Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PS3 czy XBOX 360?? Pomocy!!!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Dzięki Panowie

Komentarz

• Tak sobie chcę ponapierdzielać w parę starszych tytułów.. co byście polecili:

- Alan Wake,
      - Hitman Rozgrzeszenie,
      - Red Dead Redemption,
      - Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction,
      - Crysis 2,
      - Max Payne 3
      - Wiedźmin 2,

Głównie chodzi o to żeby się szybko nie nudziła i nie była zbyt łatwa. Kupię dwie z powyższych.

Mafia 2, Assassin’s Creed III, Far Cry 3 - i jedną z tych, co radzicie?
      A Melanż Trwa...

Komentarz

• Max Payne 2, Wiedźmina 2 oraz Mafię 2.

Wszystko zależy od tego co lubisz. Z tych tytułów można spokojnie wszystko ogarnąć na gametrader.pl za dobra cenę. Ewentualnie możesz potem z kimś się wymienić na jakiś inny tytuł.

Komentarz

• Wiedźmin 2
          Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Z pierwszej listy zdecydowanie Red Dead Redemption. Dla mnie jedna z najlepszych gier w jakie grałem i to mimo, że nigdy nie byłem fanem westernów. Klimat gra ma kapitalny. A druga to albo Wiedźmin albo Hitman, bo reszta to średniawki. Z drugiej listy nie może być innego wyboru niż Mafia 2.
            Jakbyś się decydował na RDR to możesz uderzyć na priv bo mam do sprzedania.
            Ostatnio edytowany przez R.; 7199.
            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Właśnie patrzę na gametradzie te gierki i się zastanawiam co zamówić. Nie chcę wydawać na coś co przejdę w dzień ani grę, która będzie długa ale zanudzi fabułą albo zbyt prosta rozgrywką.

A co myślisz od Red Dead?

E: Dzięki za uwagi.. zawsze lepiej zapytać na forumce niż kupić w ciemno na chybika.
              Ostatnio edytowany przez Chmielo; 28436.
              A Melanż Trwa...

Komentarz

• to ja wybiję się i z ostatniej trójki bym wziął Far Cry 3 - fajna rozgrywką na 30+ godzin.

Komentarz

• Miałem RDR, wcześniej dużo grałem w Call of Juarez i powiem tak: Gra jest fajna, dużo lepsza niż CoJ ale wkvrwiłem się jak zajebali mi konia i przez 30 minut zapierdalał.em po pustyni żeby wrócić do miasta

Komentarz

• Zamieszczone przez Sosen Zobacz posta
                    Miałem RDR, wcześniej dużo grałem w Call of Juarez i powiem tak: Gra jest fajna, dużo lepsza niż CoJ ale wkvrwiłem się jak zajebali mi konia i przez 30 minut zapierdalał.em po pustyni żeby wrócić do miasta
                    A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Sosen Zobacz posta
                      Miałem RDR, wcześniej dużo grałem w Call of Juarez i powiem tak: Gra jest fajna, dużo lepsza niż CoJ ale wkvrwiłem się jak zajebali mi konia i przez 30 minut zapierdalał.em po pustyni żeby wrócić do miasta
                      A wystarczyło założyć na tej pustyni obóz, z którego można się przemieścić na wybraną lokalizację.
                      Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Teraz mi to mówisz ?

Komentarz

• Dobra.. Max Payna, RDR i Wiedźmina sobie wezmę. Mafię i Assassina brat ma na playstation także jak przejdzie to się wymienimy konsolami (chociaż lepiej mi się gra na padzie od xboxa).

Zastanawiam się jeszcze nad FarCry'em. Może ktoś z grubsza opisać tę gierkę? Warto wydawać 5 dyszek?
                          A Melanż Trwa...

Komentarz

• Kupie nowe GTA V na PS3. Ma być w folii i w rozsądnej cenie

Komentarz

• A najlepiej za darmo i z dostarczeniem do domu !!

Komentarz

• Jakby się komuś znudziła Fifa 14 na Xboxa360 i chciałby opylić za rozsądną cenę- niech podbija na priva.

Komentarz

Pracuję...
                                X