Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

linki ,fotki ,dowcipy :)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• ciamciaramciam

Był RAZ, Grzegorz, teraz kolej na Krula

Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• Co w tym nadzwyczajnego?

Komentarz

• Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
        Pewnie już widzieliście tą katastrofę budowlaną w Rosji...

... kurcze wiem, że tragedia, ale to wygląda tak... filmowo. Cała konstrukcja trzymała się na jednym elemencie, do tego ta próba ucieczki robotnika.
        Widać dokładnie, że zdążył wskoczyć.
        I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
        Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
          Widać dokładnie, że zdążył wskoczyć.
          No nie bardzo. W koszu siedział jeden gość, a ten co ciął próbował wskoczyć ale się nie udało.
          Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mayhe(L) Zobacz posta
            ciamciaramciam

Był RAZ, Grzegorz, teraz kolej na Krula

A co to za pokemon, bo nie kojarzę?
            (ten z prawej, gwoli ścisłości)

Komentarz

• Zamieszczone przez szaka Zobacz posta
              A co to za pokemon, bo nie kojarzę?
              (ten z prawej, gwoli ścisłości)

Jaruzelska, prowadzi kanał na youtube.

p.s. z tych Jaruzelskich

Komentarz

• Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
                Jaruzelska, prowadzi kanał na youtube.

p.s. z tych Jaruzelskich
                Łoo kuffa, dzięki.
                Mea culpa, bez przyciemnianych cyngli nie miałem szans rozpoznać.
                btw: nie .uchałbym.

Komentarz

• No i? Gozdyry, Olejnikowe czy inne Lewickie powinny się od niej uczyć w jaki sposób należy traktować interlokutora, nawet jeśli się z nim nie zgadza.

Komentarz

• https://mobile.twitter.com/bwroblews...293547009?s=09
                    Ruda, Szczurek i Hazardzista.
                    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                    "
                    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                      Ehhh, gdybym był stary i głupi to latał bym za nimi z większymi transparentami w stylu " Nudzi nam się i szukamy chuuja do dupy".

Komentarz

• Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
                        Dzisiejsza młodzież, to widzę tak bardziej "na bogato":

Kurcze, jako rocznik '85 czuję się staro, bo za nic tego nie ogarniam Ile się kiedyś trzeba było naoszczędzać z kieszonkowego, dorobić, żeby kupić pierwsze oryginalne buty np
                        Tak ogladajac to po glosnym teledysku Maty (zeby nie bylo, nie kumam fenomenu tego kawalka ani zaden inny kawalek nie przypadl mi do gustu) to w zasadzie nie wiem jak skomentowac... jakby do tego dodac jakies youtubowe wytwory lordy kruszwile czy inne gowna, ktore maja po kilka mln wyswietlen to bardziej mnie to przeraza niz zastanawia KTO i PO CO takie badziewie oglada

Wyczuwam, ze mlodziez dzis to jedno wielkie bajoro intelektualnie (z pewnie i mam nadzieje kilkoma % normalnych).

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

• Szkoda, że już po Walentynkach.

Komentarz

• Ponoć filmik z Wuhan. Jeśli to nie fake to nie powiem, włos się trochę na głowie jeży.
                            https://www.youtube.com/watch?v=opFCAWZHpzg
                            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez R. Zobacz posta
                              Ponoć filmik z Wuhan. Jeśli to nie fake to nie powiem, włos się trochę na głowie jeży.
                              https://www.youtube.com/watch?v=opFCAWZHpzg
                              "Nagrania z odizolowanego Wuhan, na których słychać krzyki mieszkańców z okien, wzbudziły komentarze w mediach społecznościowych. Wbrew sugestiom internautów nie są to krzyki "rozpaczy, lęku i buntu", tylko wyrazy wzajemnego wsparcia oraz uznania dla zmarłego lekarza."

https://konkret24.tvn24.pl/swiat,109...e,1004285.html

Komentarz

• Co prawda w Poznaniu (w Gdańsku udało się zablokować), nie mniej kto ma serce po właściwej stronie, warto podpisać.
                                https://genderowakarta.pl
                                „Na gruzach starego świata powstał nowy, znacznie gorszy, skażony anglosaskim cynizmem, zakłamaniem i podłością. Bez porównania więcej zła wyrządzili na świecie anglosascy mężowie stanu niż Hitler i Stalin razem wzięci. Tamci zabili ciała, ci zabili dusze milionów.” Zbigniew Blichewicz "Szczerba".

Komentarz

Pracuję...
                                X