Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PS3 czy XBOX 360?? Pomocy!!!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez cffan Zobacz posta
    W iksie obecnie inaczej to wygląda.

brn - 850 zł z CoD, kabelkiem HD i słuchawką z mikrofonem
    Only You

Komentarz

• Co może być przyczyną słabego zainteresowania PlayStation 3? Serwis ZDNET postanowił odpowiedzieć na to pytanie. Przede wszystkim cena. System Sony jest obecnie najdroższą konsolą na rynku, kosztującą 399USD. Dla porównania Wii kosztuje 250USD, zaś Xbox 360 w wersji Arcade zaledwie 199USD, czyli o połowę mniej. Poza tym napęd Blu-ray, który co prawda zwyciężył wojnę formatów, również ciągnie PS3 na dno. Nie tylko opóźnił wprowadzenie konsoli na rynek, ale także znacznie podwyższył jej koszty. W dodatku koszty 1GB w przypadku standardu Blu-ray są znacznie wyższe niż innych formatów. Jest to ponad złotówka, czyli 4x więcej niż koszt 1GB dysków magnetycznych oraz zaledwie 1 ceny napędów typu Flash.

Równie kłopotliwy jest procesor Cell, którego osiągi doskonale prezentują się na papierze, ale jest koszmarem dla producentów gier, ze względu na skomplikowane programowanie. Nintendo tymczasem udowodniło, że ludzie wolą zabawę od podniecania się osiągami konsol, których i tak nie da się w pełni wykorzystać.

Kolejnym gwoździem do trumny może okazać się szybszy rozwój cyfrowych systemów dystrybucji, wspierany przez wzrost prędkości łączy internetowych. Nie wymaga wydawania kilku tysięcy złotych na odtwarzacz Blu-ray, a potem kupowania płyt, które nie tylko są droższe od wydań DVD, ale w pełni mogą je docenić jedynie posiadacze ekranów powyżej 50".
      Taki tekscik znalazlem. Moze troche przebarwiony ale sporo w nim racji.
      Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
        Taki tekscik znalazlem. Moze troche przebarwiony ale sporo w nim racji.
        To jest tekst gościa z jakiegoś angielskiego brukowca jak się mylę, czyli jego wiedzę można porównać do wiedzy Stecia o kibicach.
        Jedyna moim zdaniem racja w tym tekście to cena konsoli, faktycznie dalej jest trochę wysoka.
        Jeszcze nigdy tak wielu nie zawdzięczało tak wiele, tak nielicznym.

Komentarz

• Zarzut ze względu na napęd Blu-ray jest bezsensowny. Wszystkie nowości na początku kosztują bardzo dużo. Ładne kilka lat temu kupowałem nagrywarkę CD-RW i kosztowała ona ponad 500zł - tyle ile dziś nagrywarka Blu-ray.

Moim zdaniem najwięcej przeciwko PS3 mają ludzie, którzy nie wykorzystują jej atutów - ktoś kto będzie grał na pudłowatym TV, w SD nie mając bladego pojęcia o grach czy filmach w HD zawsze będzie uważał za idiotyzm wydawania dużo więcej pieniędzy na PS3 kiedy na X360 ma 'to samo', a do tego jak na razie większy wybór gier.

Komentarz

• pisaliście tu o tym, że iksy kiedyś były bardziej awaryjne, dziś są mniej. Konsole się przecież co jakiś czas liftinguje chyba, więc naturalne, że z każdą edycją błędów jest mniej. Wie ktoś czy jest jakiś kod modelu, albo rocznik od którego warto kupować? Jak kiedyś zmieniałem PS2 na slima to nieopatrznie(bo była okazyjna cena)kupiłem starszą wersję. Po włożeniu chipa, mimo, że wybrałem najlepszy wtedy na rynku, działy się jakieś jaja. Ktoś mi powiedział wtedy, że "ten model XYZ99887742 tak po prostu ma". A jak jest z iksami? bo zdecydowałem się już kupić, tylko teraz zastanawiam się na co warto zwracać uwagę.
            "Warszawa jest super jak chcesz to mogę przysiąc..."

Komentarz

• Zamieszczone przez el majoneze Zobacz posta
              pisaliście tu o tym, że iksy kiedyś były bardziej awaryjne, dziś są mniej. Konsole się przecież co jakiś czas liftinguje chyba, więc naturalne, że z każdą edycją błędów jest mniej. Wie ktoś czy jest jakiś kod modelu, albo rocznik od którego warto kupować? Jak kiedyś zmieniałem PS2 na slima to nieopatrznie(bo była okazyjna cena)kupiłem starszą wersję. Po włożeniu chipa, mimo, że wybrałem najlepszy wtedy na rynku, działy się jakieś jaja. Ktoś mi powiedział wtedy, że "ten model XYZ99887742 tak po prostu ma". A jak jest z iksami? bo zdecydowałem się już kupić, tylko teraz zastanawiam się na co warto zwracać uwagę.
              Według tego co głoszą na przeróżnych forach, to nie trafisz raczej starszych (awaryjnych) modeli w sklepie. Ja bym radziła Ci skoczyć do Saturna. Swego czasu tam było najtaniej. Zresztą teraz (przed świętami) też mieli najkorzystniejsze ceny.
              Only You

Komentarz

• Z nieoficjalnym informacji wynika, że Razem z premierą KillZone 2 cena PS3 80GB zostanie zmniejszona do 199 funtów Brytyjskich. Kumpel z game.co.uk mi mówił

Komentarz

• po pierwsze- http://gry.onet.pl/1907125,,wyciek_w...wiadomosc.html

po drugie,Majonez jakoś się ustawimy w tym tygodniu po te płyty,napisz jak Ci gry podpasowały.

po trzecie-niech jakiś x-boxowiec rzuci,kilka dobrych tytułów do zassania.
                  "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Flipie, no ja właśnie czekam na jakiś termin, jak w tygodniu to najchętniej po wtorku bym do Ciebie podbił. Podpasowały mi zajebiście. Mam tylko problem z PESem, ale to na priva Mirrors Edge jest miazgą, wkręciła się nawet moja kobieta, która jak się dowiedziała, że pierwszy zakup do naszego wspólnego mieszkania to konsola chciała sobie w odwecie kupić kota:P

a poza tym to xbox wciąga jak siemasz. Myślałem, że jestem już za duży na taką zajawkę, a na razie to zastanawiam się czy mnie przez to granie nie wyrzucą ze studiów i roboty
                    Ostatnio edytowany przez el majoneze; [ARG:4 UNDEFINED].
                    "Warszawa jest super jak chcesz to mogę przysiąc..."

Komentarz

• Ja mam właśnie taki dylemacik.... .

Rozważam kupno konsolki, bo PS2 zbyłem jakiś czas temu i już na strasznym głodzie jestem

Stuacja ma się tak, że kasa na konsole jest, tyle że telewizor mam dość dziadowski.

No i teraz jest pytanie, czy opłaca mi się inwestować w tej stuacji w PS3, skoro ani z Blue Raya nie będę korzystał (wszystko oglądam na dobrym kompie), ani nie poczuję klasy Full HD?? Z drugiej strony trochę mnie gryzie kupowanie tak awaryjnego urządzenia jak X360... .

Komentarz

• Zamieszczone przez TZD Zobacz posta
                        edit: yusta szkoda ze tak zjeżdżasz konsole Sony, wygląda to jak byś pracowała dla microshitu. Sony ps3 wprowadziło na rynek z myślą o byciu na nim przez jakieś 8-10 lat, będą kolejne przystawki do ps3, nie zanosi się prędko by pojawiła się następna konsola
                        Z linka wrzuconego przez Flipa: Planowana premiera PS4 to 2011 rok...

Only You

Komentarz

• Zamieszczone przez BiKTOP Zobacz posta
                          Ja mam właśnie taki dylemacik.... .

Rozważam kupno konsolki, bo PS2 zbyłem jakiś czas temu i już na strasznym głodzie jestem

Stuacja ma się tak, że kasa na konsole jest, tyle że telewizor mam dość dziadowski.

No i teraz jest pytanie, czy opłaca mi się inwestować w tej stuacji w PS3, skoro ani z Blue Raya nie będę korzystał (wszystko oglądam na dobrym kompie), ani nie poczuję klasy Full HD?? Z drugiej strony trochę mnie gryzie kupowanie tak awaryjnego urządzenia jak X360... .
                          zieeew...

Skąd masz te rewelacje na temat awaryjności X360?
                          Obecnie sprzedawane modele NIE PRZEGRZEWAJĄ SIĘ, a taki był powód 90% awarii w tych konsolach.
                          Kup Premium z twardym dyskiem. Każdą grę instaluj na dysku, to w ogóle się nie będzie konsola grzała, a i śmiga wtedy cicho.
                          Only You

Komentarz

• Zamieszczone przez yusta Zobacz posta
                            zieeew...

Skąd masz te rewelacje na temat awaryjności X360?
                            Obecnie sprzedawane modele NIE PRZEGRZEWAJĄ SIĘ, a taki był powód 90% awarii w tych konsolach.
                            Kup Premium z twardym dyskiem. Każdą grę instaluj na dysku, to w ogóle się nie będzie konsola grzała, a i śmiga wtedy cicho.
                            Takie ploty po wsi chodzą

Dzięks za radę!

Komentarz

• mi sie nic nie przegrzewa i jestem bardzo zadowolony

Komentarz

• Zamieszczone przez Fester Zobacz posta
                                jestem bardzo zadowolony
                                To opłaca się zainwestować w wersję Elite X360?? Poza większą pamięcią i kolorkiem to czymś się różni??

Komentarz

Pracuję...
                                X