Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

linki ,fotki ,dowcipy :)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Od kiedy to Ełk leży na Podlasiu?

Komentarz

• Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
      Po pierwsze jest z Podlasia i pozował kiedyś z szalikiem Jagiellonii.
      Po drugie błędnie założył, że na koncercie disco polo na Narodowym jest 30 tysięcy kibiców Legii, którzy odśpiewają z nim Sen o Warszawie. Skończyło się na dwóch wersach i ogólnym zażenowaniu. Przynajmniej ja tak to odebrałem.
      To jest chłop z Mazur Wójcik przytoczył wywiad, że nie kibicuje szczególnie żadnej drużynie, mieszka w Warszawie sympatyzuje z nami.
      To, że błędnie założył to inna sprawa.

Komentarz

• Zamieszczone przez Roar Zobacz posta
        To jest chłop z Mazur Wójcik przytoczył wywiad, że nie kibicuje szczególnie żadnej drużynie, mieszka w Warszawie sympatyzuje z nami.
        To, że błędnie założył to inna sprawa.

Komentarz

• Jaki jest sens zdjęcia wyciągać? Podejrzewam, że gdyby serio kibicował Jadze tak by się nie zachował. To jest disco polo muzyka dla wszystkich

Komentarz

• Zamiast dyskutować o sympatiach klubowych tego pana i jego wierności barwom, lepiej sobie kawał przeczytać. W sumie wybrany nieprzypadkowo

- Szeregowy, dlaczego macie niewypastowane buty?!
            - Ch*j to pana obchodzi, panie sierżancie!
            - Co?! DLACZEGO MACIE, K*RWA, NIEWYPASTOWANE BUTY?!
            - Pasta mi się skończyła, panie sierżancie!
            - CH*J MNIE TO OBCHODZI!
            - No przecież mówiłem...
            Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
              Zamiast dyskutować o sympatiach klubowych tego pana i jego wierności barwom, lepiej sobie kawał przeczytać. W sumie wybrany nieprzypadkowo
              Lepiej bym tego nie spuentował ��
              Ad. Może zależnie od szczebli kariery (zasięg), starał się przypodobać miłośnikom swojej muzyki.
              E: @TNTP Zapewne tak właśnie jest.
              Ostatnio edytowany przez Mieczysław; [ARG:4 UNDEFINED].
              „Na gruzach starego świata powstał nowy, znacznie gorszy, skażony anglosaskim cynizmem, zakłamaniem i podłością. Bez porównania więcej zła wyrządzili na świecie anglosascy mężowie stanu niż Hitler i Stalin razem wzięci. Tamci zabili ciała, ci zabili dusze milionów.” Zbigniew Blichewicz "Szczerba".

Komentarz

• A może morze, raz nie wiem za bardzo co tu rozkminiać, dwa dziwi mnie to, że kogokolwiek dziwi fakt, że są osoby które po prostu mają wyjebane na sympatie i animozje kibicowskie i wyjście na mecz traktują podobnie jak wyjście do kina, czy tam na bajerę do klubu.
                Lieber tot als rot!!

Komentarz

• No nic, po prostu chciał być fajny, nie wyszło.

Komentarz

• Co myśli sobie pies bezdomnego?

Kurva , ale długi ten spacer.

Komentarz

• Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Greta Thunberg show
                        https://www.youtube.com/watch?v=CLxp...pT-RzcevnR3tFY

Komentarz

• Zamieszczone przez Roar Zobacz posta
                          To jest disco polo muzyka dla wszystkich

Komentarz

• Obójniebój 🇵🇱
                            @rak19691

Spotkanie z rodzicami w przedszkolu.
                            - ja tam nie wiem co Państwo robicie w czasie weekendu ale dlaczego dzieci w poniedziałek na śniadaniu stukają się kubkami z mlekiem, mówiąc "na zdrowie" ? 🤔
                            ..

Komentarz

• https://mobile.twitter.com/Jasio_z_I...226010114?s=09

"Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                              "
                              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Dobry jest 😁

Komentarz

Pracuję...
                                X