Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

linki ,fotki ,dowcipy :)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez OrdoIurisLL Zobacz posta
    ...
    yebłem

Komentarz

• [emoji6]

Komentarz

• Na TVP Sport leci teraz Stan Fubolu, włączyłem z opóźnieniem, gościem Piotrek Świerczewski. I teraz mam pytanie, to jakiś bekowy odcinek czy serio Świr przygotowuje się do jakichś walk w klatce?

P.S. Nie chciałem pytać w temacie sportowym bo raczej nie wypada

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
          Na TVP Sport leci teraz Stan Fubolu, włączyłem z opóźnieniem, gościem Piotrek Świerczewski. I teraz mam pytanie, to jakiś bekowy odcinek czy serio Świr przygotowuje się do jakichś walk w klatce?

Niestety tak, fame MMA czy jakoś tak nazywa się nowa organizacja, psełdocelebryci ,blogerzy itp leją się po pyskach.

Wysłane z mojego POT-LX1 przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• On nie będzie walczył w fejmie tylko w Free Fight Federation zresztą od dłuższego czasu chciał do KSW się dobić (FFF to ich inicjatywa) na freaka.
            Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
              Na TVP Sport leci teraz Stan Fubolu, włączyłem z opóźnieniem, gościem Piotrek Świerczewski. I teraz mam pytanie, to jakiś bekowy odcinek czy serio Świr przygotowuje się do jakichś walk w klatce?

Komentarz

• Zgadza się

Komentarz

• Lechia Gdańsk SA
                  @LechiaGdanskSA

Mamy już oficjalne potwierdzenie! Kibice Lechii na meczu z Pogonią Szczecin, świętując odzyskanie przez nasz kraj niepodległości, pobili rekord Polski!

7614 osób śpiewało jednocześnie pełne 4 zwrotki Mazurka Dąbrowskiego!

Więcej o rekordzie âžĄï¸ https://biurorekordow.pl/najwiecej-o...rekord-polski/

Na miejscu wydarzenia była obecna sędzina Biura Rekordów, która policzyła uczestników i gdy było już jasne, że ich liczba jest wystarczająca do pobicia rekordu, ogłosiła na murawie boiska sukces. Dokładnie 7614 osób śpiewało jednocześnie pełne 4 zwrotki Mazurka Dąbrowskiego.

Komentarz

• Zawinięci przez policję zawsze powinni pamiętać, że należy trzymać fason:
                    https://twitter.com/i/status/1198250085068488711

Oprócz tego: kapować nie wolno, odegrać się wolno.
                    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                    "
                    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Myślałem, że po Jozin z Bazin, Lubelskim Fulu i tym gwiazdkowym ruskim bojsbendzie nic podobnego mnie spotka a tu jednak

Komentarz

• Chyba każde Państwo ma taka perełkę, to z Estonii.

04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Rumunia

Komentarz

• No i mi się coś przypomniało, DY(skoteka)SZ(arego)CZ(łowieka) :

Komentarz

• A tak dotarło złoto do skarbca NBP w Poznaniu:

Komentarz

• To takie złe, że nawet dobre
                                Jestem pewien, że nie tylko te mistrzostwa, ale wiele osób takich jak ten będzie mogło bardzo łatwo konkurować z różnymi kasynami typu https://goxbet.com/pl, nie rozumiem, dlaczego nie zorganizować ich zakładów bukmacherskich na takie wydarzenia. Jest to łatwe i byłoby korzystne!

Komentarz

Pracuję...
                                X