (jeśli takowe obowiązują).
                                Czy to znaczy, że po dokonaniu zamówienia/kupowieniu gry przez ten system to trzeba samemu odprowadzić podatek VAT?

Komentarz

Pracuję...
                                X