Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

linki ,fotki ,dowcipy :)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    Przecież to V kolumna od Broniarza.
    "Nie chcieliście nam pomóc ,to teraz wam narobimy bałaganu w tv...."
    Przecież to takie czytelne .
    )
    Leokadiusz jest niepowtarzalny.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
      Przecież to V kolumna od Broniarza.
      "Nie chcieliście nam pomóc ,to teraz wam narobimy bałaganu w tv...."
      Przecież to takie czytelne .
      )
      Ten deb czym jest, to wiadomo...
      Ale ogólnie Stout ten wysyp kurwów na forum, szczególnie tu i teraz cholernie mierzi.
      I na pewno nie są i nigdy nie będą moimi braćmi, zwłaszcza po szalu

Komentarz

• Wielu z Was siedzi w domach, jak się nudzicie to wklejam:
        https://www.youtube.com/watch?v=BG77UD_UXu4
        na żywo Marcin Najman vs Stanowski i widzowie

Komentarz

• Pokonanie Najmana nie jest jakimś wielkim wyczynem ale wczoraj było K.O. Stano go delikatnie mówiąc zniszczył.Tamten się ratował m.in . laniem wodą...

Komentarz

• Chcieli mieć HejtPark to był. Trochę bagna, trochę żenady, gospodarz też się ładnie zagotował po telefonie jednego z widzów. Ale ogólnie to Panowie chyba nie do końca wiedzieli w co się pakują z taką formą programów
            Borek na twiterze: "Komu się nie podobało, przepraszam. Może to dla mnie jeden most za daleko. Traktuję to jako kolejne medialne doświadczenie. Ale zastanowię się nad tym. Dobrej nocy. Dziękuję
            @MarcinNajman za wizytę
            "

Komentarz

• Najman początek miał nawet dobry a później tylko irytował tym ciągłym wyciąganiem info z telefonu i te jego tłumaczenia porażek, wymienianie jakichś nazwisk itd, im dalej tym gorzej. Miałem nadzieję, że pociśnie jakoś Stanowskiemu, niestety walił ślepakami i niestety musiałem się z Zakolakiem często zgadzać. Fonfara też telefonicznie dostosował się do poziomu programu. Ogólnie pierwszy raz obejrzałem, być może ostatni, zobaczymy.

P.S. O co cho z tym Borkiem i jakąś Tajlandią? Coś mnie ominęło. Jakieś stare brudy czy jakiś nowy skandalik?

Komentarz

• Najman generalnie miał rację, a Stanowski pokazał po raz kolejny, że jest *****. Szkoda, że skończyło się na wodzie i nie dostał lepa.

Komentarz

• Najman wypadł wg. mnie dobrze. Borek fajnie prowadził rozmowę i był relatywnie neutralny. Irytował Stanowski.

Komentarz

• Nie wiem jak musiałbym się nudzić, (i chyba mocno uderzyć w głowę), żeby spędzać wieczór oglądając jak się Najman kłóci ze Stanowskim. Panowie. Narodowa kwarantanna to czas, kiedy możecie rozwijać swoje pasje, uczyć się nowych umiejętności. Nie marnujcie go na takie bzdety.
                    Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                    -------------
                    Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Będąc w pracy, po ogarnięciu ważniejszych rzeczy lubię sobię coś puścić w tle coś mało angażującego

Komentarz

• Przyznaję się, obejrzałem kawałek. Ale tylko z nadzieją, że Stanowski wyłapie bułę od Najmana. Niestety Najman to miękka faja, ale Stanowski kilka razy miał minę jakby trzeba było pieluchę zmienić. Ogólnie niezła żenada - to całe środowisko dziennikarsko-celebrycko-bokserskie. Borek próbował ratować sytuację, ale nie wiedział w jakie gówno go wciągnęli. "Kanał sportowy" = dno.

Komentarz

• Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
                          I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
                            Najman początek miał nawet dobry a później tylko irytował tym ciągłym wyciąganiem info z telefonu i te jego tłumaczenia porażek, wymienianie jakichś nazwisk itd, im dalej tym gorzej. Miałem nadzieję, że pociśnie jakoś Stanowskiemu, niestety walił ślepakami i niestety musiałem się z Zakolakiem często zgadzać. Fonfara też telefonicznie dostosował się do poziomu programu. Ogólnie pierwszy raz obejrzałem, być może ostatni, zobaczymy.

P.S. O co cho z tym Borkiem i jakąś Tajlandią? Coś mnie ominęło. Jakieś stare brudy czy jakiś nowy skandalik?
                            Na Wykopie czytałem że chodziło o jego wyjazd do Tajlandii bez żony i trochę tam poszalał,foty porobił i jakieś wyciekły do sieci

https://twitter.com/kiraale_/status/...131781/photo/1

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
                              Panowie. Narodowa kwarantanna to czas, kiedy możecie rozwijać swoje pasje, uczyć się nowych umiejętności.
                              Ileż można szydełkować? :P

Komentarz

• Zamieszczone przez L.. Zobacz posta
                                Pokonanie Najmana nie jest jakimś wielkim wyczynem ale wczoraj było K.O. Stano go delikatnie mówiąc zniszczył.Tamten się ratował m.in . laniem wodą...
                                Co ty fajo robisz na tym forum to ja nie wiem
                                Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

Pracuję...
                                X