Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

linki ,fotki ,dowcipy :)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• miszczowskie !!!!!!!!!!!!!!!!!!

opowiem kolezanka

nie radzę...moje już się obraziły
    Wojtek Łokietek Szala

Komentarz

• Komentarz

• mistrzowskie gdzie to znalazles?

Ps: ostatnio o jakis dziwnych porach forum przegladam
        brzydki, zły i szczery

Komentarz

• komu ta vlepa ma przysr**?
          Wojtek Łokietek Szala

Komentarz

• Zamieszczone przez Żuku
            komu ta vlepa ma przysr**?
            no chyba Craxie, nie?

Komentarz

• Zamieszczone przez Żuku
              miszczowskie !!!!!!!!!!!!!!!!!!

opowiem kolezanka

Mąż do żony:
              - Teresa, daj kolację.
              - A czarodziejskie słowo?
              - Biegiem!
              From flood into the fire
              One thousand voices sing
              We're in this together
              For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul
                Zamieszczone przez Żuku
                miszczowskie !!!!!!!!!!!!!!!!!!

opowiem kolezanka

Mąż do żony:
                - Teresa, daj kolację.
                - A czarodziejskie słowo?
                - Biegiem!
                mnie wczoraj koleżanka powiedziała, że z takim podejściem żadnej sobie nie znajdę . Powiedziała także,że będzie musiała ostrzec moją przyszłą żone w co się pakuje - I GDZIE TUTAJ PRZYJAŹŃ! Głupie baby :P Mało im swobód to muszą jeszcze życie uprzykszać.

no chyba Craxie, nie?
                no nie wiem...to jakoś tak dwojako ale niech będzie, nie znam się.
                Wojtek Łokietek Szala

Komentarz

• Tak po prawdzie to ta vlepa jest głupia po prostu.

Jedna z najgłupszych anty jakie widziałem i tyle!!
                  "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Pani kazała na lekcję przygotować dzieciom historyjki z morałem. Historyjki mieli dzieciom rodzice opowiedzieć. Następnego dnia dzieci po kolei opowiadają, pierwsza jest Małgosia.
                    - Moja mamusia i tatuś hodują kury - na mięso. Kiedyś kupiliśmy dużo piskląt, rodzice już liczyli ile zarobią, ale większość umarła.
                    - Dobrze Małgosiu a jaki z tego morał?
                    - Nie licz pieniędzy z kurczaków zanim nie dorosną - tak powiedzieli rodzice
                    - Bardzo ładnie.
                    Następny Mareczek:
                    - Moi rodzice mają wylęgarnie kurcząt. Kiedyś kury zniosły dużo jaj, rodzice już liczyli ile zarobią, ale z większości wykluły się koguty.
                    - Dobrze Mareczku a jaki z tego morał?
                    - Nie z każdego jajka wylęga się kura - tak powiedzieli rodzice.
                    - Bardzo ładnie.
                    No i wreszcie grande finale czyli prymas Jasio (pani łyka valium):
                    - Łociec to mnie tak pedział: Kiedyś dziadek Staszek w czasie wojny był cicho ciemnym. No i zrzucali go na spadochronie nad Polską. Miał przy sobie tylko mundur, giwere, sto naboi, nóż i butelkę szkockiej whisky. 50 metrów nad ziemią zauważył, że leci w środek niemieckiego garnizonu. Niemcy już go wypatrzyli, więc dziadek Staszek wychlał całą whisky naraz, żeby się nie stłukła, odpiął spadochron i spadł z 20 metrów w sam środek niemieckiego garnizonu. I tu dawajta ! Pandemonium ! Dziadek Staszek pruje z giwerki ! Niemcy walą się na ziemię jak afgańskie domki! Juchy więcej niż na filnach z gubernatorem Arnoldem. Z 80 ubił i jak skończyły mu się pestki wyjął nóż i kosi niemrów jak Boryna zborze. Na 30 klinga poszłaaaa, pozostałych dziadek zajebał z buta i uciekł...
                    W klasie konsternacja. Pani, mimo valium - w spazmach, pyta się :
                    - Śliczna historyjka dziecko, ale jaki morał ?
                    - Też się taty pytałem a on na to: "Nie wkurwiaj dziadka Staszka jak se popije"

Komentarz

• Stirlitz poszedł do lasu, ale ani borowików, ani podgrzybków, ani nawet opieniek nie było.
                      - Pewnie nie sezon - pomyślał Stirlitz, siadając w zaspie.

Stirlitz szedł nocą przez las. Nagle zobaczył na drzewie świecące oczy.
                      - Sowa - pomyślał Stirlitz.
                      - Sam jesteś sowa - pomyślał Bormann.

Himmler wzywa jednego ze współpracowników:
                      - Powiedzcie dowolną liczbę dwucyfrową
                      - 45
                      - A czemu nie 54?
                      - Bo 45!
                      Himmler zapisuje w aktach "charakter nordycki" i wzywa następnego:
                      - 28
                      - A czemu nie 82?
                      - Może być i 82, ale lepsza jest 28.
                      Himmler zapisuje w aktach "charakter bliski nordyckiemu" i wzywa kolejnego:
                      - 33
                      - A czemu nie... a to wy, Stirlitz.

Jasiek chodzi na imprezę co tydzień, Mariola co 16 dni. Znając okres cyklu miesiączkowego Marioli oblicz prawdopodobieństwo, że na wspólnej imprezie wpadną.
                      Oblicz prawdopodobieństwo, ze będą to bliźniaki.
                      Pyt. dodatkowe (+3 punkty) ile będą wynosić alimenty po 6 latach?

Podobno możliwe do obliczenia.

Nagrodę otrzymali również Kambodzańczycy z prowincji Svay Rieng, którzy w barze poszukiwali dreszczyku emocji, skacząc na potężną minę przeciwczołgową. "Ich żony nie znalazły później w kraterze po eksplozji nawet kawałeczka mięsa", relacjonowali świadkowie.

Nie róbcie tego w domu
                      Niesłusznie Skazani

Komentarz

• http://www.allegro.pl/show_item.php?item=43154315 .... no .... 300 ... przecież na raz to zawału można dostać :O
                        Wojtek Łokietek Szala

Komentarz

• Facet cicutko podszedł do barku. Otworzył, wyjął pół litra i szklaneczkę "literatkę", odkręcił flaszkę i już miał nalewać gdy usłyszał głos żony:
                          - Zostaw! Stoi to niech stoi. Może ktoś przyjdzie, może ja do kogoś pójdę?
                          Facet zabulgotał, aż nim zatrzęsło ale nic nie powiedział. Zakręcił flaszkę, postawił w barku, usiadł i wbił wzrok w ekran telewizora.
                          Wieczorem w łóżku żona przytula się do faceta i zaczyna się do niego dobierać. Ten odwzajemnia pieszczoty, ale gdy żona już go miała dosiadać odsuwa ją stanowczo:
                          - Zostaw! Stoi to niech stoi. Może ktoś przyjdzie, może ja do kogoś pójdę...

Kobieta budzi się w środku nocy i widzi że jej mąż chodzi nerwowo po pokoju.
                          - Tadek co Ci?
                          - A, tak mi się strasznie kobiety chce...
                          - No to chodź...
                          - Eeeeee, jakoś to rozchodzę...
                          From flood into the fire
                          One thousand voices sing
                          We're in this together
                          For whatever fate may bring

Komentarz

• Pozdrawiam MeLa
                            Coś z szafy Dziadka …http://republika.pl/mela/

Komentarz

• Z ostatniej chwili!
                              Husajn podobno nie zginął we wczorajszym bombardowaniu Bagdadu. Za to wśród jego sobowtórów zapanowala panika, bo mu nogę urwało...

* * *
                              - Dlaczego Irakijczycy tak szybko wycofywali się pod
                              naporem wojsk amerykańskich?
                              - Posłuchali doradców rosyjskich, którzy opierając się na własnych doświadczeniach zalecili wciągnąć napastnika w głąb własnego terytorium i poczekać na nadejście mrozów.
                              * * *
                              Powell przychodzi do Busha i mówi:
                              - George, mam dla ciebie dwie wiadomości: dobrą i złą. Którą najpierw chcesz usłyszeć?
                              - Złą.
                              - Irak ma broń nuklearną.
                              - A dobra wiadomość?
                              - Będą ją zrzucać z wielbłądów.
                              * * *
                              Treść jednej z ulotek rozrzucanych nad Bagdadem:
                              "McDonald's wkrótce w Bagdadzie. Zbierz cztery takie same ulotki. Po zakończeniu naszych bombardowań dostaniesz bezpłatnie Coca-Colę".
                              * * *
                              - Po Amerykanach, Brytyjczykach i Australijczykach do Iraku przybyli Polacy. W jakim celu?
                              - Żeby kraść Irakijczykom koła od czołgów...
                              * * *
                              - Niemiecka drużyna piłkarska niedawno zremisowała 1:1 z Litwą, o której mówi się, że ma słabą obronę. Armia amerykańska ma dziś podobny problem z Irakiem...
                              * * *
                              - Jak jest po arabsku: Irak?
                              - Wietnam.
                              * * *
                              - Jakich jest 5 powodów uderzenia na Irak?
                              - Shell, Exxon, Mobil, Texaco i BP.
                              * * *
                              - Prezydent Bush powiedział, że jeśli Irak pozbędzie się Saddama, pomoże narodowi irackiemu, dostarczając mu żywności, lekarstw, budując mieszkania i rozwijając oświatę.
                              - Ekstra! A może Bush mógłby przedstawić podobny program także dla Polski?
                              * * *
                              (Dowcip dla osób znających język angielski)

Bush otrzymał zaszyfrowaną depeszę o treści: 370HSSV- 0773H i przekazał ją do rozszyfrowania CIA. CIA też nie wiedziała o co chodzi, wobec czego depeszę wysłano do Clintona. Ten, po zapoznaniu się z depeszą, powiedział:
                              - Wystarczy przeczytać ją do góry nogami.
                              * * *
                              Po pojmaniu przez Irak kilku żołnierzy amerykańskich, jedna z gazet napisała:
                              "Niezwykłe osiągnięcie Stanów Zjednoczonych. Mimo burz piaskowych, siedmiu Amerykanów dotarło już do Bagdadu".
                              Dałbym tysiąc dolarów, żeby zostać milionerem...
                              http://www.swistak.pl/p/53910/

Komentarz

Pracuję...
                              X