Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

linki ,fotki ,dowcipy :)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Biała kobieta spotkała w barze murzyna. Po spotkaniu zgodziła się, by ten odprowadził ją do domu. Przy drzwiach kobieta sięgnęła do jego spodni i wyszeptała uwodzicielsko "Pokaż mi, czy to, co mówią o czarnych jest prawdą".

Więc murzyn wyjął nóż, dźgnął ją w brzuch i zajebał jej torebkę.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

Komentarz

• OLI sypie tym kawałem co roku

----------------------------------

Było sobie pół cygańskie, pół żydowskie dziecko. Poszło do mamy żydówki i się pyta:
      - Jestem bardziej żydem, czy bardziej cyganem?
      - Oczywiście że bardziej żydem!
      Jakoś za bardzo nie uwierzyło mamie i poszło do ojca cygana.
      - Tato, jestem bardziej żydem, czy bardziej cyganem?
      - Oczywiście że bardziej cyganem! Ale co się stało, że pytasz?
      - A bo wiesz widziałem fajny rower w sklepie i nie wiem czy się targować czy od razu zajebać

Komentarz

• Cielo to juz znalem ponad rok jak nie lepiej:P

Komentarz

• Zamieszczone przez OLIUSTKA Zobacz posta
          Cielo to juz znalem ponad rok jak nie lepiej:P

Komentarz

• Sylwester z tefałenem

"Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Akurat Maryla była w Polsacie

Komentarz

• Jeden uj
                "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez OLIUSTKA Zobacz posta
                  spotyka sie dwóch koksów na siłowni w Sylwestra jeden pyta co dzis robisz a drugi barki i triceps
                  Chyba powinno być: spotyka się dwóch koksów i jeden drugiego pyta co robisz w Sylwestra, a drugi barki i triceps.

To co napisałeś nie ma sensu, bo co innego można robić na siłowni jak nie ćwiczyć..?

Komentarz

• Zamieszczone przez Taź Zobacz posta
                    Chyba powinno być: spotyka się dwóch koksów i jeden drugiego pyta co robisz w Sylwestra, a drugi barki i triceps.

To co napisałeś nie ma sensu, bo co innego można robić na siłowni jak nie ćwiczyć..?
                    Powinno być tak biceps i klate, bo tylko to się liczy

Komentarz

• Komentarz

• You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

Komentarz

• Nie no klasa pełną gębą na imprezie tefałenowskiej. Nie to co plebs, który spędził sylwestra na domówkach, bo tam to same bydło

PS. Jeszcze do tego na hydrancie stał ze 4 godziny toż to rekord guinessa. takie rzeczy tylko w tefałen

...To miasto ma bogatą kulturę i historię
                          Ja chcę tylko tutaj żyć spokojnie...

Komentarz

• polecam zajrzec

Zupełnie nowa odsłona. Liga typerów, dzieki której możesz zmierzyć swoje sily z innymi uzytkownikami. Oczywiście liga typerów z nagrodami - cennymi i atrakcyjnymi. Odssliveport to Twój wirtualny bukmacher.

Komentarz

• Polska policja w akcji
                              http://evona.pl/member/video/7f91246...f91da0383256b5

Komentarz

• You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

Komentarz

Pracuję...
                                X