Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

linki ,fotki ,dowcipy :)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta

Powiedz to Piłsuskiemu, ja nie pojawiam się pijany na uroczystościach państwowych.

https://mobile.twitter.com/winatuska...82137171652608

Piłsudskiemu, idioto.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Panu Jacowi zalecamy nie denerwować się nazbyt, gdzie się podziało Pańskie poczucie humoru.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
        Panu Jacowi zalecamy nie denerwować się nazbyt, gdzie się podziało Pańskie poczucie humoru.
        Przy czytaniu wpisów debili czasem puszczają mi zawory, głąbie.
        "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
        "
        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Fajne fotki i niezły "gwiazdozbiór"

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję  Nazwa: Eu1Un2yXcAUaMQM?format=jpg&name=360x360.jpg Wyświetleń: 0 Rozmiar: 12,5 KB ID: 2578194
          Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję  Nazwa: Eu1UpOjXMAE1vaJ?format=jpg&name=360x360.jpg Wyświetleń: 0 Rozmiar: 15,6 KB ID: 2578195
          Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję  Nazwa: Eu1UqhGXMAMEpKW?format=jpg&name=360x360.jpg Wyświetleń: 0 Rozmiar: 15,3 KB ID: 2578196
          Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję  Nazwa: Eu1UroAWYAICc79?format=jpg&name=360x360.jpg Wyświetleń: 0 Rozmiar: 14,8 KB ID: 2578197

Lityński, Macierewicz, Michnik, Korwin-Mikke, Gross, Kuroń, Smolar, Blumsztajn
          Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Komentarz

• Mój Boże jaki to był/jest bezbek
              Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Kryszak bezbek? Pan Kryszak w tamtym czasie był mistrzem a jak pokazuje życie był też prorokiem.

Bezbekiem jest teraz co sam przyznał, dlatego też rzadko występuje. Podobno choruje.

Ostatnio edytowany przez Tommy Johnson; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Komentarz

• ​Chyba forumkę ominęła istotna wiadomość, choć poprawcie jeśli nie zaglądałem tu wcześniej.

Dobrze kojarzony poseł poprzedniej kadencji kandydatem na prezydenta Nigerii. Przez chwilę naszła mnie myśl czy czasem nie wrzucić tego do wątku międzynarodowego z myślą nadziei na owocną współpracę pomiędzy naszymi "bratnimi" narodami, w końcu to nasz wspólny człowiek. Makumba ska Polska Afryka Afryka Polska

​​

Komentarz

Pracuję...
                    X