Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

linki ,fotki ,dowcipy :)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Komentarz

• Zamieszczone przez Mayhe(L) Zobacz posta
      ciamciaramciam

Był RAZ, Grzegorz, teraz kolej na Krula

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta

...na rozpisce jest, że w trzeciej minucie będziemy szkalować konfederację...
        Nie moja bajka ale wywiad z krulem ciekawy.
        Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• Przydatne jeżeli ktoś chce być na bieżąco z CONVID-19.

https://gisanddata.maps.arcgis.com/a...23467b48e9ecf6

Komentarz

• To też warto śledzić

ZAKŁAD EPIDEMIOLOGII CHORÓB ZAKAŹNYCH I NADZORU
            Pracownia Monitorowania i Analizy Sytuacji Epidemiologicznej

http://wwwold.pzh.gov.pl/oldpage/epi...rypa/index.htm

W okresie od 16 do 22 lutego 2020 r. zarejestrowano w Polsce ogółem 211.983 zachorowania i podejrzenia zachorowań na grypę. - Średnia dzienna zapadalność wynosiła 78,9 na 100 tys. ludności. - Odnotowano 9 zgonów z powodu grypy.

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
              Przydatne jeżeli ktoś chce być na bieżąco z CONVID-19.
              Od dwóch bodajże dni mi nie działa, pokazując jakiś błąd skonfigurowania...
              Tym niemniej należy traktować to wyłącznie w kategoriach ciekawostki i nie panikować, bo jak wskazał Mayhe(L), jest jeszcze w Polsce zwykła grypa. I potwierdzonych od początku roku 25 zgonów z jej powodu. Nie sądzę, by ów "zabójczy koronawirus" był w stanie pokonać naszą grypę.
              Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
              Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
              ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмº

Komentarz

• Zamieszczone przez EyeQueue Zobacz posta
                Tym niemniej należy traktować to wyłącznie w kategoriach ciekawostki i nie panikować, bo jak wskazał Mayhe(L), jest jeszcze w Polsce zwykła grypa. I potwierdzonych od początku roku 25 zgonów z jej powodu. Nie sądzę, by ów "zabójczy koronawirus" był w stanie pokonać naszą grypę.
                U mnie działa bez problemów.
                Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Zamieszczone przez EyeQueue Zobacz posta
                  Grypa w zeszłym roku zabiła w Polsce około 150 osób. Rocznie na świecie jej śmiertelny bilans szacuje się między 0,5 a 1 milionem. Nie zmienia to faktu że CONVID-19 z tych czy innych względów może wpłynąć na nasze życie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
                    Grypa w zeszłym roku zabiła w Polsce około 150 osób. Rocznie na świecie jej śmiertelny bilans szacuje się między 0,5 a 1 milionem. Nie zmienia to faktu że CONVID-19 z tych czy innych względów może wpłynąć na nasze życie.
                    Jak dla mnie to albo nie znamy prawdziwej skali umieralności, albo ktoś specjalnie sra żarem, żeby wprowadzić świat w stan paniki. Jaka jest teraz oficjalna umieralność? 3%? A w przedziale wiekowym do 70lat 0,5%? Na nasze życie póki co to może mieć wpływ taki, że pozamykają sklepy, branża lotnicza i turystyczna dostaną po dupie, odwołają wielkie imprezy sportowe i gospodarki zaczną mieć zadyszkę. Pytanie komu na tym zależy?

Komentarz

• "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                      Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                      Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                      Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                      "
                      Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Ponieważ koronawirus, jak na epidemię przystało, infekuje kolejne tematy forumki, pozwoliłem sobie podjąć próbę odizolowania go w jednym temacie
                        http://forum.legionisci.com/showthre...36#post1676036
                        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Dziś (26.02) otwarto we Włocławku pierwszy sklep Castoramy. Na klientów czekało tego dnia sporo promocji. Były m.in. drabiny, farby, myjki Karcher. Hitem okazały się jednak... darmowe wiadra. Ten film musisz koniecznie zobaczyć.

Komentarz

• Czytasz "Miażdżąca przewaga oceny 1 w sondzie"

Wchodzisz na stronę

41 głosów

Komentarz

• Andrzej Kostyra
                              @akosekos
                              ·
                              46 min
                              Tony Romeo, były QB Dallas Cowboys pobił komentatorski rekord świata. Podpisał kontrakt z CBŚ, roczne zarobki za komentowania NFL... 17 mln dol. rocznie.W/g mojej wiedzy najlepsi polscy komentatorzy (wliczając piłkarskich) zarabiają około 1/300 tego.
                              ..

Komentarz

• Taki niskich lotów żarcik, ale daje do myślenia:
                                https://twitter.com/PaniRenatka10/status/1233748288010178561

"Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                                Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                                Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                                Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                                "
                                Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Pracuję...
                                X